Глобальні оголошення!



Що готувати чоловікові в дорогу?

Рецепти і секрети

Модератор: irinka

Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення Тань » 01 березня 2012, 20:15

Дівчата відкривайте свої кухонні секрети? :-Х Діліться що полюблять ваші "апетитні" чоловіки ;-) ? бутери, канапки, випічка, чи все заміняє сало? А може на дорогу даєте лише серветки та "хліб з смальцем" :lol: ? Чи у вас взагалі так питання не стоїть?
Я, наприклад, розумію що треба приготувати щось практичне і по можливості з тривалим терміном зберігання. Здається завдання просте, але вибір як такий досить обмежений. Надоїло готувати одне й теж саме, зупиняючись на стандартному меню. Підскажіть????? :хлоп:
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення irinka » 01 березня 2012, 23:05

Тань все залежить від того, чи в далеку дорогу, від пори року, ну і від того що полюбляє чоловік. Літом не бажано готувати салати і канапки з майонезом, бо вони швидко псуються. ;-) Одного разу я робила чоловіку на рибалку канапки з сиром і смажену рибу. Інколи, щоб швидко перекусити чоловік собі може купити йогурт, булочку, кефір.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення flower » 01 березня 2012, 23:37

я бутери готую, інколи катлетки в лоточок і хліб окремо, якщо є дома спечені мафіни чи ще щось то тоже бере з собою до термоса кави чи чаю. Нічим оригінальним не відрізняюсь)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення Nymydora » 02 березня 2012, 03:38

якщо на вулиці не спека і дорога не довга, то ми практикуємо чорний хліб і сир типу камамбер. Дуже ситно - півпачкою людина наїдається. Часом роблю канапки хліб-масло, але до масла тоді якоїсь приправи добре дати, щоб не приторно було. ДО того якогось овоча. Взагалі сир себе виправдовує у будь-якому вигляді. Якщо твердий плавлений - добре вкласти в канапку, бо інакше може попливти. Якщо творог - то з часником на канапку (але тоді жуйку киньте в кишеню), або в лоточок зі сметаною. Якщо маєте невеликий термос широкий, то гречка - супер варіант. Сметаною полили, чи масла вкинули - і має чоловік гарячий обід. Ну і великий термос на чай - то мусить бути завжди. Як Квіточка писала - на ура йде завжди домашня випічка: мафінки, печиво, яке не кришиться, пиріг. Ну і яблука. То теж безпрограшний варіант.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення Тань » 02 березня 2012, 18:57

Дякую дівчата що поділились інформ :vo: . Я зазвичай готую "совдепівські" канапки(творог з маслом +овочі з ковбаскою) або просто бутери з маслом, ковбаскою і голанд. сиром, і до чаюкави печу кекси... Брати в дорогу лоточки і термос, теж цікава ідея, але мій чоловік лишньої тари з собою точно не візьме... чай купляє собі в дорозі.
При нагоді пошукаю ще рекомендований сир камамбер, це сорт такий чи назва? Я в сирах не спец, люблю російський бучацький, тому на інші й уваги не звертаю :rose:
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення flower » 02 березня 2012, 19:04

Тань мій чоловік теж не завжди термос з собою бере, то під настрій. Інколи йому надоїдає та кава з автомату, тай тим більше не корисна вона абсолютно, то так як він часто в поїздках машиною то термос ненапряжно взяти.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення Nymydora » 03 березня 2012, 01:40

камамбер то сир з пліснявою - з таким білим зверху. Ви його спочатку просто вдома спробуйте, бо то на любителя. А от термос то дійсно не така вже вага, все таки домашній чай то домашній, а не невідомо що з автоматів невідомо на якій воді
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення Тань » 03 березня 2012, 11:17

Справа зовсім не у важкості термоса, мій чоловік перетинає кордони не автомобілем, а поїздами/автобусами, з собою бере лише портфель, який і так набитий ноутом і докум., ще й я стараюсь впихнути перекусон..тому для лишньої тари немає місця.. та й мови нема, що дом. чай не зрівняється з чаями на невід. воді, але в дорозі й та "бека" себе часом виправдовує..
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення гра з вогнем » 03 березня 2012, 19:12

я хіба печиво роблю, щоб було що погризти.

а так харчується у ресторанах. або продуктові магазини завжди по дорозі є, краще купити свіжих овочів-хліба, сиру і забацати бутерброд.
і сама не люблю їжу возити, як кудись їдемо, то хіба чай беру, фрукти в лоточку, щоб перекусити в машині.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Що готувати чоловікові в дорогу?

Повідомлення Marichka » 06 березня 2012, 01:33

Ми часто в дорогу(вже по дорозі) купляємо чорний хліб і сир Хохланд і пити Колу,чоловік каже,що вона добра для травлення
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Кухня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість