найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 15:59

здаю точку і ціни.
це фірма фотокнига. на сайті
| +
http://fotobookplus.com/
є програма типу простенького фотошопу, де можна самому скомпонувати собі альбом. Дуже, дуже легко. ПОтім то все по нету відсилаєш їм, вони присилають на пошту тобі бланк замовлення. За пару днів в універмазі в коніці забираєш.
Я заплатила 128 грн + 50 грн за ламінування всіх сторінок.

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:00

компонувала все сама, ночами. Мені вийшло вигідніше, ніж роздрукувати всі 200 з лишком фоток і купити до них альбом. І ніхто фоток не повитягає ))))

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:01

Нимидорка Ух ти як класно :vo: !!!!! Ще раз переконуюся яка ти суперова і творча мамуся :rose: .....
Треба і собі такий альбомчик зробити, але спочатку фотки роздрукувати - а то ніяк руки не доходять....

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:02

дякую дівчатка. В тому і суть, що не треба фотки друкувати - вони вдруковані, як ілюстрація в книжці

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:03

Nymydora написав:є програма типу простенького фотошопу, де можна самому скомпонувати собі альбом. Дуже, дуже легко. ПОтім то все по нету відсилаєш їм, вони присилають на пошту тобі бланк замовлення. За пару днів в універмазі в коніці забираєш.

То то не треба роздруковувати фотки? =O Аааа супер ідея :vo: , я такого і не знала........

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:05

ні. Ти зразу в тій програмі з компа загружаєш і там же їх вставляєш, ріжеш, збільшуєш-зменшуєш, додаєш спецефекти. І воно виходить, як журнал з ілюстраціями, але в твердій палітурці

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:06

О то взагалі не дорого!
Я певно з моря так зроблю, бо все решта вже поробила.
Я шоб дешевше було то роблю колажі по кілька фоточок на одній 13_18

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:09

Нимидорка ти якраз вчасно!!!!!!!!!!!!!!1
Бо я давно хотіла попитати в коніці, точно морські і шацькі фоточки зроблю таким чином!

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:13

))))))))) тішуся, що вам сподобалося )

Re: Хвалимося!!!

23 лютого 2012, 16:25

Nymydora, так гарно!!!! І набагато дешевше виходить!!! Треба буде і собі цим зайнятись !!!
Відповісти