Глобальні оголошення!



Які у вас тарілки?

Модератор: irinka

Які у вас тарілки?

Повідомлення taranjka » 08 лютого 2012, 19:48

щойно отак раптово постала гостра потреба у новому наборі тарілок :-D :-D :-D які у вас? де краще купити?
я раніше хотіла Лумінарк чб. а зараз в мене настрій веселіший і чорного точно не хочеться :-D
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: а які у вас тарілки?

Повідомлення happymami » 08 лютого 2012, 19:51

в мене звичайні, савєтські. А в малого - з дитячого нбору-тройки - зі звіриками. А в малої - зі звичайного набору-трійки - з квіточками. здається в магазині "Пан баняк" брат купував нам на подарунок.
Маю аж одну чорну тарілку - в ній тільки салати роблю. Або на крайняк їм, коли нема інших чистих. Короче - мені шось не надто з чорних їсти.
Чи ти маєш на увазі такі, що з темногго скла? То в мене такі є (тіпа неб'ющіся) зі звичайного білого. То певно також то люмінарк, не знаю. То подарунок. Але вони до холєри якісь тяжкі мені здаються. І коли одна на одну складені, то дуже слизькі і не стійкі
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: а які у вас тарілки?

Повідомлення loljka » 08 лютого 2012, 19:52

ой, в мене глиняні з розписом тарілки і весь посуд до них такий же. я таке люблю, корисно для здоровя і чоловік мій теж схвалює... але якось от свекруха прийшла в гості і бачите їй тарілки не сподобались, ну і добре, най буде - думаю собі. так ні - вона цього так не лишила - викупила мені сервіз дорогущий з усіма приладдями на ДН... тепер думаю, куди те добро запхати - місця то нема...
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: а які у вас тарілки?

Повідомлення гра з вогнем » 08 лютого 2012, 19:56

у мене були класні тарілки. я собі викупила на розпродажі, коли закривали магазин відомого бренду і все розпродували.
але при переїзді чи потовклися чи як не знаю. після переїзду від будь якого стуку грюку почали надщерблюватися. то вже майже не лишилося. одна лиш лишилася.

тому мені теж тре тарілок.

а так користуємося зі столового набору білі з золотим ободочким. всім хороші тарілочки. акуратні, не товсті. але в мікрохвилівку не йдуть :(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: а які у вас тарілки?

Повідомлення Перлинка » 08 лютого 2012, 20:01

в мене білі люмінарк
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: а які у вас тарілки?

Повідомлення Marichka » 08 лютого 2012, 20:14

На щодень їмо з білих тарілок з малюнком,сучасних(маю велику відразу до старих советскіх тарілок і майже всього старого з того часу,але нікому не в образу,то таке моє особисте,це має мені значення)

А на гості-то та коричнева посуда,шкляна,прозора.Купляла по трохи,цілий рік,як готувалась до одруження:)))
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення eney » 08 лютого 2012, 21:51

в нас радянські, правда малий вже половину побив) мрію про тарілки з нержавійки, бажано з бірочкою вінзер(бзік такий), но вони тарілок не випоскають, тому заглядаю на біленькі роял керамік, вони для барів кафе, на баняку бачила, такі квадратні, гарненькі
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення Alisa » 08 лютого 2012, 22:14

радянські.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення Галина » 08 лютого 2012, 22:16

В нас радянські майже всі перебиті, маємо з темного скла від люменарк. А для гостей маю трикутні білі з візерунком.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Які у вас тарілки?

Повідомлення олеся » 08 лютого 2012, 22:22

Галина написав:трикутні білі з візерунком.

можна фото? Я хочу для гостей поміняти, бо маю червоні маки надоїли... Дивилася на люмінар квадратні, досить гарні...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron