найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:42

В когось ще стоїть ялинка? Я свою хочу розібрати сьогодні як малі заснуть. То знайома каже що то в нас дуже довго стоїть... Як у вас? Коли розбираєте?

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:46

Ше стоїть. Чоловіка нема, казав, як приїде на Паску - шоб ше стояла, тоді розбере :NR:

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:48

Касівочка то напевне в тебе штучна?

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:50

в нас штучна, то досі стоїть.
і вікна і дзеркала розмальовані, і дощик понавішуваний...
здалося б розібрати, але моя мама дала нам відстрочку до Стрітення

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:54

Sawwku і в нас теж саме, мама поставила ялинку в своїй кімнаті, то казала не буде розбирати аж до Стрітення :shock:

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:55

в мене ще стоїть ялинка, теж штучна. сьогодні вже падала, але я ще її не розібрала. мабуть також до Стрітення постоїть.

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:55

А я як жила в батьків, то ялинку моїй мамі було жаль розбирати то іноді перед татовим ДН розбирали, в нього 27 лютого. А в чоловікової сестри ДН на Стрітення то часто буває що в них ялинка ще стоїть...

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:56

олеся якби було в березні то певно би й до березня стояла :grin:

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 20:59

одну величезну в вітальні я вже розібрала штучну, бо на її місце манєж поставила (мені дали покористуватись), а жива сосна ще стоїть в спальні, ні одна голочка ще не впала, я ше сьогодні як прибирала то спеціально трусила нею шоб глянути чи не облітає, люблю вечері коли малу вложую шоб вона блимала.

Re: А у вас ще стоїть ялинка?

28 січня 2012, 21:02

irinka та напевно що б стояла :crazy: На мою ялинку малі то самокатом, то ровером наїдуть, добре що знизу додумалася купити пластикові іграшки, а то б не потрібно було б розбирати :grin:
Відповісти