найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Вітамін D

29 вересня 2010, 14:29

Наталочко, та ж ви у селі, дитина півдня надворі (чи більше?). Хіба вам його треба, той вітамін?

Re: Вітамін D

29 вересня 2010, 19:39

Так то воно так, але ж зима не за горами...
Я так, цікавлюся...

Re: Вітамін D

29 вересня 2010, 22:20

А зимою що, сонце відключать? ;)

Re: Вітамін D

29 вересня 2010, 22:30

Сонце то не виключають, але світловий день то зменшується...

Re: Вітамін D

29 вересня 2010, 22:48

то що, ви не зможете 2-3 години вигулюватися?

Re: Вітамін D

04 березня 2011, 13:21

може ви порадите, як краще зробити. нам лікар призначила Аквадетрин місяць пропити. але, по-перше, ми народилися з ну дуже вже сформованими кісточками і майже заросшим тім"ячком, а по-друге, мала кривиться на ту гидоту (напевно через спирт) і повністю все випльовує...

Re: Вітамін D

20 січня 2012, 16:18

Нам теж після 1 місяця педіатр казала давати дитині вітамін Д по 1 краплі в день (так як дитина народилася восени і сонця майже не бачила, казали давати до травня) а потім ще ортопед на огляді сказав давати (так як ми не були на ГВ )літом я не давала, бо часто гуляли на вулиці. Я навіть зараз інколи даю, але часто забуваю :oops:

Re: Вітамін D

21 січня 2012, 00:01

Oksana5 написав:Більшості дітям (якщо відсутні протипокази) призначають віт. D3 профілактично:- безперервний метод до 2-річного віку по 1 кр. (500 ОД) щодня;- курсовий метод у осінньо-зимовий період тричі на рік, приблизно на 2, 6, 9 місяцях життя по 4 кр. Якщо при застосуванні безперервного методу з"являються ознаки рахіту потрібно перейти на курсовий метод

В місяць лікарка назначила по 4 кр. На питання чи є проблема,відповіла,що ні. А по 4 кр.тільки один місяць і все. На другий місяць каже,що треба ще приймати і проблем немає . В нас проблеми чи методика така?

Re: Вітамін D

06 лютого 2012, 17:51

нам назначила 1 кр.в день до весни,але я забуваю кожен день давати.До чого це може привисти.

Re: Вітамін D

06 лютого 2012, 18:07

ні до чого. я взагалі не давала, і малій ніц не бракує
якщо 1 кр то це для профілактики. швидше за все просто запобіжна міра, без якої можна обійтися
Відповісти