Глобальні оголошення!



Декоруємо вікна та дзеркала

Модератор: олеся

Декоруємо вікна та дзеркала

Повідомлення happymami » 02 грудня 2010, 23:59

Ну а вікно малювати милом то мені всьо дитинство було любимим ритуаолом. Правда мити потім... Добре шо зараз є всякі пінки для малювання. Думаю, в кого дітки маленькі. то воно ше рано. А для старших то цікаво. І сніжинки з серветок вирізати - найприємніші передноворічні спогади дитинства. Даруйте дітям казку, потім будуть як я згадувати ті Нові роки з ностальгією :thumbsup:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення Natalinda » 03 грудня 2010, 10:32

В нас в школі діти малювали по вікнах всіма фарбами які мали. Дуже класно :thumbsup:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення happymami » 03 грудня 2010, 11:01

Natalinda написав:В нас в школі діти малювали по вікнах всіма фарбами які мали. Дуже класно :thumbsup:

ага. в школі вікон не шкода :zybu: . А намалюй вдома гуашами - матовий підвіконник потім нічим не відшкрябаєш :zybu:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Новорічні прикраси своїми руками

Повідомлення Nymydora » 03 грудня 2010, 16:34

Ми котрогось року купили штучний сніг в аерозолі, щоб набризкати на ялинку. Воно вийшло дуже гарно, АЛЕ: смерділо так, що в той день в кімнаті неможливо було нормально сидіти, а запах навіть після інтенсивного провітрювання тримався ще всі свята :mrgreen: БІльше так експериментувати не будемо.
Це я так, на всякий випадок ;-) .
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Питання до знаючих

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2011, 18:31

Так захотілося мені вікна розмалювати штучним снігом, купила 2 балончики, купила трафарети, а там того снігу як кіт наплакав, дорогувате задоволення виходить(((
Може хтось знає як таке зробити подешевше, мое рецепт того штучного снігу, а може ше чимось можна по трафаретах малювати??? Поможіть :flag:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Питання до знаючих

Повідомлення гра з вогнем » 23 грудня 2011, 18:53

Natalindaбілою фарбою? :?

я малювала акриловими фарбами минулі роки
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Питання до знаючих

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2011, 18:56

Знаю шо таке гуаш, шо таке акварель (то такі як діти в школі малюють?), а акрилові то які?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Питання до знаючих

Повідомлення гра з вогнем » 23 грудня 2011, 19:00

Natalinda Наталю. я пас. купувала колись в магазині. на них писало водорозчинні. то я і купила.

Щодо вікон. як на якій хаті. на одній добре відмилися. на двох інших - ужас-ужас

але я думаю то може ше від скла залежати.

Намалюй милом! :idea: :idea: :idea:
Точно відмиється!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Питання до знаючих

Повідомлення happymami » 23 грудня 2011, 19:13

Мило, зубна паста, акварель, гуаш, пальчикові фарби, акрил в художніх магазинах є, але треба питатися, чи він водорозчинний. Бо той акрил, який зачасту продають у нас - такий шо зубами не відгризеш. Він для малюнків по тканині, меблях, іде. Вітражні фарби (але зауважте - малюють ними не по вікні)
Недоліки такі:
мило - довго змивати, бо піниться. Зато на Паску вікна будуть блискучі :lol:
Зубна паста - треба купувати совєтську. Таку, шо має не тягучу консистенцію. Але запах м'яти буде по хаті. Може дратувати, поки не вивітриться. Якшо нанести густо - відлущеється.
Акварель - якшо хочеш вікно кольорове. Найкраще брати медову акварель. Ну, на медовій основі - там менше хімії і гарно чіпляється до вікна. Фірма Гамма - ідеальна. Но дорожча, ніж наприклад Луч
Гуаш - непрозора. Ну і відмивати троха марудно. З милом чи іншими засобами треба буде

Я надаю перевагу вирізанням малюнків з паперу і скотчом чи милом клею. Так менше мороки потім з відмиваннями
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Декоруємо вікна та дзеркала

Повідомлення happymami » 23 грудня 2011, 19:34

тут майстер-клас, як малювати по склі зубною пастою | +
Зображення Зображення Зображення Зображення ЗображенняЗображення Зображення
Зображення Зображення
http://flymama.info
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Святковий декор оселі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей