Глобальні оголошення!



Вибираємо інгалятор для малечі

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Вибираємо інгалятор для малечі

Повідомлення georginochka » 22 грудня 2011, 15:04

Цього разу "прояви стенозу" зявились звідки не чекала - в Марка :( Я завжди думала, що якщо дитина до цього схильна, то воно проявляється десь ближче року, а тут в 3 :? Зі Златочкою в нас було як в mavpusya, з мокрим кашлем до рвоти і задишка. А в малого я вперше побачила "класику жанру" - не просто сухий, а саме "гавкаючий кашель" (ніколи раніше такий не чула), сильна задишка( він трьох слів не міг сказати, щоб не ковтнути повітря). Ніч з вівторка на середу була жахливою - я сиділа над Марком, і схоплювала його на руки, щоразу як в нього починався кашель. добре хоч він не панікував тільки просився до себе в ліжко. Але, слава Богу, все обійшлося без сильного приступу і швидкої. Зранку в нас вже була лікарка, зробили одну інгаляцію в поліклініці, а до вечора ми вже купили небулайзер. Вночі він ще кашляв, але вже майже без "гавкання", сьогодні вже немає задишки. Сподіваюсь, йдемо на поправку.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення krapk@ » 22 грудня 2011, 16:43

поправляйтеся швидше!!!! А який небулайзер?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення georginochka » 22 грудня 2011, 17:03

Дякуємо :) Нібулайзер я хотіла ультразвуковий, але в чортківських аптеках було аж 2 і обидва компресорні. То вибрали з них такий
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Гуде страшно, але призвичаїлись.
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 22 грудня 2011, 20:38

georginochka а наскільки сильно гудить?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення georginochka » 22 грудня 2011, 22:35

олеся написав:georginochka а наскільки сильно гудить?

Навіть не знаю з чим порівняти :? Може трошки тихіше за пилосос (хоч вони тоже різні бувають). Марко боявся спочатку, але потім звик.
А у вас ультразвуковий, правда? Напевне тихіший. І ще, Олеся, скажіть чим ви робити інгаляцію?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 22 грудня 2011, 23:48

georginochka написав:Може трошки тихіше за пилосос (хоч вони тоже різні бувають)

:omg:
В нас ультразвуковий я то думаю чого лікар казав брати ультразвуковий бо каже що ще мала дитина йому було 11міс. А по принципу дії шукала різницю і не знайшла... Від нього звуку майже не чути хіба що як тел вібрує. може і тихіше.
Інгаляції я роблю фізрозчин+амбробене (в краплях), а ви чим?
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення georginochka » 23 грудня 2011, 00:56

олесяДавайте на ти :) Ось те що я знайшла про різницю між компресорним та ультразвуковим.
| +
- ультразвуковые ингаляторы
ультразвуковой ингалятор создает аэрозоль при помощи ультразвуковых колебаний, генерируемых пьезоэлементом.
Основные преимущества:
? средний размер аэрозольных частиц составляет 2-5 мкм ( т.е. в среднем этот показатель на 50% лучше, чем у компрессорных небулайзеров), благодаря этому аэрозоли достигают мелких бронхов и бронхиол в более высокой концентрации, усиливая лечебный эффект;
? низкий уровень шума прибора при эксплуатации;
? компактный и легкий, что очень удобно при транспортировке ( можно взять в дорогу и т.д.)
Имеются некоторые ограничения:
не могут применяться для распыления суспензий лекарственных средств (например, будесонида и флютиказона пропионата) и препаратов, имеющих высокую вязкость. Вязкие жидкости и масляные растворы практически не превращаются в аэрозоли с помощью ультразвуковых ингаляторов, и при попытках их применения ультразвуковые ингаляторы могут выйти из строя. Неэкономично использовать в этих ингаляторах дорогостоящие лекарственные препараты из-за их большого расхода вследствие потерь в фазе выдоха.

- компрессорные ингаляторы (туманообразователи)
компрессорный ингалятор преобразует жидкие лекарственные вещества в аэрозоль под воздействием сжатого воздуха из встроенного компрессора.
Комрессорные (струйные) ингаляторы, в общем, имеют сходные с УЗИ рабочие характеристики.
Основные преимущества:
? этот тип ингалятора может распылять практически все лекарственные составы, применяемые для ингаляций. Этот тип ингаляторов относится к наиболее универсальной категории
Основные недостатки:
? большие размеры и массу, что не всегда удобно при транспортировке
? при работе раздается характерный шум
Глубина, на которую частицы аэрозоля проникают в дыхательные пути, зависит от размера частиц этого аэрозоля. Установлено, что частицы размером 5-10 мкм осаждаются в ротоглотке, гортани и трахее, 2-5 мкм – в нижних дыхательных путях (средних и мелких бронхах), 0,5-2 мкм – в альвеолах, меньше 0,5 мкм не задерживаются в легких и выдыхаются. Все эти сведения учитываются при разработке современных ингаляторов и создании лекарств для ингаляционного лечения.

Т.есть чем мельче частицы аэрозоля, тем глубже они проникают в дыхательные пути

Я робила протинабрякову суміш, яку нам прописували в лікарні (з дексаметазоном і адреналіном). Але то трохи закруто, думаю починати можна з чогось менш шкідливого.
І ще, тільки що включали - воно гуде не як пилосос, а як трансформаторна будка :lol:
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення олеся » 23 грудня 2011, 01:10

georginochka на ти. коротше я в шоці від того звуку, а дітки дійсно до всього звикають ми свій інгалятор беремо в поїздки того року прийшлося в поїзді ним користуватися малий заснув а треба було ще робити інгаляцію чоловік взяв малого на руки і виніс на коридор (чи як воно в поїзді називається) біля купе була розетка ми включили і він бідненький навіть не проснувся... Я читаючи твоє порівняння з гудінням трансформаторної будки уявила як то б було в поїзді люди сплять а тут таке :niger
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення mavpusya » 25 грудня 2011, 01:43

georginochka як ви? вже здоровенькі?
у нас теж компресорний, вдале порівняння: гуде, як трансформаторна будка :crazy:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Круп. Симптоми, допомога, лікування

Повідомлення georginochka » 25 грудня 2011, 14:41

mavpusya, дякую, ми вже краще :) ще обоє кашляють, але нормальним кашлем. Марка відпустило майже відразу після другої інгаляції. Я щаслива вже тим, що обійшлось без лікарні і антибіотиків.
Наша дільнича казала, добре що купили компресорний, бо ультразвуковий нібито може руйнувати структуру препарату :?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість