Глобальні оголошення!



Діатез

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: ДІАТЕЗ

Повідомлення Танюшка » 14 травня 2010, 10:01

В нас теж діатез. Веду щоденник харчування (ми на ГВ), поки толку ніякого. Ніяк не можу виявити алерген, скоро тільки воду буду пити. Коліжанці педіатр рекомендувала пити Полісорб для виведенн токсинів з організму матері. Спробую ще таке, бо вже сил нема.
Танюшка Офлайн


 

Re: Діатез

Повідомлення marysia » 19 липня 2010, 17:29

Komarowskuj rekomenduje dawaty po 1tabletci kalciju glukonaty do molocnoji jizi ( bud-jakoji) 1-2tyzni,bo dyficut kalciju casto je prucunoju alerhicnoho dermatyty,a takoz mastyty scicku Bepantenom.....ja tak roblu,niby dopomahaje.....
marysia Офлайн


 

Re: Діатез

Повідомлення mala-karta » 19 липня 2010, 20:59

а ще алергія може бути на що завгодно - на пральний порошок, яким перуть одяг, на якусь дитячу олійку, на мило, на воду (на то, шо в тій воді)....
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Діатез

Повідомлення Nymydora » 19 липня 2010, 21:51

А от у мене питання: а що, обов"язково діатез лікувати? І друге: а може все-таки давати по-трішки різного сезонного, незважаючи на діатез - взимку ж такого не буде :unknown: :unknown: :unknown:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Діатез

Повідомлення mala-karta » 19 липня 2010, 22:00

я б спробувала :unknown:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Діатез

Повідомлення nadia 2311 » 20 липня 2010, 00:06

А от у мене питання: а що, обов"язково діатез лікувати? І друге: а може все-таки давати по-трішки різного сезонного, незважаючи на діатез - взимку ж такого не буде :unknown: :unknown: :unknown:

Думаю що обов"язково.Говорю це з власного досвіду.В неслідок лікування мого синочка в перші три тижні життя сильними антибіотиками він мав дуже сильний діатез.Ми майже завжди сиділи на антигістамінних.Одного разу як я вирішила зробити перерву на місяць в дитини почались напади ядухи ( почав задихатись).А в 1,5 року в нас почався автоімунний артрит( запалення суглобів, коли імунна система перестає розрізняти своє і чуже, як наслідок почала атакувати дитячі суглоби думаючи, що це алергени).Правда в три роки ми помало почали переростати діатез і зараз їмо все, носимо будь - який одяг і тд., а висипки не має :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Діатез

Повідомлення mala-karta » 20 липня 2010, 00:07

nadia 2311, ого, як страшно...
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Діатез

Повідомлення Marta » 20 липня 2010, 00:23

Я теж вважаю, що діатез не варто запускати, потім можуть бути ускладнення, чи його може бути набагато важче вилікувати.
Marta Офлайн


 

Re: Діатез

Повідомлення Natalinda » 20 липня 2010, 10:28

Nymydora написав:А от у мене питання: а що, обов"язково діатез лікувати? І друге: а може все-таки давати по-трішки різного сезонного, незважаючи на діатез - взимку ж такого не буде :unknown: :unknown: :unknown:


Якщо б в моєї дитини був діатез, я б не експерементувала. По-перше в маминому молочці є все необхідне, по-друге - на зиму заморозити можна. В синка діатезу нема - то ми по-трошки все пробуємо...хоча огірків і кавунів давати не збираюся...
А от подруга свого дисятимісячного сина з страшенним діатезом годує шашликом і дає запити пивом, бо алергія на її думку від того що вона солодке їсть.
Тут кожна мама сама вирішує...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діатез

Повідомлення _viki_ » 30 липня 2010, 22:02

От так завжди, хто не турбується,грубо кажучи, про якісь алергії то все ок (це звісно дуже добре що все добре), а я в свій час з свого раціону виключила ну майже всі на мою думку алергени (ну хіба тільки одну воду з хлібом треба пити :) ) а алергія в дитини всеодно так і не пройшла, поки ми не з'їздили на море, там все як рукою зняло(при чому себе я точно в харчах не обмежувала))) Тільки приїхали, за кілька днів в донечки знов почав появлятись діатез.......
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Поперед.Далі

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість