Глобальні оголошення!



А ви прибираєте в класах?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

А ви прибираєте в класах?

Повідомлення happymami » 08 жовтня 2011, 10:28

Питання більше до батьків молодших школярів - як у вас з цим ділом? Прибираєте ви, чи доплачуєте прибиральницям? І скільки були б готові платити прибиральницям за прибирання (позамітати, помити підлогу, витерти пилюку на полицях, підвіконнях, телевізорі, тумбочці та піаніно, помити парти, повідшкрябувати надписи на них)??? А вікна клеєте ви, чи теж комусь оплачуєте? І як чергуєтеся та визначаєте, кому клеяти, а кому мити? Знаю, що часто так буває, шо ходять пахати одні й ті ж батьки, а інші завжди зайняті. Як з цим боретеся?

У нашій школі 1-2 класи прибирають раз в тиждень батьки. Зазвичай по двоє, по списку.
3-4 класи - самі замітають і витирають пилюку
Старші класи - самі все прибирають і миють. Вірніше так було в часи мого навчання. зараз же старші класи просто доплачують пару грн прибиральниці, яка за них все те робить
Батьки нашого класу обурюються, що мають тратити час на прибирання. Не всі матимуть час приходити після уроків, хоч прибирання замйає годинку часу. Пропонують краще доплачувати прибиральницям. Хоча вчителька каже. що такої практики в нашій школі ще не було. Завжди приходили батьки.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення taranjka » 08 жовтня 2011, 14:43

ого, а шо прииральниці в школі нема? :? :shock:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 14:52

у нас в класі прибиральниці ніколи не прибирали ,ми самі мили підлоги і т.д,вроді чергування було з першого класу ,ну батьки точно не прибирали
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 14:53

мені ,як завжди,простіше доплатити,лиш би поменше роботи
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення happymami » 09 жовтня 2011, 02:08

taranjka написав:ого, а шо прииральниці в школі нема? :? :shock:

вони в класах молодшої школи миють лиш підогу. І то не знаю, скільки разів в тиждень і чи взагалі миють. А такі штуки, як вологе прибирання пилу та миття парт (діти ж на малюванні ого як мастять всьо кругом та й пишуть по партах) - дєло батьківчи класних керівників

Нє, ну може то лише в нашій школі так, тому й питаю.
КАжуть, шо 3-4 класи самі замітають і пилюку витирають. І батьки їхні вже не прибирають. Значить підлогу таки прибиральниці миють :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення nadia 2311 » 09 жовтня 2011, 14:22

Підлогу в нас миє прибиральниця, а парти полички миють батьки. Кожні два тижні по списку приходять 2 мами і в перед :cleaning:
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення oksana.tesliuk » 09 жовтня 2011, 21:46

в нас все робить виключно прибиральниця і за це їй батьки нічого не доплачують
батьки прибирають лиш один раз на рік - перед першим вереснем
парти теж миємо лиш раз на рік, бо на малюванні прийнято застеляти їх плівками
плівку свого малого я мию раз в тиждень
минулого року вікна клеїли батьки, а як буде цього року, ще не знаємо, бо адміністрація школи обіцяє нам нові пластикові вікна
а якщо не дочекаємося нових, то дамо пару гривень прибиральниці, вона все зробить як треба
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення happymami » 21 жовтня 2011, 10:29

Питалася вчора прибиральниць. Вони щодня миють підлоги і інколи - підвіконник

А стосовно прибирання в класах -= це рішення самих батьків. На батьківських зборах більшість проголосувала за те. щоб раз в тиждень прибирати додатково (парти, підлогу та полиці різні). Правда, половині класу легше гроші здати. А інша половина - ходить згідно графіка. Прибирання займає 40 хв максимум на двох батьків. Крім того, є й тато, котрий дуже критично ставиться до такого прибирання. От, думаю, може б то його дитині парту не помити місяць, як він тоді заспіває ;-) :grin: . Каже, що в державній установі він не має прибирати, на то є відповідні служби. ХЗ хто тут прав. Але і слів прибиральниці я зрозуміла, шо парти - не їхня компетенція :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення oksana.tesliuk » 22 жовтня 2011, 13:45

happymami написав: може б то його дитині парту не помити місяць

та нічо страшного з тою партою і дитиною не буде
якісь у вас дуже педантичні батьки
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: А ви прибираєте в класах?

Повідомлення happymami » 22 жовтня 2011, 15:04

oksana.tesliuk написав:
happymami написав: може б то його дитині парту не помити місяць

та нічо страшного з тою партою і дитиною не буде
якісь у вас дуже педантичні батьки

в нас діти просто ще малі. Парти в фарбі та пластіліні. А ще діти пишуть троха по партах. То я малій білу блузку щоразу нову даю, бо рукава сірі після школи, всі в фарбах і те де. Реально я сама бачила, бо прибирала вже в класі :? . Якісь дітки свинки чи шо?))) Ну моя мала реально паця. А інші, виявляється, теж недалеко втікли
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей