Глобальні оголошення!



Вітамін D

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Вітамін D

Повідомлення mari » 18 січня 2010, 23:11

Дякую. тепер все зрозуміліше як раніше ! :o
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вітамін D

Повідомлення Vika » 18 січня 2010, 23:30

А якщо дитина виключно на ГВ і вітам Д буде приймати мама , цього не буде достатньо ? В інструкції до препарату написано , що проникає в грудне молоко .
Vika Офлайн


 

Re: Вітамін D

Повідомлення mala-karta » 19 січня 2010, 01:35

Oksana5, а як проявляється рахіт на 2-3 році життя?

І що Ви думаєте про ту статтю, лінк на яку і цитату з якої я вище давала?
Там говориться, що тільки в 15-20 % дітей з рахітом був дефіцит вітаміну Д, в інших дітей - інших вітамінів (А, С), заліза.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вітамін D

Повідомлення Natalinda » 19 січня 2010, 17:04

Хотілося б ще запитати Oksana5 про наступне. Невропатолог назначив нам хввойно-сольові ванни і обмовився, що вони ще й для профілактики рахіту використовуються. Чи не потрібно на час прийняття ванн припинити прийом вітаміну Д (ну щоб передозу не було)?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вітамін D

Повідомлення Liza » 23 січня 2010, 22:56

ага... деяким дільничним педіатрам справді буває фіолетово :(
моя подруга аж сама запитала лікарку про вітамін Д для її малого - в них дійшло до того, що виникла потреба його приймати не профілактично, а лікувально..
а мені нічого не сказала дільнична (у нас вона спільна), але приймаємо за призначенням невропатолога.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Вітамін D

Повідомлення Oksana5 » 28 січня 2010, 19:22

Vika написав:А якщо дитина виключно на ГВ і вітам Д буде приймати мама , цього не буде достатньо ? В інструкції до препарату написано , що проникає в грудне молоко .


У літературі є інформація, про те, віт Д може приймати мати, годуючи немовля.
Проблема в тому, на мою думку, що важко буде здозувати, яка доза вітаміну перепаде дитині, а яка піде на потреби материного організму. Теоретично такий варіант буде можливий, якщо педіатр контролюватиме стан дитини.


Оснавні прояви рахіту на 2 році життя - зниження тонусу м"язів, деформації кісток, частіше ніг.

Щодо інформації про дефіцит інших вітамінів, мікроелементів, амінокислот, то вони справді мають місце в патогенезі рахіту. Звичайні лабораторії рівень віт. не визначають. Приходиться орієнтуватися клінічно. Віт А, С, мікроєлементи застосовуються при лікуванні рахіту.

Хвойні, сольові ванни сприяють укріпленню м"язів і можуть поєднуванися з віт д.
Oksana5 Офлайн


 

Re: Вітамін D

Повідомлення svetla » 25 березня 2010, 13:16

Знаєте.про дільничних педіатрів треба,мабудь,окрему тему створювати.Бо не тільки обговоренням вітД можна обмежитись,говорячи про наших "дорогих" дільничних... :shock:

Нам також призначала віт.Д. Два місяці тому(донечці було 10 місяців),запитую чи варто давати віт.Д в комплексі з кальцієм у сиропі чи шось подібне...Відповідь була приблизно така:" По ІНСТРУКЦІЇ діти мають приймати....і т.д." От і маєш ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід. Порадившись з іншою лікаркою,таки починаємо приймати "кальциум-Д" . :)
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Вітамін D

Повідомлення happymami » 01 травня 2010, 22:48

А ми давали вітамін але не регулярно. І капєц. Признаки рахіту в малого. Хоча, я схильна думати, що то в нього спадкова фігура така, бо в чоловіка теж така сама (ребра троха стирчать і плоска грудинка). Ну але такево. казав пан Кватира (хороший ортопед з поліклініки), що як буде хлопчисько займатися спортом, то всьо буде добре :(
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вітамін D

Повідомлення marysia » 19 липня 2010, 17:33

ja zywy y Polsci,to tyt wsim bez wunatku na hrudnomu pruznacajut wit.D wid 3tyzna do 1roku.....mu trohu dawalu,ale ,kolu ja prujihala w Ternopil i do mene prujsla odnoklasnuca-nowospecenuj pediatr,nastrasula mene ,sco timjacko zamale ,i skazala,sco ce pededozurowka wit.D ,mu perestalu...krim toho pocalos lito,a na sonci win sam wuroblajetsa.....
marysia Офлайн


 

Re: Вітамін D

Повідомлення Natalinda » 29 вересня 2010, 01:30

Oksana5 написав:Плануємо лекцію про рахіт на сайті школи.


А може вже є лекція? А я не бачу?

От знов осінь. І шо приймати профілактично... Нашого педіатра зараз нема :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість