Глобальні оголошення!



Харчування в дитячих садках

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Харчування в дитячих садках

Повідомлення Nymydora » 22 вересня 2011, 15:45

ДІвчатка, а як ви думаєте, реально не годувати дитину в садочку? (чекайте, не кидайтесь так зразу ліфчиками, потримайте ще трохи). ЦЕ щоб приводити після сніданку, на обід забирати, а після обіду (чи сну :? ) приводити знов? Питання чисто теоретичне...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 22 вересня 2011, 15:53

Nymydora теоретично - так. Практично - ні.
Теоретично, якщо садок близько, то водити туди-сюди можна було би. АЛЕ діти в садку їдять 10 хв. Раз=два і вже починаються заняття чи ігри, чи яка там програма у вихователів. Тому ви просто фізично не встигатимете на ті заняття. То раз. По друге - не кожен вихователь захоче, шоб отакаво катавасія була. Бо це й для інших дітей стрес, коли чиясь мама постійно мєлькає в дверях, то дітки завжди сподіваються, що це саме по них прийшли. Крім того, якшо в дитини раптом отруєння, а в журналі відмічено, шо вона була в садку цього дня, то санстанція теребитиме весь садок, хоч дитина і їла вдома. Попробуй докажи і поясни, чому вихователі дозволили їсти вдома. Ну але найбільший аргумент - вдома діти їдять набагато довше, ніж в садку. Там 15 хв максимум на всю кармьожку. Реально за 15 хв дитину забрати з садка, нагодувати і повернути на місце? Думаю ні :? . Особливо взимку
Тому моя відповідь - така ідея нереальна
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Русік » 22 вересня 2011, 16:22

Ми пару раз ходили без годування - приходили після сніданку, десь в 9.20, і до обіду забирала. Це було після ацетономічного кризу, коли ми були на дуже жорсткій дієті. Але після обіду вже не вела.
Вихователям все пояснила, були не проти. Але то всього на 2 дні
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Дитячий садочок

Повідомлення mala-karta » 23 вересня 2011, 07:21

Nymydora, в наш садочок можна приводити по 9 (тобто, коли дітки поснідали), але треба подзвонити вихавателям в попередити.
І до обіду забирати можна, але там є нюанс. В обід діток відмічає хтось там вищий по рангу, і якщо ти забираєш дитину раніше, то, по-правильному, треба написати, що ти забираєш раніше сьогодні (тобто, привести потім не дуже то і вдасться).
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 08:52

Nymydora
думаю ,якщо для тебе настільки принципове оте харчування,то простіше найняти няню

тим більше,якщо не помиляюсь ти готова за приватний садок платити чимало,тобто це для тебе реально

а не боїшся,що ди тина буде надто теплична і не загартована до тієї "поганої "їжі яку всеодно колись таки в житті доведеться їсти,бо ти не зможеш завжди за ним бігати з баночками та термосами?

надалі він не зможе поїхати з друзями в табір,піти в похід,чи навіть поїхати в якусь подорож з однокласниками в інше місто ,де всіх будуть годувати однаковим обідом
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 09:28

До речі,за харчування... За уже 4 роки садіковського досвіду знаю реальні випадки, коли дитина навідріз вдома нічого не їсть, наприклад, з молочного (чи етц.) але в садіку напинає всьо як має бути. Ну чи наприклад, вдома не їсть каш, а в садку тільки гречку й вибирає. Такшо, пам'ятай, що в садку НАШІ діти зовсім інші,ніж ми звикли їх бачити вдома. Це стосується і спання в обід і пісяння в трусики і прочого, про шо ми би ніколи не сказали, шо то НАША дитина ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 09:32

happymami

згідна 100%,але ж проблема не в тому що Дениско не хоче чогось там їсти,то Нимидорка не хоче щоб він то їв ,може її здати в садок :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення happymami » 23 вересня 2011, 09:38

Перлинка на перевиховання? :grin: :grin: :grin:
До речі, я в дитинстві садіковську їжу абажала. Вона мені протів домашньої була набагато смачніша. Хоча й мама моя готує так шо пальчики оближеш ;-)

пі.сі. Особисто мене садіковська їжа задовільняє. Нехай вона пісніша, ніж вдома, нехай менш жирна, але по калоріях абсолютно норм. Вона проста і в нас в садку ще не було випадків отруєння. Було, шо хлопчику уха не пішла, але то було його особисте неперонісіння. А так - я впевнена в якості хавки саме нашого садка, бо і розмову мала з завідуючою на ту тему і сама бачу шо вони їдять. Не знаю, чому батьки проти тої їжі.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Перлинка » 23 вересня 2011, 09:45

happymami написав:Перлинка на перевиховання? :grin: :grin: :grin:


ну-ну ,як ти кажеш,що там всі починають їсти то чого вдома не хочуть
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Дитячий садочок

Повідомлення Alisa » 23 вересня 2011, 10:19

В мене подруга у Франківську відала дитину в садочок для дітей з вадами травлення. І там, о жах, в меню дуже часто сосиски.
Я теж не хочу, щоб моя дитина їла сосиски. Мені шкода її здоров*я.
Тому дуже переживаю за садочок.
Гастрит останнім часом непристойно помолодшав.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Далі

Повернутись до Няні, садочки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість