Глобальні оголошення!



Ідемо в школу

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ідемо в школу

Повідомлення happymami » 06 серпня 2011, 02:58

о.За пенал дякую. Бо я шось думала про то. Мабуть наразі ще зарано так понтувати. А про бережливість... То не про мою Софію :lol: . Вона мала бути пацаном. Ми фломайстери шотижня практично купуємо, бо так всьо ламає, розкидає, губить... Такшо всьо ясно. Будемо, як ви ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ідемо в школу

Повідомлення Melisa » 06 серпня 2011, 23:19

Люба, за форму попитай в Марі. Здається, вона колись пропонувала на форумі. Але не знаю, чи ще є ( 1) і чи підійде розмір (2). Але ти попитай. А ще я була в Комісійному на Злуки (отому здоровенному, там, де Чалдаєва починається згори), то там теж кілька формочок побачила. Заглянь. нашо переплачувати, якщо можна зекономити. Діти ж у формі не гасають з самого ранку до вечора! Лиш на кілька годин одягають.
:?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Ідемо в школу

Повідомлення oksana.tesliuk » 07 серпня 2011, 23:52

Nelya написав:Діти ж у формі не гасають з самого ранку до вечора! Лиш на кілька годин одягають.

Але часом і кілька годин на день достатньо для того, аби не було в чому йти на останній дзвоник :grin:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ідемо в школу

Повідомлення happymami » 08 серпня 2011, 03:04

Почула нині інфу, шо напівшерстяні а також синтетичні форми мжна купити на БАМі в ательє над новим Сільпо на 15 квітня. Там є ательє. Напівшерстяна форма для хлопчика близько 300 грн. Піду завтра питати, бо їм нову тканину привезли з Чернівців.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ідемо в школу

Повідомлення oksana.tesliuk » 09 серпня 2011, 15:44

Я таки купила в Ромашці тканину на шкільну форму, про яку тут писала, по 56 грн за метр. Буду шити
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ідемо в школу

Повідомлення happymami » 09 серпня 2011, 20:59

А скільки метрів тра?

Дорогувато виходить певно
Походила подивилася... Такий ширпотреб... Торба. пізно я спрохватилася бо вибору вже нема((( Правда. казали ше в гранді глянути. І заодно на великий базар прошмигнуся може завтра десь
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ідемо в школу

Повідомлення гра з вогнем » 09 серпня 2011, 22:29

у мене трохи форм замовляли. але тут переважно бавовна, напіввовняних не бачила. але я особливо не розглядала.

ми теж з вересня на 5 днів ідемо. вже купили звичайний великий наплічник, бо ж книжки, папки...
таке мале і вже в школу :cry:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ідемо в школу

Повідомлення oksana.tesliuk » 10 серпня 2011, 11:17

happymami написав:А скільки метрів тра?

Мій має росту 128 см. То на піджак взяла 1,2 м, а на штани - довжину штанів+підгин (90 см)
Я взяла тканини на 2 пари штанів (щоб було на зміну) і на один піджак, то заплатила 188 грн.
У вас спідничка, то вам тре відповідно довжину спіднички+підгин.
Максі в школі не в почоті, то вийде дешевше, ніж нам ;-)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Ідемо в школу

Повідомлення happymami » 20 вересня 2011, 02:54

Мамусі школярів, вас ще не дістали запитаннями "У скільки вам обійшлося зібрати дитину в школу?". Особливо питаються мами 5-тирічок, котрі наступного року планують в школу. Давайте тут поділимося своїми приблизними підрахунками. А може хтось від сусідів ще чув загальну вартість першокласника? Адже в кожній сім'ї на різні ціни орієнтуються і в кожній школі зошити/підручники по різному коштують ;-)

Минулого року моїм сусідам першачок обійшовся у три тисячі гривень. Але то була дівчинка "з голочки". Ну і вони любітєлі всякого якісного і найкращого. Мені цьогоріч обійшлася мала набагато дешевше. Пояснюю чому. По перше - багато речей купувала ще до вересня. Тому у серпні витратилася не так багато
| +
Форма - 250 грн (синтетична, трійка - штани, спідниця, піджак, базарна). Серпень
Сарафан-форма - 40 грн (комісійний магазин). Серпень
Форма піджак-спідниця - 12 грн (комісійний). Вересень
Спортивний костюм ще взимку взяла на виріст в Марти. Здається близько 150 грн коштував. зараз не пам'ятаю. Порада: якшо купуєте на виріст, візьміть не на розмір більше, а на два а то й три. діти за літо так виростають, шо я була в шоці, шо костюм нам зараз в пору. Хоча був добряче завеликий. Зима
Кеди - мала ще старі. Плюс в "Шарі" за 50 грн купили китай, шоб на вулиці бігати. Вересень
Туфлі білі на 1 дзвоник, плюс на щодень - 60 грн в комісійному. Купувала ще весною.
Колготи капронові білі на 1 дзвоник - 40 грн. Серпень
Рюкзак - куплений минулого року на недільну школу в жовтні місяці, коли всі спучкають ціни, аби дорозпродати. Близько 100 грн. Жовтень 2010
Пенал не купувала зі всякими наворотами а взяла свою косметичку (за порадою Оксани Теслюк), куди мала всьо разом скидає. дійсно не варто ще так рано купувати пенал з сортувальними відділами.
Олівець простий, ризинка, кілька ручок, обкладинки до книжок (5 шт.), обкладинки до зошитів - разом десь 50 грн. Серпень
Шкільні спеціальні друковані зошити - 170 грн. Серпень
Зошити звичайні в клітинку і косу лінійку, альбоми - мала зі своїх старих запасів, тому не купувала. Плюс - 11-класники на 1-му дзвонику дарували першачкам альбоми і зошити
Гроші на День вчителя, на клас, на школу, на ше якісь непонятні витрати - 200 грн. Вересень
Підколінки та шкарпетки нові для школи, набір трусиків та маєчок - 50 грн. Серпень
Бантики - 30 грн. Купувала ще в 2010 р. на розпродажі
Парта - 740 грн. Вересень
Пластилін, акварель, баночка для фарби - 70 грн. Вересень
Фотографія і документи в школу - 30 грн. Липень
Пляшечка для того шоб пити в школі - 30 грн. Грудень 2010
Леггінси шоб в попу не мерзла, коли вітри оті почалися - 7 грн. Сєканд. Вересень
Сорочечки під форму білі та узорчасті (5 шт.) - 50 грн. Сєканд. На протязі літа шукала

Ну можна ще добавляти парасольку, в кого нема. Ще кілька капронок чи колготів (моя мала дуже пріє, тому колготи аж взимку надіває). Можна ще добавити гроші на їжу, котрі батьки дають на групу продовженого дня (по 10 грн щодня). Ну і не рахується щоденних сухпайок у вигляді цюці якоїсь чи печенюшок.


Ітого: 2129 (хоча, як бачите, цю цифру можна було і ще більше в часі розтягнути. А можна було би і примножити, якби купувати все одразу в серпні, приміром, і все новісіньке)

наперед потратила в 2010-травні 2011 - 370 грн
червень-липень - 80 грн
перед самою школою в серпні - 600 грн
вересень (який ще не закінчився) - 1079 грн
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ідемо в школу

Повідомлення гра з вогнем » 20 вересня 2011, 22:36

круть :omg:
я б в житі так не змогла порахувати :crazy:
тому скільки обійшлася нам наша прескул не знаю. і не знаю куди писати: сюди чи в садочки. ну так орієнтовно знаю скіки і як, а щоб точно не знаю. напевно в садочки, бо ми шкільне приладдя не купуєм. у нас школа платна, нам видають, поки :lol:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron