найбільший родинний форум Тернопільщини

Тему закрито

НЕ перехід на зимовий час

20 вересня 2011, 20:44

А яка ваша думка з цього приводу. В мене лиш одне питання. Чоу ми завжди тупо наслідуємо Росію? Це ж 8 ранку ще буде, мабуть, темно. Як встати??

Re: НЕ перехід на зимовий час

20 вересня 2011, 20:55

Я вже чула. Ура, ура, ура!
Взагалі ніколи не розуміла тих переведень. Для чого? Різко, в один день, бабах - і вже темнота в 6 вечора!
Ще коли на роботу ходила - важко адаптовувалась до таких змін

Re: НЕ перехід на зимовий час

20 вересня 2011, 20:56

як на мене, то краще б на зимовий перейшли і там лишилися

світло і так і так буде палитися. краще хай пізніше темніє, ато хіба з ліжка на роботу і назад в ліжко - нікакой лічной жізні :(

Re: НЕ перехід на зимовий час

20 вересня 2011, 21:33

Чекайте. Я заплуталася зовсім. Тобто переходу не буде? Тобто наш годинник як нині йде. так всьо життя і йтиме? Ну. А пояснюють НЕ перехід тим, що це для більш ефективного використання світлового дня і економії енергоресурсів. Такшо, хоч у 8 і буде темно, зато ефективніше день використаємо ;-)
Як на мене, то добре, шо цей кошмар зі стрілками вже скінчився
Зображення

Re: НЕ перехід на зимовий час

20 вересня 2011, 23:47

Нині прийняли.
Верховна Ради України на пленарному засіданні у вівторок, 20 вересня прийняла рішення про скасування переведення годинника на зимовий час.
За ухвалення відповідного проекту постанови в першому читанні і в цілому законопроекту № 8330 народного депутата від фракції Партії регіонів Олега Надоші проголосувало 266 депутатів.
За скасування переходу на зимовий час виступав міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко.

Re: НЕ перехід на зимовий час

21 вересня 2011, 09:15

mala-karta Я мала на увазі, що наші дипутати постійно мавпують те що роблять в Росії! Я впевнена на 100%, що якби росіяни не відмінили у себе перевід часу, нашим би навіть у голову таке не прийшло!

Re: НЕ перехід на зимовий час

21 вересня 2011, 21:57

ага,згідна. Але ще чекайте вже хочуть переголосовувати.

Re: НЕ перехід на зимовий час

22 вересня 2011, 01:55

О то ви хоть в курсі тримайте форум :clapping:
Бо я до щойно була не в курсі :crazy:

Re: НЕ перехід на зимовий час

22 вересня 2011, 01:57

о, вистачило клепки відмінити літній час, а не зимовий? чи все таки зроблять з європою часовий розрив і будемо жити по масковскому врємєні?

Re: НЕ перехід на зимовий час

22 вересня 2011, 07:54

я так зрозуміла, що залишається літній час.
А Європа хіба не в літньому часі?
Тему закрито