Глобальні оголошення!



Хвора мама і ГВ

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Хвора мама і ГВ

Повідомлення TYulia » 01 жовтня 2013, 14:59

Хвороби бувають різні. Наразі почну з простого (в того що в мене зараз) - простуда, грип. А ми практично виключно на гв. Я стараюсь ліків не приймати, хіба що гомеопатичні. питання полягає в тому, чи моє малятко залишиться здоровим чи ні? З одного боку, думаю, що якраз в молоці зараз в мене є ті антитіла, чи як там правильно, і дитина отримує щось типу імунітет до тої болячки, але з іншого боку... всеодно переживаю... Що скажете?
Також в цю тему можете писати історії і по інших хворобах, в тому числі і хронічних.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 жовтня 2013, 15:05

За період гв двічі в мене було орз. Перший раз доця підхопила від мене нежить, другий ні.
Моя мама казала, щоб я тоді ходила цілий день коло малої в масці. І спала в масці :scare: Я не стала.
І я нічого не приймала, жодних ліків, тільки вигрівалась.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення Vikibee » 01 жовтня 2013, 15:25

Я хворіла декілька разів на грз. Як малій було 2 міс, ми були виключно на гв, мала температуру 40, то пила парацетамол та гарячі чаї. Мала жодного разу від мене нічого не підхопила. Маски я не носила. Єдине, що вночі спала зі свекрухою, мені приносили тільки годувати, бо насмарк був жахливим, я постійно пила і намащувала зігріваючим бальзамом ноги, то не хотіла, щоб мала тим всім дихала. А минулої зими взагалі чоловік та свекруха підхопили пневмонію, але теж маленькій нічого.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення nadusha » 03 жовтня 2013, 23:53

Я десь читала, що дитина ще до того як мама відчує симптоми хвороби вже з молочком отримує антитіла...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення мамаНастусі » 02 березня 2014, 19:10

в мене така ситуація: зараз хвора - гайморит, і мені назначили антибіотик, при ньому не можна годувати грудьми. А я ще планувала продовжити годування хоча б до року, а малій зараз 10 міс. Звичайно груди вона їсть не часто 2-3 рази в сутку, але всеодно...і я не знаю, що робити, якщо припинити гв, чи не буде це для дитини шоком???так раптово((( і чим, тай чи взагалі потріно заміняти моє молочко (дослова - їмо ми майже все)? Може хтось, щось порадить... :help: :help: :help:
Зображення
Зображення

А жити без цілі - це не жити, а існувати
мамаНастусі Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 81
З нами з: 07 червня 2013, 13:03
Звідки: Тернопіль - Дружба
Дякував (ла): 87 раз.
Подякували: 87 раз.
Діти: Анастасія і Софія

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення Zyzylka » 02 березня 2014, 19:29

Коли моєму синочку було 5 місяців, я попала в лікарню з апендицитом. Дитина була повністю на гв, і про ніякий прикорм ми ще й не думали. ввечері мені вирізали апендикс, а вже вранці я годувала дитину молоком. За пару днів що я була в лікарні, мені приносила мама дитину щоб я годувала, бо молока набиралось дуже багато і груди боліли. То після того в дитини був дуже сильний стрес. І від тоді до тепер (вже пройшов рік) дитина не буде спати без мене, часто просинається вночі і прикладається. Але гв ми не припинили, і наркоз ніби не вплинув на малого, тільки зразу після операції поки наркоз не вийшов з організму, то малий ну дуже добре спав :hi:
Zyzylka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 21 березня 2013, 20:28
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 9 раз.
Діти: хлопчик Дмитрик

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення westa » 02 березня 2014, 19:36

А який антибіотик вам призначили ? Є багато АБ , які проникають в молоко в незначній кількості і не шкодять дитині. Той же цефтріаксон , і він одночасно є найефективнішим при гайморитах
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення мамаНастусі » 02 березня 2014, 19:47

прописали лораксон, сказали шо він не є сумісним з гв(( але колять лише ввечері і ранком, незнаю, чи то можна в обід годувати, а вечірнє і ранкове сціджувати....без поняття шо робити маю!!!добре шо не в лікарні, а дома...
Зображення
Зображення

А жити без цілі - це не жити, а існувати
мамаНастусі Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 81
З нами з: 07 червня 2013, 13:03
Звідки: Тернопіль - Дружба
Дякував (ла): 87 раз.
Подякували: 87 раз.
Діти: Анастасія і Софія

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення Vikibee » 02 березня 2014, 19:54

А Ви дивилися на цьому сайті?

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Міжнародна непатентована назва "Лораксону"- Ceftriaxone

Введіть, там ступінь ризику - 0.

Я б годувала однозначно + бактерії для дитинки.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Хвора мама і ГВ

Повідомлення Natalinda » 02 березня 2014, 19:54

мамаНастусі а попросити щоб замінили чимось сумісним з ГВ?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron