найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Хвора мама і ГВ

02 березня 2014, 20:01

Vikibee ні я навіть і не знала за нього...можливо і так. Правда є ще одне але, ми тоже тільки з лікарні, в малої було запалення нирочок і її кололи тоже лораксон, але в допустимих для неї дозах, чи не буде перебором, але якшо там ступінь ризику 0...
Natalinda так я просила, але сказали, що мені такі не підійдуть((( через те і ака дилема....

Re: Хвора мама і ГВ

02 березня 2014, 20:05

Я не знаю, що вам на це відповісти, оскільки не лікар.... єдине, що я знаю, то це те, що склад молочка дуже часто оновлюється, тому питання зціджування теж дуже суперечливе, ніколи не знатимете напевне, що саме попаде дитинці.

Re: Хвора мама і ГВ

02 березня 2014, 20:19

А я тіль перехворіла гайморитом, дуже неприємна хвороба, і гв ми вже закінчили, нам легше. Але не жартуйте, антибіотик обовязково потрібно пити, бо хвороба небезпечна!

Re: Хвора мама і ГВ

02 березня 2014, 20:36

skyтак так я знаю!!!дуже дуже неприємна....

Re: Хвора мама і ГВ

01 березня 2019, 18:42

Вже не перший раз стикаюсь з тим, що лікарі не дуже вміють лікувати годуючих мамів :crazy: Або назначають те, що несумісне зовсім, або взагалі нічого не назначають, бо нічого не можна... Дивно трохи, вони повинні б більше знати цю сферу. Не так мало годуючих мамів зараз. Почуваєш себе мамонтом :confused:

Re: Хвора мама і ГВ

01 березня 2019, 19:19

Ой, немає слів. Лікарям пофіг до ГВ і це ж треба думати що призначити. Можливо в приватних думають над цим..

Re: Хвора мама і ГВ

03 березня 2019, 16:27

Як мінімум рекомендують пару годин не кормити після прийняття ліків. :dash: А якщо то дитині вже поза рік, то вже й завершувати ГВ кажуть. :dash:

До слова, чула що точно не можна годуючим використовувати йод навіть в малій кількості. Але ж в пологовому на Замковій одразу після родів заливають там все йодом :ireful: чи я щось неправильно зрозуміла.
Відповісти