Глобальні оголошення!



Годування за вимогою

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Dashko » 18 листопада 2014, 17:08

Про присікання. Тут взагалі-то по ситуації. Від віку багато що залежить. В принципі такі варіанти: якщо кусається, можна не забирати, а навпаки ще більше в груди вдавити.
Якщо крутить сосок - можна декілька разів забрати ручку, якщо не помагає - припинити годування.
Якщо починає чимось гратися - теж якось так.
Головне не сварити, спробувати відволікти, якщо буде плакати.
Якось так.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Годування за вимогою

Повідомлення TYulia » 16 січня 2015, 17:37

Говорила з знайомою, в неї малій 4 місяці. Вони на ГВ. Але "вимога" перейшла в "графік". І вона наводить масу аргументів, що я не можу щось заперечити. Так получається що вона мене більше може повчити, хоча ми майже 2 роки на грудному. Вона каже " мені не підходить, що мала що 2 години їсти просить". То вона поспостерігала за дитиною, вималювала собі графік певний і вночі як лишній раз просинається, то просто заколісує. Як проснеться то теж не спішить груди тикати, якщо ще не час. В мене було все по іншому. Десь до 4 місяців то їли щогодини і вдень і вночі. Я кажу ми в колясці не могли його підколисати, а знайома так і каже що мій малий був привикший що одразу груди треба, може й так. З переваг графіку вона називає, що по-перше щоб сон внормувати, і їй особисто легше коли дитина не постійно на грудях. І щось не можу їй нічим заперечити, бо пам'ятаю своїх перші місяці, то в мене виглядало значно важче ті всі процеси з дитиною. Виправдовую себе тим що діти в Корні різні і з моїм по іншому не можна було.
До слова, на таке її надоумила її бабуся, і каже що то все їй дуже підійшло, в тому числі допоювання водою, небрання дитини на руки і т.п.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Годування за вимогою

Повідомлення zhuchka » 16 січня 2015, 17:48

просто треба зважити пріоритети. Якщо мамі важливіший власний комфорт, то звісно вона буде за графік. Ті, хто годують за вимогою ставлять на перше місце комфорт та природні потреби дитини. Особисто я годувала лише за вимогою і з наступними дітьми буде так само
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Dashko » 16 січня 2015, 22:54

А хіба закачувати простіше ніж погодувати?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Годування за вимогою

Повідомлення erinaceus » 16 січня 2015, 23:16

Мене от досі дивує, як то може бути «за вимогою» кожні 3-4 години :crazy: Особливо у малюсіньких дітей. Неодноразово таке чула від новоспечених мамусь... У мене на початку виходило кожних 40-60хв, пізніше кожних півтори години, це вже навіть як малюку було півроку. Щоб дитина 3год поспіль без їжі то для мене нонсенс :scare:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Годування за вимогою

Повідомлення TYulia » 16 січня 2015, 23:49

ну от і в мене так було як ви пишете. Теж думаю, що з другою дитиною так само себе б вела.
Але по-факту. в мене малий був таки дуже плаксивий. Навіть наш татусь згадує початок такими словами "Він постійно плакав". А от в той знайомої так вона каже, вже відчутно її "перевиховання". Мала може чуть быльше поспати, проснутись не плакати, або легко забавитись чимось. То виглядає, що моя дитина мала більше плачів-"незручностей" по вимозі, ніж її дитина перевихована на графік.
То я так для дискусії по-перше написала, а по-друге, щоб таки ви мене підтримали (можна й ні), що я добре в свій час робила. А то так мені чуть після розмови з нею, якось не по собі,таке враження, що то я була така дурна, що мучила і себе і дитину.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Годування за вимогою

Повідомлення TYulia » 16 січня 2015, 23:50

Dashko написав:А хіба закачувати простіше ніж погодувати?

то вже кому як. Дехто то закачування може комусь іншому доручити.
Я - то така фанатічка :pardon: що практично досі нікому малого вкладати не даю.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Годування за вимогою

Повідомлення TaniaPicaSSo » 17 січня 2015, 00:05

erinaceus написав:Щоб дитина 3год поспіль без їжі то для мене нонсенс

Від народження мала їла кожних 3-4 год. Вночі спала по 6-8 год безпробудно. Трошки пізніше, десь вже місяців в 4 може стало 2 год між годуваннями вдень і вночі стала прокидатись по 2-3 рази. Після року стала ще частіше просити, вдень кожних 1-2 год. і вночі мало не кожну годину. Так що всяко буває. Я перші місяці згадую з приємністю.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Тиха » 17 січня 2015, 00:13

мені теж часом такі співрозмовниці трапляються на дит.майданчику - жертви спока-комаровського. і в мене теж мало аргументів, більше емоцій, відчуття, що за вимогою, на кожен писк - то правильно, природньо. воно може й простіше, коли дитина в колисці сама себе забавляє (а чого їй плакати,якщо на то ніхто не реагує?). але чи буде сформована базова довіра до світу - новоутворення першого року життя, фундамент щасливої людини - напевно ні :nea:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Годування за вимогою

Повідомлення erinaceus » 17 січня 2015, 15:08

TaniaPicaSSo Ну значить, в кожного по-різному. В нас малий теж до півроку спав непогано вночі, а потім став дуже часто прокидатись.
TYulia Ну та звичайно, що їй не підходило кожні 2 години годувати (хоча для мене це взагалі б було за щастя :ha:) А кому таке підходить? Але хтось ставить на перше місце свої пріоритети, а хтось - дитини. Тільки це вже не годування за вимогою. Вона її привчили їсти рідше, от і виробився графік. Навіть в тварин він виробляється. А мамі так дуже зручно. Можна і вийти з дому надовго, і купу справ вдома переробити. Але хіба це найважливіше?! А те, що дитину на руки не брати, то взагалі нонсенс :dash: А контакт з мамою? Не буде ж дитина цілий день в ліжечку лежати і в стелю дивитися. Ми ніби не для того дітей народжуємо....
Але як показує практика, де графік, допоювання, там і пустишка, а далі догодовування-замало молока-пропало молоко-суміш... От і казочці кінець!
Я не думаю, що поведінка дитини залежить суто від графіка і годування. В кожної дитини різний темперамент, це по-перше. В когось є від народження неврологічні чи інші проблеми зі здоров'ям , це по-друге. Одні лежать тихенько, а другі постійно плачуть і з рук не злазять. Тому не факт, що ваша дитинка поводилася б ідентично з таким ж графіком. Не мучте себе. Кожна мама знає, як найкраще для її дитини :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей