Глобальні оголошення!



Годування за вимогою

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Годування за вимогою

Повідомлення TYulia » 18 січня 2015, 14:07

А якщо взяти до уваги випадок з другою дитиною, то оцей мамин "комфорт" то вже, на мою думку, досить важливий , не так для мами, як для старшої дитини, якій теж потрібно час приділити, щоб не була обмежена. Бо згадую свої перші місяці,то в мене часу навіть на те щоб поїсти не було. Мене ці думки досі лякають в планах про другу дитину. Думки, то я маю на увазі, що якщо друга дитина буде мати теж таку "часта вимогу", то мені дуже шкода буде нашого старшого братика, що буде обділений моєю увагою і часом.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Годування за вимогою

Повідомлення nelly » 18 січня 2015, 18:15

дівчата не ображайтеся на мене але ми в багатьох випадках дуже однобоко мислимо про материнські речі((
Я сама слінгомама і годувала старшу майже до 2 років і менша їла за вимогою, і висаджую дитину. Але давайте не ловити себе на думці що мама яка везе у візку дитину - погана мама, яка погодувала рідше ніж через годину, чи тримає дитину у підгузках погана мама. Я теж дуже люблю ГВ і всіма руками ЗА але якщо мама годувала дитину сумішшю то це не значить що вона погана мама (причина в основному криється у поганому інформуванні мами, але вона ніколи цього не скаже((() Моя мама коли бачила що я Маргаритці ноги розводила то трохи була в шоці, бо казала що мала зі мною ще корову, купу городів і будову хати і була я запісяна і не доглянута так, як своїх зараз маю нагоду доглянути, але я не вважаю себе асоціальною чи обділеною. Нас тут 90% читачів виросло на коровячому молоці((( Так часи інші і дітьми своїми маємо можливість занятися, то й добре, супер, але давайте не говорити що ми тут всі класні мами а всі решта то троха не такі :crazy: :crazy: :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Годування за вимогою

Повідомлення zhuchka » 18 січня 2015, 21:41

я ніколи не вважала маму, що годує сумішшю поганою чи таке інше. Але є мами, які не знають, а є такі, що знають і не хочуть... от в чому проблема
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Годування за вимогою

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 січня 2015, 00:17

TYulia написав:А якщо взяти до уваги випадок з другою дитиною, то оцей мамин "комфорт" то вже, на мою думку, досить важливий , не так для мами, як для старшої дитини, якій теж потрібно час приділити, щоб не була обмежена.


Мене теж такі думки турбують. Коли маєш лиш одну дитинку, то можеш присвятити їй себе цілодобово. Нехай посуд немитий, нехай їсти нема шо, але все може почекати. Але от коли дитина не одна, то мені теж здається, що треба якось так організовувати все, щоб був ще час і на старшу дитину, а не просто спихати її частіше на бабу з дідом, бо мама зайнята немовлятком. Тому у випадку якщо дитина висить на грудях цілодобово, думаю, можна часом і дати татові хай поколише чи поспіває, а не цілодобово її годувати, якщо та вже так просить :pardon:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Галина » 19 січня 2015, 09:07

Я як мама 2-х діток, можу сказати, що і на старшу буде час. В мене Вероніка теж часто висіла на грудях, єдине коли спала до 4-х годин, це коли ми виходили гуляти, ми гуляли 1-1,5год, вона засинала і ми повертались додому, вдома ще 2-3год могла спати. Але навіть той час коли висіла на грудях ми читали книжки, вчили віршики. Ввечері трошки тато бавив меншу.
Я практично без батьків росла, в 9міс. мене мама залишила у своєї мами, а сама вийшла на роботу. Приїжджала до мене тільки на вихідних. І так до того часу поки не народила мою сестру (4 роки). Я своїх дітей нікому не даю. Моїй Діані 7 років, то вона ще ні разу без нас ніде не ночувала. В гості ходить, але на ніч не залишається ніде. Мої діти практично завжди біля мене (за винятком школи і садку). Я б не сказала що було дуже важко виділити час на старшу. Можна знайти такі заняття щоб і з дитиною з груддю в роті займатися зі старшою.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Годування за вимогою

Повідомлення TYulia » 19 січня 2015, 13:48

А в мене малий до року не спав ніколи 4 години поспіль, навіть враховуючи ніч :crazy: І кормити грудьми деколи потрібно було пританцьовуючи. Всяке бувало, алі ні за що не шкодую, і планую наступний дітей кормити ГМ не менше. Я тільки маю велику надію, що друга дитина буде трохи менше "вимоглива" у всьому. :dreams:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron