Глобальні оголошення!



Яка частота годувань при ГВ?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення TYulia » 01 квітня 2013, 11:45

"Вимога" для мене тоже плач. Хоча певно я теж ще зелена мама і не завжди розрізняю правильну причину плачу одразу. Але перше пропоную груди а потім все інше.
От я вже подумую про прикорм (не зараз, але вже інфо збираю). І всюди пише "...заміняєте одне годування, потім друге і т.д." Але наша вимога є дуже часта і так як і ви пишите постійно змінюється, то як потім якись графік зробити?! Чи то до 6 місяців малюк вже якось сам вималює той "розклад"?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення taranjka » 01 квітня 2013, 12:01

дитина може "зробити" собі розклад, а може і не зробити. я не заміняла ніяких годувань. в нас був педагогічний, і я не ставила за мету нагодувати дитину, лише "познайомити" з їжею. відповідно дитина пробувала їжу тоді, коли ми снідали\обідали\вечеряли. коли дози їжі вже збільшилися, то дитина мала наш графік.
щодо частоти годувань - то річ індивідуальна, і скільки дітей, стільки і частот. і не має єдино правильної. моя старша доця постійно висіла на циці - зараз в мене враження, що в нас не було перерв крім як на гуляння (страшна річ память). графіки мінялися часто, то більше, то менше. а от менша не дуж висіла на циці :hi: це для мене було шоком, після попереднього ГВ. виявляється дитина може їсти раз на 3-4 години, і то коли я вже їй ту цицю суну :hi: вноі могла прокидатися 1-2 рази!! така "лафа" була десь до півроку, після того кількість годувань зросла. ніколи того не рахувала. тепер (їй півтора) часто їсть коли зуби лізуть, чи хворенька.
ще, я часом зловживаю ГВ. от зараз пишу пост і мене дитина тягне малювати, а я їй цицю даю, щоб дописати :hi: або часом навпаки, вона хче цицю, а я її розважаю\відволікаю, бо не маю можливості давати.
це вже не ГВ "за вимогою", але що поробиш, я така мама, яка не може постійно підлаштовуватися під дитину, а ще часом дитину підлаштовує під себе :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення Оксанютка » 01 квітня 2013, 13:37

TYulia написав:а "потім" то коли?:-)

Приблизно місяців в 2,5-3.

TYulia написав:
TYulia написав:Бо нам от за тиждень 4 місяці буде. Досі практично щогодини вдень їли, вночі що 3-2 години. А от останніми днями гамає на сон коли заколишу, тобто що 2 години приблизно. От я намагаюсь зрозуміти чи то все ок


Та не переймайтеся Ви так! Кожна дитинка- індивідуальна!ГОЛОВНЕ, що ГАМАЄЄЄЄЄ ЦИИИЦЮЮЮ! :wink:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 квітня 2013, 13:40

taranjka написав:це вже не ГВ "за вимогою", але що поробиш, я така мама, яка не може постійно підлаштовуватися під дитину, а ще часом дитину підлаштовує під себе


Чого ж, повна назва ГВ звучить як "за вимогою мами та дитини". Тобто не тільки, коли дитина хоче, але і коли мама хоче або так тре :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення Ksenija » 01 квітня 2013, 13:59

В нас годування за вимогою. І я не знаю, що таке перерва в 4 години, дочці 1,4. Перерва 3 години можлива хіба що вночі. Пробувала якось відволікати зранку до денного сну, вдавалося, але поки що не бачу в цьому потреби. Думаю, проміжки будуть довшими літом, коли будемо більше активно проводити час надворі.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення Shalimar » 01 квітня 2013, 14:12

TYulia написав:перше пропоную груди а потім все інше.
Ну, так и должно быть.. И грудь предлагают же не только, когда ребенок голоден..)
TYulia написав:як потім якись графік зробити?! Чи то до 6 місяців малюк вже якось сам вималює той "розклад"?

ребенок хорошо чувствует свои потребности
если захочет сам отказаться от одного кормления - откажется, не будет брать грудь
не захочет отказываться - будет требовать грудь, и до "еды" и после
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення erinaceus » 01 червня 2014, 23:01

А скільки у вас виходить гв на добу вже у старшого карапуза? Моєму зараз рочок. Чи є якась мінімальна кількість прикладань для того, щоб і дитинці вистачало молочка (прикорм згідно віку), і щоб підтримувати лактацію надалі?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення TYulia » 02 червня 2014, 13:52

erinaceus написав:А скільки у вас виходить гв на добу вже у старшого карапуза? Моєму зараз рочок. Чи є якась мінімальна кількість прикладань для того, щоб і дитинці вистачало молочка (прикорм згідно віку), і щоб підтримувати лактацію надалі?

ну нам вже майже півтора роки, то гамаємо молочко мамине перед сном вдень, ввечері і вночі 1-2 рази, плюс часто під час денного сну просинається 2 рази і з грудьми засинає далі. І від годування після сну от тіки недавно відмовились вже.
Дитинка після року вже досить багато їсть звичайної їжі, то їй точно вистачає молочка, а лактація, по крайній мірі в мене, то зараз ще досить добре працює, може навіть забагато :hi: бо іноді відчуваю переповнені груди.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення erinaceus » 05 червня 2014, 00:05

У нас приблизно так само. Годую зранку 2 рази, 1-2 рази вдень і так само ввечері. Вночі тепер майже не просинається, тому виходить на добу 4-5 годувань. Вдень засинає на прогулянці, то обходимося без годування, але на ніч - то святе :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Яка частота годувань при ГВ?

Повідомлення Vanilochka » 23 жовтня 2014, 21:27

ми ще маленькі, тому багато говорити не можу, я взагалі думала що годувати треба часто, і інтервал між годуваннями має бути коротким, але малюк ще привикає, і може спати як годину так і 4,5 :scare: , я кілька разів кіпішувала в пологовому, питала чи то може будити його ... але якщо спить то най спить правда??? чи що ви на це скажете? загалом рахую годування то виходить раз 9 раз 12 ...
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей