Глобальні оголошення!



Догодовування або перехід на суміш

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення TYulia » 23 вересня 2015, 07:40

За спільний сон я теж казала, але вони бояться, щоб дитина з ними спала, я просила, щоб хоч в день отак хай би при грудях біля мами собі поспало. Але в них певно була закладена інша картинка, дитинка поїла, заснула, положила в ліжечко, і мале спить з 3 години, а получилось трохи не так.
В свій час і я певно така була, чоловік одразу після народження подарував мені планшет, що мол піду в парк з каляскою, малий спить кілька годин, а я під яким вай-фай собі трохи свою роботу роблю, а малий в калясці і години не витримував))) вибачайте за офтоп, чи як там кажуть :pardon:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Новенька » 23 вересня 2015, 09:05

У мене з грудним не склалось. Але точно знаю, що молоко прибуває по потребі. Я сама годувати не змогла, але постійно цідилась і давала своє молоко з пляшечки. То молоко дуже сильно прибувала. Я за один раз молоковідсмоктувачем ручним могла 30 мл націдити. Тоді це був один прийом їжі для дитини, а деколи і забагато. А якось вночі проснулась, бо була сорочка мокра, так молоко саме потеко. Тому треба стимулювати прибування молока просто. Як не хоче ссати, цідити, потім воно ж легше потече і мабуть буде краще тягнути дитина.
(І груди за той час загоїлись)
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Sam » 23 вересня 2015, 13:36

TYuliaНа мою думку, якщо мама не налаштована на ГВ, то їй дуже важко щось донести, пояснити, переконати. У кожного свої цінності і свої погляди. Ви молодець, що намагаєтесь допомогти.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення TattyMummy » 24 вересня 2015, 11:08

А ще велике "діло" роблять мами і свекрухи, які наполягають на догодовуванні, бо голодне, нежирному молоці, годуванню щотри години і т.п.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Любов » 24 вересня 2015, 11:25

І ще я чула аргумент - бо така файна реклама суміші, то як суміш може бути погана :ha: :crazy: :scare:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення TYulia » 24 вересня 2015, 23:28

Вже ніби моя "учениця" по ГВ виправляється, вже ніби суміш забрали зовсім :dance:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Догодовування або перехід на суміш

Повідомлення Dribchuk » 24 вересня 2015, 23:36

Як мама яку зацькували "добрі люди" , які боялися що дитина вмре голодною смертю бо в мене "синє молоко" можу сказати що якщо маму не підтримують найближчі люди (чоловік, мама, подруга) то з ГВ навряд чи що вийде, особливо якщо годування дається важко і в дитинки є якісь проблеми. Ну не можливо відгородитися від усіх коли тобі говорить чоловік, мама, свекруха, дільничий педіатр що дитина голодає, а ти далі продовжуєш давати груди. В мене якраз така ситуація і була і ніхто не допоміг, бо вдома постійно був тиск, в мене всі замовкли і дали мені спокій коли мала на суміші набрала 200гр. За міс. В той час як на грудях набирала по 300-400. Але то вже було запізно. :dash:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron