Глобальні оголошення!



ГВ після кесарського розтину

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

ГВ після кесарського розтину

Повідомлення Русік » 28 березня 2012, 10:02

Дівчатка, хто після кесарського успішно годував чи годує грудьми - поділіться досвідом. Моя братова народила за допомогою кесарського, але планового, трохи наперед (приблизно за тиждень до кінця терміну).
Як зашвидко в такому випадку з"являється молоко?
Чи часто вам приносили дитинку в перші дні? Чи може прийшлось догодовувати перші рази?
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Галина » 28 березня 2012, 10:11

В мене зразу було молоко. Мені, як відійшла від наркозу приносили 3 рази, але в той день приносили вже нагодовану і вона грудь не брала. А як перевели в палату, то лишили дитину на пів дня і роби що хочеш. Я вже тоді догодовувати не давала, вона в мене класно присмоктувалася.
Бо з першою (теж кесерська) досвіду не було, то перші 3 дні її догодовували, а вже як залишили мені, то я довго мучилася, щоб грудь взяла (не хотіла брати, бо навчилася на соску) і з плачами і з лактостазами... Вже аж вдома взяла себе в руки і все наладилося.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Ksenija » 28 березня 2012, 10:39

В мене молоко з'явилось десь на третій день, першого разу принесли дитину через декілька годин після операції, її до того (без мого відома) нагодували, але не зважаючи на це вона активно смоктала. Якщо б я знала, що буде кесарський, організувала б так, щоб не догодовували...
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Кесарський розтин

Повідомлення mavpusya » 28 березня 2012, 14:29

У мене також молоко прибуло на третій день після КР. Я навіть думала, що то в мене вже лактостаз, бо реально груди розривало. :) Одразу після пологів зяилось молозиво. Правда, доцю також підгодували перший день. Потім їли цицю. Прикладала часто до грудей, дуже хотіла годувати. Моя лікар через рік сказала, що не думала що я таки буду годувати. Часто чула, що кесарські не годують. Думаю усе залежить від бажання і настрою матері, на скільки вона ввважає це важливим для своєї дитинки.
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення олеся » 28 березня 2012, 15:16

Чоловікова сестра другу дитину народила за допомогою Кесарського розтину, то годувала до 2років, а те що кажуть що не буде молока, то все залежить від жінки, бо може бути що і після природніх пологів пропадає...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Кесарський розтин

Повідомлення гра з вогнем » 28 березня 2012, 16:04

я тут знаю одну, яка після кесарського до 3,5 годувала :crazy: :crazy: :crazy: ::Р:

у мене молоко прибуло на 7 день, тобто я його побачила лиш на 7 день, думаю до того часу було молозиво, оскільки у мне не було відчуття наповнених грудей
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Кесарський розтин

Повідомлення yanuariya » 28 березня 2012, 17:37

ну привильно дитину витягують руками. А як ж іначе? в природніх родах дитину теж приймаютьруками
yanuariya Офлайн


 

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Lusik » 28 березня 2012, 20:51

В мене молоко зявилося аж на 6 день,а до того навіть молозива як такого не було-крапелька. А малий дуже сильно кричав , бо їсти хотів,тому і догодовували. а їв не як усі дітки 40 гр. суміші, а 90 гр., бо так йому було мало:) А вдома трішки більше було молока, я думала, що ми вже налагодили ГВ, а в кінцевому результаті набрав 100 гр. за місяць. Тому досвід ГВ в нас дуже маленький, хоча стралися і хотіла годувати-ДУЖЕ!!!!І немало зробила-можливо ще було недостатньо:(
На наступний раз постараємося виправити ситуацію:)
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Oksana » 28 березня 2012, 21:34

В мене молоко було зразу і багато. Ну спочатку напевно молозиво, але на другий день вже точно було багато, бо годувала лише грудьми, і груди були повні. Як тільки перевели з реанімації, принесли дітей, і годувала сама. Якби почали підгодовувати, то не дала б собі ради. При потребі могла ще третього нагодувати :ha: :crazy:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення Natalinda » 29 березня 2012, 00:57

В мене молоко зявилося десь на день 5, вже як виписувати мали.
Молозива в очі не бачила(((( Та і молоко я не сильно бачила))))
Догодовували з шприца. Принесли дитину аж на 2-й день годувати.

Кесарське було тоже планове. Мала здати молоко на аналізи якісь там, ну типу чи вже нормале)))) Ніц ніхто з мене не вицідив, тому винесли вердикт - годувати я не буду, бо сполучна тканина в мене якогось там чоловічого типу (шо то таке поняття не маю)))))))

Що я робила. Пла чаї, кріп чи кмин непомню. Молилася, згадувала лекції Іванни і слова шо кожна жінка може годувати свою дитину.

Якщо неври здають, то думаю варто погодитися на догодовування шоб вдома спокійно налагодити ГВ, якщо нерви іцні, то краще на догодовування не піддаватися і максимально часто прикладати дитинку (Я свогму тицяла груди цілу ніч)))), бо ж памятала шо який то там головний гормон в ночі особливо виділяється)

Русік успішного ГВ братовій!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей