Глобальні оголошення!



Завершила ГВ, а молоко лишилось

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення erinaceus » 14 лютого 2015, 17:04

Танічка Дуже шкода... Та таки недобре перев'язуватись :nea: Коли поступово, то все звичайно набагато легше. Може Даша підкаже, що в таких випадках робити. Попробуйте потрохи самі масажувати. Краще часто по чуть, ніж чекати поки масажистка прийде. А ви точно знаєте, що ці антибіотики не сумісні з гв? Бо зараз є багато, які безпечно приймати при годуванні.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення taranjka » 14 лютого 2015, 17:12

Танічка є багато антибіотиків сумісних з ГВ - лікар може підібрати.
масажистки - це такі особи, які виховалися в совку і більше про гв нічого не читали. і постійно повторюють завчені методи, хоч вже даааавно доведено, що так не можна.
в нас на форумі також багато написано і про те, що не можна перевязуватися, і про те, що не потрібно повністю сціджуватися, і взагалі багато інформації про закінчення ГВ - як різке, так і плавне - пошукайте.
а ще краще запитати в Даші :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Ulkanet » 14 лютого 2015, 20:56

Танічка написав: бо вирвали зуб і мушу приймати антибіотики.

а для чого антибіотик???
мені он два зуби вирвали і ніяких антибіотиків не призначали. один зуб був якореподібним коріням - то мені ясна таки добре порвало :scare: крові було багато, заживал довго. але антибіотиків не назначали :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Anjuta » 14 лютого 2015, 21:09

та я також хотіла написати, що в такому випадку лікарі себе страхують антибіотиком, проте вже почали відівчати від грудей, то вже пізно щось казати(
в мене було дві операції на щелепі і я не приймала антибіотика, хоча призначили....просто відчувала що мене нічого не турбує, після КР також антибіотики не пила(хоча мусили добре пересваритися щоб відстали)
вибачте, що не по темі......просто дійсно кода що через таку дрібницю завершено ГВ :pardon:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення TYulia » 14 лютого 2015, 21:36

а скільки малому? шкода і його і вас :confused:
за стягування грудей теж чула. Як малий почав відлучатись помаленьку (в 1.9), то першу ніч як ввечернє годування пропустив і ночу не прокидався, то на ранок мала тверді груди, то на наступну ніч я вділа тугу майку, то чуть легше було. То я таке раз робила, потім якось налагодилось. Ми місяць відлучались, то якось все плавно зійшло. Мяту пийте!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення TattyMummy » 14 лютого 2015, 21:41

Не знаємо, яка там ситуація. Знаю, що досить нерідко після видалення зуба ускладнення (набряк, температура і т.п.).
Але гарний стоматолог, знаючи, що мама годуюча мав би призначити антибіотики сумісні з ГВ.
Шкода... думаю, що Даша щось порадить в такій ситуації...
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення erinaceus » 14 лютого 2015, 21:51

Anjuta написав:та я також хотіла написати, що в такому випадку лікарі себе страхують антибіотиком, проте вже почали відівчати від грудей, то вже пізно щось казати(
вибачте, що не по темі......просто дійсно кода що через таку дрібницю завершено ГВ :pardon:

А хіба вже не можна відновити гв? Якщо перейти на інші ліки і знов прикладати дитину до грудей, то хіба молочко не прибуде?
О, і за м'яту дійсно хороша ідея.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення TattyMummy » 14 лютого 2015, 21:53

Антибіотики напевне не варто міняти, якщо вже почала пити. Але після закінчення прийому може й варто відновити ГВ і плавно його завершити.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Ulkanet » 15 лютого 2015, 03:34

доречі, здається то в нас на форумі писали, як годувати дитя приймаючи антибіотики :wink: .
пишу по памяті, може щось і плутаю, але: якщо зранку випити антибіотик - то обіднє прикладання пропускають. а на ніч і вночі і надрання прикладають :wink: . а дитині, під час того поки мама пє антибіотик - дають бактерії (ацидолак і т.п.). а те обідішнє молоко треба було сцідити все.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Танічка » 15 лютого 2015, 21:44

erinaceus написав:Танічка Дуже шкода... Та таки недобре перев'язуватись :nea: Коли поступово, то все звичайно набагато легше. Може Даша підкаже, що в таких випадках робити. Попробуйте потрохи самі масажувати. Краще часто по чуть, ніж чекати поки масажистка прийде. А ви точно знаєте, що ці антибіотики не сумісні з гв? Бо зараз є багато, які безпечно приймати при годуванні.


Не думаю що сумісні, я щей знеболююче пю ... Короче все не так як я собі планувала ... але що зробиш... Масажистка ніби толкова жіночка, каже часто не зціджуватись, а краще повністю і через добу, потім через 2, ну і т.д.
Та ніби той еластичний бінт як просто тугий ліфчик... Але мені дуже швидко та повязка злетіла, то я зараз не перевязуюсь, побачу що далі буде ... Чула думку, що перевязування це для того, що коли грудь переповнена то ніби тисне внутрішньо на канали, і молоко більше не прибуває, і ніби так само повязка туга... Не знаю чи добре пояснила.
І я спочатку щось там сама масажувала, але коли зявились гульки і я не змогла сама розмасажувати, то зрозуміла що сама не справлюсь...
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron