Глобальні оголошення!



Завершила ГВ, а молоко лишилось

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Танічка » 15 лютого 2015, 21:50

taranjka написав:Танічка є багато антибіотиків сумісних з ГВ - лікар може підібрати.
масажистки - це такі особи, які виховалися в совку і більше про гв нічого не читали. і постійно повторюють завчені методи, хоч вже даааавно доведено, що так не можна.
в нас на форумі також багато написано і про те, що не можна перевязуватися, і про те, що не потрібно повністю сціджуватися, і взагалі багато інформації про закінчення ГВ - як різке, так і плавне - пошукайте.
а ще краще запитати в Даші :yes:


Дякую, я перечитувала все, і не тільки тут ...
Я 2 дні робила так як писали дівчата, але гульки не зникали ...
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Танічка » 15 лютого 2015, 21:52

Ulkanet написав:
Танічка написав: бо вирвали зуб і мушу приймати антибіотики.

а для чого антибіотик???
мені он два зуби вирвали і ніяких антибіотиків не призначали. один зуб був якореподібним коріням - то мені ясна таки добре порвало :scare: крові було багато, заживал довго. але антибіотиків не назначали :confused:


ой.... то зуб мудрості, плюс запалення лунки, близько нерв, пю знеболююче, бо аж вухо болить. Радуюсь що це останній зуб мудрості, 3 вже виривала раніше.
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Танічка » 15 лютого 2015, 21:54

Anjuta написав:та я також хотіла написати, що в такому випадку лікарі себе страхують антибіотиком, проте вже почали відівчати від грудей, то вже пізно щось казати(
в мене було дві операції на щелепі і я не приймала антибіотика, хоча призначили....просто відчувала що мене нічого не турбує, після КР також антибіотики не пила(хоча мусили добре пересваритися щоб відстали)
вибачте, що не по темі......просто дійсно кода що через таку дрібницю завершено ГВ :pardon:


Не знаю, може й дійсно не треба було .... мене так боліло, що я на все була згідна ...
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення TaniaPicaSSo » 15 лютого 2015, 21:56

Я хоч і старалась завершити гв поступово, але все одно так вийшло, що потім після останнього годування десь через добу чи дві затверділи груди. Я тоді раз дала малій вночі крізь сон, але через 2-3 дні то повторилось. Я тоді трохи підцідила, а воно потім знов затвердло. Я вже не знала, що робити, так не хотілось цідити. І я так думала, думала, воно вже мене боліло трохи, як раптом одного дня проснулась - а груди обмякли і нічо не болить. Кудись воно само собі ділося :pardon:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Marichka » 16 лютого 2015, 00:51

Я п"ю знеболююче,як потрібно,лікую з анастезією і заспокійливе декілька разів пила і годувала.І антибіотик пила б як треба було і годувала б,мабуть.А груди в мене внормувались до тижня часу.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення taranjka » 16 лютого 2015, 01:03

Танічка написав:Не думаю що сумісні

думаю не проблема загуглити назву, чи сумісні. якщо, ви звісно поцікавились, що вам дають :pardon:

не знаю, як ви читали, але про перевязування - :dash: можите собі мастит, лактостаз, як наслідок кіста і ше купу всього не доброго - ви ж порушуєте кровотік в грудях, пошкоджуєте молочні протоки... взагалі таке різке припинення ГВ - це шкода вам, бо від цього багато проблем з грудьми може бути.
але, кожному вирішувати, що читати і чому вірити - нет інформацією переповнений
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Vikibee » 16 лютого 2015, 12:28

Недавно ми всі захворіли, малому змушена була дати антибіотик, за день у мене вчепилася гнійна ангіна, я приклала всіх зусиль, щоб її вилікувати без ліків: душила ті гнійнички, і мастила, і пшикала, їла куркуму з медом, полоскала, не дало нічого, крім ускладнення на вухо :impossible: , відняло праву сторону....мусила пити антибіотик, лікарка підібрала так, щоб малому не було передозу, сказала, що нічого страшного...ГВ важливіше зберегти...в мене, наприклад, як малий хворіє, то зовсім не п’є нічого окрім грудей, для мене це катастрофа була б, якби лишилася грудного....але кожній мамі видніше, як краще для її дитини.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Танічка » 17 лютого 2015, 11:54

Дякую дівчата що всі відгукнулись! Я вважаю що вік 1,5 роки вже можливий для завершення лактації. Дуже тяжка в нас була перша ніч відлучення, вже пройшло пару днів, і бачу що все добре, ми любимся, і він вже не згадує. Все добре, він мене зрозумів. Їли ми на сон тільки, і посеред ночі пару разів. Тепер спить краще, їсть краще, і більше обнімаємся. Мені легше... Я ЗА грудне годування, я зовсім не хотіла так завершувати. Але прийшов час для нас. Йому не молоко було важливе, а я! А я й нікуда не ділась, тепер він просто не лазить кожен раз під футболку, а просто ми обнімаємся, дуріємо. Все що не робиться, то на краще.
Я чомусь думаю що НІЯКІ лікарства не можуть бути сумісні з грудним годуванням. І переконана , що не існує НЕ ШКІДЛИВИХ антибіотиків. Я не перевіряла, просто вирішила, що прийшов час завершувати ....
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення erinaceus » 17 лютого 2015, 12:12

Танічка А з грудьми вже все добре?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Танічка » 18 лютого 2015, 00:44

erinaceus написав:Танічка А з грудьми вже все добре?


Ще молоко є. Потроху зникає. Хожу до масажистки, кожен раз збільшуєм інтервал масажів. Скоро мало би бути все добре. Принаймі гульок нема :wink:
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Поперед.

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей