Глобальні оголошення!



Завершила ГВ, а молоко лишилось

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Nymydora » 09 травня 2013, 19:10

у мене при натисненні з сосків молоко виділялося (не лилося, а як молозиво) практично аж до другої вагітності - добрих два роки. мені гінеколог сказала, що це гормональне і виписала якісь гомеопатичні краплі (мастодінон, здається), бо говорила, що інакше важко буде завагітніти знову я їх попила може тижнів 2 замість 3 місяців, а потім кинула. Молоко не пропало, але завагітніти завагітніла ))) молоко пропало на початку вагітності, а зараз вже знов є молозиво
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення natalun » 09 травня 2013, 22:38

Nymydora написав:у мене при натисненні з сосків молоко виділялося (не лилося, а як молозиво) практично аж до другої вагітності - добрих два роки. мені гінеколог сказала, що це гормональне і виписала якісь гомеопатичні краплі (мастодінон, здається), бо говорила, що інакше важко буде завагітніти знову я їх попила може тижнів 2 замість 3 місяців, а потім кинула. Молоко не пропало, але завагітніти завагітніла ))) молоко пропало на початку вагітності, а зараз вже знов є молозиво

Щоб побачити ефект від мастодинона то дійсно треба пити не меньше 3міс. а то і 6.То під час вагітності може бути молозиво це за рахунок гормонів які вже готують молочну залозу до лактації.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Nymydora » 10 травня 2013, 10:29

ОТож я і кажу, що те, що я пила - то можна вважати, що не пила. Але ж завагітніла :pardon: З чого зробила висновок, що молоко в грудях після завершення ГВ це зовсім не проблема.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення natalun » 10 травня 2013, 10:48

Цілком згідна але головне щоб не було ущільнень і запального процесу.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Dashko » 10 травня 2013, 15:07

Достінекс - дуже сильні гормональні ліки. Якщо їх приймати, є ризик, що з наступною малечею молоко не буде утворюватися :sad:
А залишок молока в грудях після завершення годувань - це справді варіант норми.
natalun написав:Цілком згідна але головне щоб не було ущільнень і запального процесу.

Звичайно :yes: Тому, якщо молоко прибуває в значній кількості, а дитина вже не прикладається, то за станом грудей треба уважно спостерігати, і при потребі зціджувати. Але не підціджувати часто і по-трошки.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Iruska » 14 січня 2015, 21:04

Після закінчення ГВ пройшло 3 роки а капельки молока ще виступають при натисканні,пішла до гінеколога,а він призначив достінекс місяць часу пити,незнаю чи пити,чи ці капельки це не страшно....
Iruska Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 лютого 2012, 23:52
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Синочок Артемчик 1 рочок

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення zhuchka » 14 січня 2015, 22:03

у мене молоко було в грудях навіть у підлітковому віці, хороша лікар сказала, що все нормально, бо гормони були в порядку, тому молоко після годування - це тим більш нормальне явище. А ліки є дуже шкідливими і роблять велике втручання у фізіологічні процеси жінки
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення westa » 14 січня 2015, 23:27

Iruska, я б радила звернутися до ще одного лікаря і порівняти рекомендації. Може варто визначити рівень гормонів ( пролактину , гормонів щитовидки )? А в вас крім молока ще якісь симптоми є ? Просто галакторея іноді може бути симптомом іншого захворювання.
Хоча швидше за все нічого страшного .
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Завершила ГВ, а молоко лишилось

Повідомлення Iruska » 15 січня 2015, 10:15

крім молока більше нічо,я не перевіряла самостійно чи ще виходять краплі молока,а при візиті до лікаря про це дізналася,я також хочу звернутися ще до одного спеціаліста(до знайомого),можливо він мені щось порадить. :new:
Iruska Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 17 лютого 2012, 23:52
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: Синочок Артемчик 1 рочок

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Танічка » 14 лютого 2015, 16:29

Я як раз в процесі відлучення. Раптового, бо вирвали зуб і мушу приймати антибіотики. Вдень синок нормально переносить, я відволікаю, він не згадує. Перша ніч була страшна ... :scare: :cry: 3 години спав - 2 плакав, потім знов 3 години спав, проснулись під ранок, я вимучена, а синочок хоч би шо, і не згадував. Вже 3 ночі не даю, вже легше, але в привичних позах коли давала грудь, то шукає. Мушу заколисувати стоячи на руках ... Не хоче сам засипати ...
Спочатку я підціджувалась, прочитала десь ... але зявились гульки. Вчора була в масажистки, то вона сказала: сціджуємо повністю, втираємо камфорну олію і перевязуємся еластичним бінтом, повторюємо через добу, поті через 2 доби, через 3, і т.д. Казала масажів 6 треба буде...
Підкажіть, хтось з таким стикався? Дійсно тре перевязуватись (я противник, але вона тих масажів за життя вже багато наробилась. ...)? Сама розмасажувати гулі я не можу...
Чула різні думки, і вагаюсь як краще поступати ... Підкажіть будь ласка :help:
Танічка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2013, 19:19
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Синочок Дмитрик

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей