Глобальні оголошення!



Задумуюсь про відлучення

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TYulia » 14 червня 2014, 12:02

ми певно прямуємо до відлучення, навіть не так я, як малий. Але є деяка проблема. От уже другу ніч спить не просинаючись, то звичайно дуже добре, але мої груди до того не готові чи що. Одним словом, вже десь від 4 ранку я на малого поглядаю і чекаю коли прокинеться, бо груди(зокрема та, яку не їли на ніч) переповнені і болять. І нам вже 1.6, вже б я не мала відчувати ту наповненість грудей, а відчуваю :dash: І вже б зранку і не давала цицю, але вже сама хочу дати, щоб мені полегшало. Кажуть то має якось внормуватись, але коли то буде? Думаю може якось груди на ніч перевязувати? Дівчата, а ви що робили з грудьми, як забирали одне-друге годування?
Думаю певно присяду я на чайок з мяти...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення erinaceus » 14 червня 2014, 21:01

TYulia Наскільки я знаю, перев'язування - це вже останнє з можливого, зовсім недобре для здоров'я. Думаю, за декілька днів має внормуватися. Пролактин, який відповідає за вироблення молока, продукується якраз під час нічних годувань. Якщо їх нема, то йде сигнал організму, що молока потрібно менше. Зранку все-таки годуйте, навіть якщо синочок не дуже хоче. Якщо дуже болить, можете і вночі запропонувати малому поїсти. Думаю, не відмовиться :wink:
А що, чай з м'яти впливає на лактацію?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TYulia » 15 червня 2014, 11:56

кажуть мята і шавлія зменшують лактацію.
Перевязування звичайно не найкращий варіант, але я щось таблеток ще більше боюся
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення erinaceus » 15 червня 2014, 14:01

TYulia Ну так, таблетки то ще та бяка :nea: Хоча чомусь їх у нас часто практикують... Але гв має завершуватись саме, природньо, без зовнішніх втручань. Просто дуже поступово, щоб це відбулось безболісно і для мами, і для дитинки.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення Marichka » 15 червня 2014, 20:58

Юля,не зашвидко?Чому хочеш,бо дуже важко.Мене гв ще тих добрих пів року після півтора виручало,бо ще зуби лізли,дитина їла лише цицю.Коли відлучала,то молочко само витікало і так до тижня зменшилось зовсім.Як було дуже важко,то трошки зсціджувала
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TYulia » 15 червня 2014, 21:48

та я ще повністю не відлучаю, навіть не знаю коли то буде. Але от вже кілька ночей малий "забрав" нічні годування, не просинається. Правда за денний сон може цицю гамати 2 рази. казочки на сон почали читати, але всеодно циця після того. Надіюсь, що може так поступово сам почне з казочками засинати і відлучення пройде саме собою... питання коли...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення Marichka » 15 червня 2014, 22:35

Дав би Бог,щоб саме так і було-було б супер,якби дитина вже не хотіа циці
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення ІРЦЯ » 15 червня 2014, 22:51

TYulia написав:кажуть мята і шавлія зменшують лактацію.
Перевязування звичайно не найкращий варіант, але я щось таблеток ще більше боюся

Мята дійсно зменшує лактацію і що важливо дуже мяко і поступово.Думаю такий чайочок можна вам пити на ніч але не дуже міцний. :yes:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення Оксанютка » 15 червня 2014, 23:56

Ой це відлучення :dash: Нам вже два минуло, і воно б нічого, гамали б ще,напевно, і до осені,але мені доведеться трошки підлікуватись,тому треба таки завершувати :cry: Ми ще в квітні навчились засинати під казочки в обід, можливо , тоді і треба було ловити момент і відлучати повністю,але не хотіла, бо ще планувалися проививки, а минулого тижня підхопили вірусяку, тому знову не на часі, тай як хвора дитина, то циця тааак виручає і відмовити не можу, давала, коли просить.Сьогодні обійшлися вдень без циці, кажу, що буба, помагає, а от на нічний сон і ніч, навіть не знаю як зможу забрати :impossible:
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Задумуюсь про відлучення

Повідомлення TYulia » 28 червня 2014, 13:19

я певно на довго в цій темі застрягла. Два тижні тому тішилась, що ночу не просинається і т.п., а зараз знову ночу 1-2 рази просинається, плюс ставлення до тої ціці стало якесь "маніакальне". Раніше він протягом дня ніколи не згадував, та й перед сном могли з 7 казок перечитати, а зараз і вдень може хникати "ціця" і на сон, то в кращому випадку 5 сторіночок книжечки передивимся і співає своє "ціця" і на ніякі відговорки не ведеться і цмокає довго і нема права забрати. І що то я з тим маю робити? чи то йому перейде чи що? :confused:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron