найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

25 січня 2013, 20:51

А моего сынулика не приходилось будить: он спит, чувствую, что грудь уже налилась сильно, подставляла ему сосок под нос, он ел, не просыпаясь...

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

25 січня 2013, 20:58

о, і мій так само ссав не просинаючись.
в мене груди невеликі, то наповненість перестала відчувати після 9 місяців

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

16 січня 2014, 16:08

сьогодні були на поліклініці, прививку робили, не обійшлось без певних порад педіатра.Ми вагу досить велику маєм і продовжуємо набирати, хоча малий не є дуже пухленький, а такий битий і високий, виглядаєм на добрих 2 роки. Лікарка наша запитала чи ми ще на Гв і казала, що вже треба починати відлучати, за нічні годування питала, я кажу, що зараз десь 2 рази за ніч просинається, хоча буваєь що і 4-5. Лікарка казала що вже мусить бути як мінімум 6 годин перерви між годуваннями. На моє питання, а що робити як він просинається, казала давати чайок. От і спантеличило мене то все. Може то вона і права, але не уявляю як він з чайком має заспокоїтись і заснути.

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

16 січня 2014, 19:14

я чайок почала давати вночі коли припинили ГВ, то мала просинась вночі і плакала, в грудях вже нічого не було, тому мусила давати чайок

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

16 січня 2014, 21:55

а хтось взагалі обмежував якимось чином нічні годування?

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

16 січня 2014, 22:29

TYulia написав:а хтось взагалі обмежував якимось чином нічні годування?

а для чого їх взагалі обмежувати? мета?

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

17 січня 2014, 11:27

pan_kotskyy написав:
TYulia написав:а хтось взагалі обмежував якимось чином нічні годування?

а для чого їх взагалі обмежувати? мета?

почитайте мій допис вище, що наша лікарка казала :crazy:
а я обмежувати не збираюсь. Нащо мені і маломулишні проблеми. Я вважаю, що як є мамине молочко, то краще його ночу трохи прцмокати, швиденько заспокоїтись і спатки дальше, ніж пити якись чайок, який вже може і підкиснути і потім заколисувати дитинку не знати як.
Розумію, щовіно гв не буде, але думаю як дитинка буде більшенька то з сном легше буде

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

17 січня 2014, 12:20

TYulia написав:почитайте мій допис вище, що наша лікарка казала :crazy:

я вже давно змирилась, що наші педіатри мало що шарять в грудному годуванні, на жаль. багато ще керуються стадартами минулого, коли годували по три місяці і сочок давали як перший прикорм :pardon:
принаймі великої підтримки і заохочення до ГВ з їх боку не сильно бачила.
мені теж радили чайок вночі давати, щоб дитина перестала вночі хтіти їсти ))) щоб я виспалась. то не педіатр, то старша бабця таке радила з добрими намірами допомогти.

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

19 січня 2014, 01:16

TYulia написав:сьогодні були на поліклініці, прививку робили, не обійшлось без певних порад педіатра.Ми вагу досить велику маєм і продовжуємо набирати, хоча малий не є дуже пухленький, а такий битий і високий, виглядаєм на добрих 2 роки. Лікарка наша запитала чи ми ще на Гв і казала, що вже треба починати відлучати, за нічні годування питала, я кажу, що зараз десь 2 рази за ніч просинається, хоча буваєь що і 4-5. Лікарка казала що вже мусить бути як мінімум 6 годин перерви між годуваннями. На моє питання, а що робити як він просинається, казала давати чайок. От і спантеличило мене то все. Може то вона і права, але не уявляю як він з чайком має заспокоїтись і заснути.

Нє, лікарка не права :nea:

Re: Наскільки необхідні нічні годування?

11 липня 2014, 22:17

якщо дитина нормально себе почуває, но навіщо в чомусь обмежувати, краще не слухайте няких лікарів. у моєї сусідки як раз вночі тільки і прибувало молоко, вдень трошки підгодовувала сумішшю малюткою, потім все владналося. краще для дитини знає мама.
Відповісти