найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

04 березня 2011, 01:51

З кількох місяців можна вводити іншу їжу крім маминого молочка? а також доки хто гудував діток грудьми?

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

04 березня 2011, 01:56

ВООЗ рекомендує після 6 місяців

а взагалі ви який прикорм хочете?
пюрешками? - то з 6

а якщо педприкорм (те, що і ви їсте) - то коли в дитини з'явиться харчовий інтерес.

а про доки хто годував ось є тема:
http://www.mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?f=96&t=2749

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

04 березня 2011, 02:17

В нас був педіатричний прикорм в 5,5 місяців.
Хотіла дотягнути до 6 міс, але бачила шалений інтерес дитини до їжі, то почала вводити.
Почали ми з пюре кабачка.

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

06 березня 2011, 22:14

Дитині не варто давати дорослу їжу раніше, ніж їй виповниться повних шість місяців. Бо травнева система ще не готова. Якщо харчовий інтерес дуже сильний, краще обмежувати перебування дитини під час того, як їдять інші.

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

07 березня 2011, 02:40

Ми теж десь в пять з половиною почали.
Думаю варто зважати і на індивідуальні відмінності, а якщо при дитині взагалі не їсти то і харчовий інтерес ніколи не зявиться ІХМО

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

10 березня 2011, 20:01

Я починала пригодовувати з 6 ти міс. Першим було гарбузяне пюре, потім - картопляне, ну і інші овочі - які є. Грудьми кормила до двох років.

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

11 березня 2011, 11:39

А якщо дитина на ШВ, то є потреба швидше вводити дорослу їжу чи теж з 6 місяців?

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

11 березня 2011, 12:18

Я читала що на ШВ швидше вводити потрібно, з пяти-пяти з половиною, бо в сумішах все одно замало вітамінок всяких і т п.
На власному досвіді не знаю

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

11 березня 2011, 13:43

Та я теж про це читала. Але от цікаво знати думку, хто теж на ШВ або фахівців.

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

12 березня 2011, 08:16

ми з 5.5 місяців почали помаленько починати . Почала з кашок , бо якраз весна , а я весняним овочам не довіряю .синусик останні 2 тижні перед прикормом какав ріденьким а коли ввели прикорм то нормалізувалося . Тому я за індивідуальність до кожної дитини .
Відповісти