Глобальні оголошення!



З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Vikibee » 09 березня 2015, 09:25

Якщо проявляє інтерес, то я б дала спробувати щось, але мікро дозу, вам вже практично піврочку. Я з малим теж почала десь коло 6, ну дуже проявляв інтерес, і зараз гарно їсть попри цицю. А зі старшою почала прикорм у 7,5, раніше не бачила потреби, тут індивідуально.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Параска » 07 травня 2016, 23:20

Маю одне питаннячко. Як ви ставитеся до баночних пюрешок? Нам вже 6,5 міс. Малеча обома руками лізе в мамині страви і чай, але прикорму ще не вводили. Свого намороженого нічого немає, а купувати зараз свіжі кабачки, то тільки можна уявити чим їх обробляли. От і почав косити погляд на ті маленькі, гарненькі баночки... бо чекати поки буде своє на городі якось не тойво.
Зображення
Параска Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 02 липня 2015, 15:40
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Щоката доця)

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Marichka » 08 травня 2016, 07:32

То не вводьте з овочів,а з кисломолочних,з каш,з супів овочевих-те,що ще є вдома.
В мене з другою дитиною все переходило так плавно,що я і не заморочувалась.Давала по трошки те,що ми їли.Робила йогурти домашні.Давала кефірчики,сирки з фруктами.
Баночне харчування в нас було пізніше і то тільки в крайньому випадку.
В нас є окрема тема про баночне харчування.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення TattyMummy » 08 травня 2016, 08:31

Справді можна з каш почати. Якщо б дитина не рвалась до їжі, то можна було б зачекати. А так... є гречка, кукурудзяна, рисова, вівсяна, поки кабачки і морквочка виросте, то вам того мало б бути достатньо. Кисломолочний прикорм вводять трошки пізніше ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Marichka » 08 травня 2016, 08:35

Комаровський(хоч він може бути і не профі в тому) рекомендує з кисломолочних.
І требба пам"ятати,що якщо інтерес проявляє,то не означає,що гарно буде їсти прикорм.То лиш зайві нерви мамі і робота.
Так що циця-ще довго може бути.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення flower » 08 травня 2016, 10:48

Параска написав:Маю одне питаннячко. Як ви ставитеся до баночних пюрешок? Нам вже 6,5 міс. Малеча обома руками лізе в мамині страви і чай, але прикорму ще не вводили. Свого намороженого нічого немає, а купувати зараз свіжі кабачки, то тільки можна уявити чим їх обробляли. От і почав косити погляд на ті маленькі, гарненькі баночки... бо чекати поки буде своє на городі якось не тойво.

Я даю баночне, але лиш в тому випадку як кудись ідемо, дома тільки своє. Проблеми не бачу в тому аби почати з овочів, є ж морква, пастернак можна купити в бабусь на ринку, гарбуз можна теж купити свіжий, морожені броколі і цвітну в супермаркеті (вони заготовлені в сезон і нічим не відрізняються від того чи ви самі би купували на ринку в сезон і морозили, не у всіх є городи з власновирощеним) ми купляємо польські броколі і цвітну капусту. Даєте що маєте кусочок моркви, кусочок барабольки, кусочок цибулини і блендерите і даєте. Починайте з однокомпонетного і щоразу щось добавляйте по одному нове, бо як висипе то не будете знати на що якщо багато добавите всього на раз. Починаєте з кількох ложок і щодня збільшуєте, нам лікарка казала обєм до 200 мл і синуля впринципі часто стільки і зїдає, деколи менше. Потім в 8 міс можна до овочевого добавляти по чуть чуть м яско кролятину чи телятину. Також фруктове пюре на вечерю + творожок з молока і кефіру можна. Йогурт теж домашній. Але починаєте з одного годування ранішнього і за трошки добавляєте наступне. У нас вже їх 4ри, зранку каша, потім супчик з мяском перед обідом, тоді фрукти з сиром на підвечірок і йогурт перед купанням. Циця залишилася на обідній сон, нічнийсон і вночі при просинаннях.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Параска » 08 травня 2016, 11:14

Дякую дуже за відповіді, дівчата! Вже знайшла тему про баночні. А може в кого є морожений кабачок чи броколі, хоч трошечки трошечки? Я б відкупила за скільки скажете :=): . Нам просто педіатр надзвичайно хороша попалася і розписала дуже гарно прикорм. а там якраз кабачок, броколі, пастернак, морквочка. і все так чітко що за чим і в яких кільуостях. Я мамочка трохи кіпішлива, тому так спокійніше)
Зображення
Параска Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 02 липня 2015, 15:40
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Щоката доця)

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Параска » 08 травня 2016, 11:22

flower з замороженими в супермаркеті, як варіант. але знов таки, хоч і в сезон були зібрані, невідомо в яких умовах вирощувалося. А ви прикорм вводили в сезон чи теж з мороженого? з чого починали?
Зображення
Параска Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 02 липня 2015, 15:40
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Щоката доця)

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення erinaceus » 08 травня 2016, 11:44

З кисломолочних теж можна починати. Але мені такий варіант не подобаєтья. Як на мене, це не ті перші продукти, з якими варто знайомити дитину. Каші теж можуть бути, але переважно рекомендують, якщо дитина худенька. Якщо навпаки повнішенька, то від каш швидко набирається вага.
А от до баночного я ставлюся спокійно. В розумних кількостях. І треба добре дивитися склад. Мені найбільше підходили Gerber. От такий період квітень-травень, як на мене, найгірший для початку прикорму. Бо свіжого ще нема, а заморежене, якщо було, то вже закінчилося. Ну і користі в ньому під кінець зберігання не так багато...
Але не самі пюрешки давати. Що нема, те з баночок. Що є, як писала Flower, картопля, гарбуз, морква, буряк, цибуля, яблука і т.д з тим і поєднувати. Треба дивитися по ситуації. Успіхів вам!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: З кількох місяців можна вводити іншу їжу?

Повідомлення Тиха » 08 травня 2016, 13:12

Наш прикорм починався в березні, тому ситуація знайома. Починали з гарбуза (мала заморожений), потім була морква, картопля, цибуля (була алергія),капуста білокачанна. Купувала 2чи 3 рази гербер броколі і цвітну капусту, бо мали проблеми з каканням. Потім на каші перейшли, так і дочекались городніх кабачків. Якщо баночні пюрешки, то теж рекомендувала б Гербер. Сподобалось те, що там без інших домішок, як в інших пюрешках, суто те, що вам треба. До речі, чула думку педіатріа, що молоду картоплю, навіть з власного городу, не можна.
Маю гарбуз морожений, можу подарувати :rose:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron