Глобальні оголошення!



Успішне грудне вигодовування

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Dashko » 17 листопада 2009, 02:01

Питання до мам,які годували виключно грудьми (тобто в роті дитини не перебувало нічого крім соска матері) до шести місяців.
Завдяки чому, на вашу думку, ви змогли успішно налагодити грудне вигодовування?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Olenka » 17 листопада 2009, 03:05

Завдяки школі Щасливого материнства ім. св. Анни :))). Це серйозно! Дуже дякую організаторам, і, зокрема, Іванні про те, що прожужжала всі вуха грудним годуванням. Спочатку це мене дуже дратувало, що вона постійно говорила про грудне, а, ось тепер дякую :))).
І ще дякую, що заохочували вивчити на пам"ять ту маленьку книжечку до пологів, бо одразу після пологів починається найголовніший екзамен. Інформація допомогла успішно відмахуватись від педіатрів в пологовому з пляшечками, від пропонуючих зціджуватись, від "знаючих" родичів...
Так що, дуже велика подяка школі материнства!

А ще, завдяки тому, що чоловік підтримував мене - і в організації життя, і морально. Він вже все знає про грудне вигодовування :)))
І ще, завдяки тому, що мені перший місяць допомагали по господарству мама і чоловік. Я мала можливість годувати сина, а мама годувала мене в цей час :)). І я мала можливість, чуть не цілодобово бути з Назарчиком і годувати, годувати, щоб справитись з гіперлактацією.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення happymami » 18 листопада 2009, 02:30

спробую кортко
Завдяки підтримці рідних, котрі намагалися якнайменше створювати стресових ситуацій
Завдяки правильному харчуванню
Завдяки повній відмові від зціджувань (після перших пологів по пів ночі цідилася і не могла собі ради дати з тим молоком)
Завдяки тому, що коли відчувала криз, одразу починала багато пити
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Melisa » 19 листопада 2009, 23:54

Я теж щиро вдячна і Марії, і Іванні за те, що давали мені впевненість у тому, що Я БУДУ ГОДУВАТИ ТІЛЬКИ ГРУДЬМИ. З цим я і поїхала у роддом. Проте, мабуть, я дуже слабка, тому що вже в перший день під тиском медперсоналу капнула малій кілька крапель суміші, про що страшенно шкодую :cry: . Вже як приїхала додому, то не звертала уваги на "давку на мозги" "знаючих" рідних і сусідок. Вдома було легше. А роддом був в іншому місті (Хмельницький), де не було нікого. Я сама зі своїми проблемами і маленьким янголом. Тому підтримки як такої не було.
Дуже хотілось би подякувати своїй сестричці Наталочці Поліщук, яка так сильно допомагала морально і фізично. Якби не вона, мабуть, такого успішного годування не було б. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Dashko » 19 листопада 2009, 23:57

А які були аргументи медперсоналу, чому суміш необхідна була?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення mala-karta » 20 листопада 2009, 00:42

Думаю, що завдяки тому, що одна знайома, коли я вже була на сотанніх місяцях вагітності, казала, "почитай про ГВ, про прививки... "
Часу було багато і читати я люблю.
Якби не це, то мій син їв би Хуману і сидів би з соскою.
Таких куцьок як він, називають "ледачий сосун" або "в нього засильний смоктальний рефлекс".
Він реально перші півтори місяці 5 хв їв і 10 спав. І знов їв. І знов пару хв спав. Зате як швидко я тепер душ приймаю ;)
Хоча були чудесні моменти сну по 4 години підряд :)

Врятувало наше ГВ підтримка чоловіка (ні, він нічого про ГВ не читав, просто філософськи сказав - ну значить такий в нас малий, значить так йому потрібно) і те, що перший місяць бабуська наша варила мені прикольні супчики і я мала шо жерти :) Ну і звичайно те, що я, все-таки, багацько про ГВ почитала.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Melisa » 20 листопада 2009, 08:59

Dashko написав:
А які були аргументи медперсоналу, чому суміш необхідна була?


Дитя народилось з вагою 2,5 кг. І почала втрачати її (я знала, що це нормальне явище). Медперсонал стверджував, що доця втрачає забагато і тому треба її догодовувати. Виписувались ми з вагою 2,2кг.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Dashko » 20 листопада 2009, 09:48

Справді, фізіологічна втрата може бути приблизно 10% від маси тіла при народжені. І догодовування тут не потрібні.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2009, 19:55

Синочок їв виключно молочко до 6 місяців. Прикорм почали вводити десь в 6.5. Щоправда, він ще смоктав пальчик.
Я вважала, що навіть водичка додатково не потрібна, хоча на дворі було дуже спекотно. Йому вистачало молочка, воно значно поживніше ніж водичка, а в спеку можна частіше прикладати.

Дуже великою допомогою було читання різноманітних спільнот та форумів, орієнтованих на грудне вигодовування. Особливу допомогу отримала з ресурсів ЛЛЛ.
Надзвичайно багато значила підтримка чоловіка.
Мабуть це дві найголовніші речі - підтримка рідних та позитивне налаштовування.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Успішне грудне вигодовування

Повідомлення Тетяна » 21 лютого 2010, 12:58

Я годую донечку ще й досі, її 1рік і 5місяців!!Своє успішне годування завдячую Школі материнства св. Анни та власній наполегливості!!!
Тетяна Офлайн


 

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 2 гостей