Глобальні оголошення!



Підготовка до грудного годування. коли і як?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення гра з вогнем » 27 жовтня 2010, 18:26

от виникло у мене таке запитання.
коли ви почали готуватися до гв, дізнаватися про вигодовування дитини, хто допоміг?

сподіваюся не дубль
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення happymami » 27 жовтня 2010, 18:32

я не готувалася, не шарила нич
Народила і по ходу якось від медперсоналу дізнавалася про зціджування, всі діли. Якби не моя мама - мабуть і не годувала би, бо дуже нервувалася через певні причини напочатках. Вона мені сказала - хай світ валиться, а ти маєш бути спокійна і забий на всьо, шо тебе злить.
Коли трапився лактостаз, то також тіко мама своїм терпінням дала впевненість, шо все буде добре і різні буряки-капусти помогли. З того часу всьо якось само природньо.
Всі знайомі в шоці, коли кажу скільки першу годувала і шо малого годую.
Кажуть - таке мале, а стіко молока має. Де воно в тебе береться? Видко не від розміру грудей залежить кількість молока.
кажу - так. Не від розміру
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення гра з вогнем » 27 жовтня 2010, 18:38

а як думаєш, готуватися тре, чи пускати на самотік?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення happymami » 27 жовтня 2010, 18:40

гра з вогнем написав:а як думаєш, готуватися тре, чи пускати на самотік?

треба бодай мінімально. от не було би мами під боком шо би я робила? треба хоча б виробити свою позицію стосовного того, що "Я буду годуваити полюбе". Або "Я не буду годувати бо...". А ше й купа міфів є.. Тре явно почитати і розвінчати їх. Адназначьна
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення гра з вогнем » 27 жовтня 2010, 19:13

воть і я тогожемненія

але часто мама, навіть з негативним досвідом гв, вважає, що вирішить всі проблеми за мірою їх надходження :(

і шо падєлать?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення TattyMummy » 27 жовтня 2010, 19:58

Я не готувалась до ГВ взагалі, хоча була переконана, що буду годувати і ніяких-ніяких сумішей і сосок. І вже поступово дізнавалась шось про ГВ в пологовому, виникали якісь запитання, проблеми - відразу у інтернет.
На мою думку, головне бути налаштованим, що ти будеш годувати грудьми і що все буде ок.
Лежала з дівчатами у патології (під час другої вагітності), то вони в мене як у досвідченої мами питались де купувати пляшечки, соски :( Я пояснювала, що це непотрібно. Тому вважаю, що розказувати про ГВ і пояснювати найелементарніші речі ПОВИННІ у ЖК. Так, як більшість жінок під час вагітності просто не думають про ГВ.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення бережаночка » 27 жовтня 2010, 19:59

я 100% кажу-треба готуватись-теретично знати про всі + і - процесу,щоб думка мами(яка напевне одна під боеком у молодої мами в той час)не була істина в останнній інстанції

говорю з власного гіркого
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення Любов » 27 жовтня 2010, 20:12

коли дізналася про вагітність, то на грудне годування не була налаштована. Підготувалася завдяки інформації зі школи материнства, шукала різні статті в інтернеті, на нашому форумі. В пологовому, коли дитяча лікар прийшла і показувала як прикладати, я її поправляла :oops: , бо вона неправильно показувала прикладання дитини до грудей :x . Підтримка рідних людей також дуже важлива. Вирішила годувати грудьми і зовсім про це не шкодую. Немає нічого кращого, коли маленьке чудо притуляється до мами, заспокоюється, заглядає в очі :) .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення LeeLoo » 27 жовтня 2010, 20:13

Bydy4u vagitnojy ja vidvidyvala Wkoly Wasluvogo Materunstva-tam dosutj dokladno nam rozkazyvalu pro grydne godyvannja-tam ja i pidgotovljyvalasja i virula i byla vpevnena wo ja bydy godyvatu-wo vse v mene vujde i tak stalosja-ne zvagajy4u na te wo v mene bylo ne planove keserovo i prujwlosja projtu nevelu4ki trydnow4i.Zato ja zaraz gorda-wo godyjy svojy Lizo4ky vge 10 misjaciv -navitj ne yjavljajy jak bez togo :) ja wasluva
LeeLoo Офлайн


 

Re: підготовка до грудного годування. коли і як?

Повідомлення Melisa » 27 жовтня 2010, 22:13

Я теж вважаю, що готуватись до того треба. Велику впевненість у тому, що годуватиму саме грудьми надали мені ще у Школі материнства-Марія та Іванна. В роддом я їхала саме з цією впевненістю. Після пологів дуже мені сестра допомагала. Решта народу вперто тицяли соски, пляшки, суміші... Ну, може не тицяли,але посилено нагадували про це щоразу, як дитя кричало. Короче, підготовка потрібна як тільки завагітніла жінка. ну можна і до того, але то для дуже любознатєльних.
Як готуватись?
1. Школа материнства.
2. Інтернет.
3. Спілкування з мамочками, які годували довго (!!!), а не "три місяці, бо потім молоко пропало" або "тільки до 9 місяців, бо сказала педіатр, що воно після року не корисне".
4. Ну і звісно ж треба мати на поготові кількох людей (або одну), які змогли б підтримати,порадити, заспокоїти і т.п.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron