Глобальні оголошення!



ГВ - скільки ж йому тривати?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення mala-karta » 01 листопада 2014, 23:50

та хай собі смокче на здоров'я, то ж нікому не мішає.
Я годувала до 2.5, відлучився без проблем, але в 2 було б набагато важче.
Улянчик, у нас відлучення було після того, як я вийшла на роботу. Одне другому не мішає, не переживайте :-) Тим більше, хлопець у вас вже великий, все буде добре :-)

Ось зараз моєму козакові 5.5. Здоровий такий козак. І коли я дивлюся на тих кнопок трирічних, то аж ніяк не здається, що то щось ненормальне, коли вони ще на ГВ. Маленькі вони ще :-)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Люся » 01 листопада 2014, 23:57

Sms написав:Погоджуюсь повністю з TaniaPicaSSo! І для мене , наприклад, не зрозуміло, і не прийнятно, хоч як мене переконуйте, коли дитина старша 3 років смокче груди! :pardon:

моя смокче груди вже 3+
і все прекрасно і чудово!!!!!!!!!!!!!!!!!! що тут не прийнятного??? чим вона відрізняється від дитини 2,5 років? тим що трошки більше розмовляє? вона так само потребує і мами і молока (хіба в трошки-трошки меншій вже кількості).
Для мене не зрозуміло і не прийнятно, як дитину можна відлучати і в рік і в два, і не треба нічого доказувати, дитина в такому віці не готова до відлучення :scare:
і це для неї величезний стрес, хоч як плавно мама б не відлучала.
Просто зараз всі намагаються зробити з дітей страшно дорослих, ранньо розвинутих! і самостійних! мода така)
а про першочергові потреби дитини всі чомусь забувають.
Грудне молоко для дитини - це далеко не їжа в першу чергу, це в 1000 разів важливіше! і смішно сьогодні це заперечувати.
А хтось з вас взагалі знає про сучасні дослідження стосовно зміни складу грудного молока впродовж довготривалого годування дитини??
так ось (стаття з журналу Домашн. реб), в період починаючи з 2,5-3 років і до 4 і більше (в кожної мами індивідуально), коли дитина вже значно менше прикладається, молоко за його складовими стає наближеним до молозива, це сама природа подбала про те, що малюк вже рідше прикладається, але отримує так само багато корисних речовин.
а тепер згадайте склад молозива і подумайте якого імунітету ви позбавляєте свою дитину? і скільки ви б могли їй ще дати корисного, чого не замінять всі вітаміни в світі.
Люся Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 176
З нами з: 20 лютого 2012, 18:53
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) жіночі посиденьки (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 248 раз.
Діти: Донечка Катруся :)
(25.10.2011)

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Sms » 02 листопада 2014, 11:05

Люся написав:і до 4 і більше


Я бачила дитину в 4 роки, яка смокче груди. Для мене це неприйнятно, коли такий собі хлопчик метр десять ростом біжить до мами попити з грудей!!! :crazy: Можливо , в країнах 3 світу це норма, бо там голод, але не в країні, де всі користуються інетом і ходять не в одних бусіках!
Ти залишишся при своїй думці, я при своїй. :pardon:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Dashko » 02 листопада 2014, 14:01

Sms, може для тебе цей випадок був таким неприийнятним просто через те, що ми не звикли бачити таких дорослих груднічків. Ще десять років тому неприйняття викликали дворічні груднічки, тільки через те, що в той час це було рідкістю. А зараз вже всі звикли )
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Pipochka » 02 листопада 2014, 23:21

Моєму Юрчику 2,6 - дуже любить цицю -)))))), їмо вдома навулиці не просить, хіба що сильно вдариться, тоді просить і я даю. Відлучати не планую, сам до того доросте))))) і ще, я дуже люблю дивитися як він їсть цицю і дивиться на мене - це найкращий погляд!!!!!! Я його ніколи не забуду)))))) Дівчата, годуйте і радійте, що ви це можете робити незалежно від віку дитини!!!!!
Зображення
Pipochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 301
З нами з: 13 жовтня 2011, 20:23
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 330 раз.
Подякували: 275 раз.
Діти: моє солодке щастя - синочок Юрчик
Моя донечка- сонечко Катруся

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Тиха » 03 листопада 2014, 14:20

У нас зараз, в наших 1,2 циця дуже часто - і вдень, і вночі. Відволікти вдається на хвилин 5 максиум. Я собі якось поведінку біля грудей після року по-іншому уявляла, тому трохи переймалась. Але коли почитала дописи, запокоїлась - нехай висить собі на циці на здоров"я :wink:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення smailik_m » 03 листопада 2014, 15:01

Sms написав:
Люся написав:і до 4 і більше


Я бачила дитину в 4 роки, яка смокче груди. Для мене це неприйнятно, коли такий собі хлопчик метр десять ростом біжить до мами попити з грудей!!! :crazy: Можливо , в країнах 3 світу це норма, бо там голод, але не в країні, де всі користуються інетом і ходять не в одних бусіках!
Ти залишишся при своїй думці, я при своїй. :pardon:

От моєму уже поза три і ще смокче, думаю до 4 точно буде...Правда про це мало хто знає і мало хто здогадується, але я не приховую...
А чому для тебе це неприйнятно? Може у тебе якісь комплекси? Чому дитині в чотири має бути менш потрібна мама ніж в два?
От для мене не прийнятно коли такі чотирьохрічні бігають з пустушками(або ховаються щоб ту пустушку посмоктати бо уже соромляться на людях), але я розумію що ця дитина просто недоотримала маминої циці і все, тому і не реагую гостро.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Sam » 15 листопада 2014, 03:44

Я як стала мамою, то думала, що до року годувати і все відлучати. А от малому вже 10.5 міс. і думка повністю змінилася, не уявляю як, особливо, вночі ми будемо без циці.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Marichka » 15 листопада 2014, 09:40

Дитині 1,4 про відлучення навіть не думаю
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення zhuchka » 15 листопада 2014, 09:50

дитині 2,8 і про відлучення не думаю також
zhuchka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 157
З нами з: 05 серпня 2014, 15:00
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: донечка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron