Глобальні оголошення!



Чим є ГВ для річної дитини?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення happymami » 23 вересня 2010, 12:44

Юрчику майже 1,5 р. Дуже погано почав зараз їсти. А пити він і раніше не дуже хотів шось. Але проситьт цицю зараз дуже часто. Можливо то пов*язано з ростом кутніх зубів. Бо раніше бувало й так, що ми протягом цілого дня не їли цицю зовсім. А тепер ходить собі по хаті. Підійшов, посмоктав 3 хв і далі побіг... От про шо хочу спитати. А чим зараз для такої дитини є ГВ? Він молочко "їсть" чи "п*є"? Вітаміни він всеодно отримує, так, але набирати вагу від самого молока протягом дня він не буде, правда?
Просто переживаю, чи варто всетаки в нього пхати якусь їжу, бо воно в мене худеньке хлоп*ятко. Чи не варто силувати дитину? Всетаки в такому віці на одному ГВ... мені здається шо цього замало для хлопчиська :???:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення Dashko » 23 вересня 2010, 13:21

Якщо коротко - імунітет (здоровя) та заспокоєння.
В рік дитині вистачає грудного молока, але ми вводимо прикорм раніше для того, щоб познайомити дитину з дорослою їжею, щоб коли вже справді в дитини була потреба в інших джерелах енергії, вітамінів, рідини, дитина вже була готова отримувати цю їжу.
Прикорм і грудне годування - це два незалежних процеси, які не варто повязувати один з одним.
Після року стає важливим, як мама побудує свої відносини з дорослим груднічком. Наприклад, якщо дитина просить груди кожен раз, як мама присяде, чи почне говорити по телефону, для такого віку, це не добре. Але якщо дитинка хвора, чи турбують зубчики, то збільшення кількості прикладань - це нормально. Хоча в загальному ми вчимо дитину, що є інші способи заспокоєння, ніж груди.
Конкретно по питанню:
Їжу не пхати - однозначно :!: Подумати, чи добре у вас організований процес прийняття дорослої їжі. Наприклад, чи їдять інші члени сімї разом з дитиною, чи їдять вони те саме, що він. Про це добре почитати в статтях про пед прикорм, навіть, якщо у вас і не педагогічний, психологічний аспект буде корисний всім.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення happymami » 23 вересня 2010, 22:32

Хммм. Спробую ще пожити так кілька днів і поспостерігаю...

Мами річних-півторарічних дітей, а як часто ви прикладаєте своїх діточок???
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення mala-karta » 23 вересня 2010, 23:02

в півтора роки в нас різко зменшилась кількість прикладань. То було літом.
Це все від нових вражень :)

Ми поїхали в одне село - там багато звірів (корови, свині), в інше (там дітки), то на озеро, то просто багато гуляли.

Ромка собі мав чим розважитись і за груди не згадував. Дійсно, тільки на сон просив. Ну і вночі.

Зараз йому головне, щоб було багато мами. Тобто, якщо я сяду за комп і буду тупо сидіти, то він прийде і буде процити. А якщо з ним часто бавитися в обнімашки всякі, дозволяти йому, щоби ми готували разом - то мало просить. Ще дуже хоче гуляти і там бавитися.

Тобто, якщо йому скучно - то буде просити. А так, якщо здоровий, ситий, виспаний - то майже не згадує.
Скоро рік і вісім.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення Nymydora » 23 вересня 2010, 23:04

Я свого майже-річного годую вдень 3 рази молоком, 2 рази - "дорослою" їжею (повністю заміняю тобто 2 годування). ТО коли я вдома. А коли на роботі, то і менше - як вдасться. Вночі - смокче, скільки захоче - часом раз-два, а часом півночі висить.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення Natalinda » 23 вересня 2010, 23:45

Я от те ж питання що і Люба хотіла задати.
Мій річний синок теж зараз практично нічого не їсть. Зате наніч і зранку висмоктує обі циці і то так шо вони чуть в середину не втягуються.
А вдень бачу що йому груди не конче, хіба як я з декольте великим і йому скучно, то так. В середньому 2 рази в день їмо молочко, це не рахуючи годинного просипання і годинного засипання на ніч.
Я їсти не заставляю бо не вмію, але ж переживаю, ну не буде дитина повітрям жити, скіьки там того молочка зараз???

Даш прокоментуй :sos:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення Nymydora » 24 вересня 2010, 00:23

А до речі. я теж помітила, що мій вдень мало молока їсть - так , посмокче аби посмоктати і давай по ліжку гуляти, а ми з цицьками за ним. Отаке кабаре. :crazy:
Як мало їсть прикорму, то я себе заспокоюю: нічо, молоком доїсть.
Як мало їсть молока, то я себе заспокоюю: нічо, супом (кашею, пюре, яблуками) доїсть.
Може шось воно не те... :???: :???: :???: :unknown:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення Marta » 24 вересня 2010, 00:59

Люба, в нас недавно лізли клики, то Ліза 4 дні відмовлялася від їжі. За весь день могла з"їсти тільки яєчко і банан...
Виліз зуб-апетит знову такий, як був. Я вважаю, пхати їжу не варто, хоче цицю- хай буде циця. Але якщо це постійно, то я б щось робила, не знаю...пробувала нові блюда, давала те, що любить їсти, т.д...
Моя весь ранок висить на груді. Потім на денний сон, а потім аж наніч. Але зранку-то я винна, бо сніданок (чи то вже обід?..)получається десь в 11 з моїм розгоном...)))
Marta Офлайн


 

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення Melisa » 24 вересня 2010, 13:53

Нам рік і вісім. Їмо цицю десь три-чотири рази в день і вночі десь так само. Не думаю, що заставляння сприятиме кращому розвитку дитини. Мабуть, за кілька таких раз "Їж супчик (кашку), циця буде за дві-три години", дитина взагалі відмовиться від їжі дорослої. Це моя думка. Був період,коли маля практично нічого не їло,окрім молока. Але тут в мене є сильна підтримка збоку,тому я не хвилювалась ні за вагу, ні за ріст, ні за те, "хто що скаже". Бачу, раз дитина жвава, здорова, шлунок працює добре, значить в неї зараз така потреба-в маминій циці. І все. Цей період ми пройшли. Зараз апетит дуже гарний. За молочко згадує тоді,коли, як писала Іра, мама сідає за комп,або повністю займається буденними справами. Дитя не стільки хоче грудей, скільки уваги і любові. Думаю, якщо задовольняти потреби маляти повністю (говорити мовою любові), то і частота прикладань зменшиться поступово.
Може, трохи відхилилась від теми, то вже вибачайте.
Але така моя думка.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чим є ГВ для річної дитини?

Повідомлення lore1ei » 24 вересня 2010, 14:01

Їмо груди десь 5-6 раз в день, вночі 2-4.
Зранку для нас ГВ то є теплота, обійми і ласка, так нам добре в обнімку лежати напісонними.
В обід ГВ то є колискова.
Коли десь гепнимся на вулиці, то заспокоїння.
Якщо я забуду якийсь сирок, чи ще якусь їжу взяти на вулицю(бо вечеряєм тільки там), то ГВ для нас їжа.
Якщо вертаємся додому у слінгу, і вже все нам надоїло, то ГВ єдина розрада.
Ну і вночі це гарний сон і мами і дитини.
Нам 1.3.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron