Глобальні оголошення!



Поведінка біля грудей

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Olyana » 21 січня 2014, 20:09

TaniaPicaSSo написав:У нас зараз поведінка коло грудей незадовільна. Доця не може спокійно зосередитись на тому процесі, і мусить ще паралельно копати мене ногою, здирати з мене окуляри, тягнути мене за волосся, пхати свої пальці мені в очі, ніс або рот, ще може мотнути головою з цицьою в зубах. Не годування, а якась боротьба деколи, де я мушу відбиватись і захищатись :impossible:


:hi: в нас таке ж) спокійно їсть хіба шо вночі спросоння) і то як коли. а так то лупить мене рукою, відпихається ногами і т. д. видно, енеогії багато) тримаймося!) :new:
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення TYulia » 21 січня 2014, 22:46

TaniaPicaSSo написав:У нас зараз поведінка коло грудей незадовільна. Доця не може спокійно зосередитись на тому процесі, і мусить ще паралельно копати мене ногою, здирати з мене окуляри, тягнути мене за волосся, пхати свої пальці мені в очі, ніс або рот, ще може мотнути головою з цицьою в зубах. Не годування, а якась боротьба деколи, де я мушу відбиватись і захищатись :impossible:

дівчата, в мене те ж саме :hi: вже теж думала тут вам жалітись, питати, що то з тим робити. Присипляння грудьми триває мінімум 20 хв, то дуже швидко вважається, а деколи і годину той проце затягується. То ноги више моєї голови, потім може ногами пнутись, перевертаючи мене на спину і тоді товктись по животу, перелазити з боку на бік з цицьою в роті. Ще дрібненько щіпає мене за живіт, засуває пальчик в пупок і т.д. Деколи відволікається від грудей і показує пальчиком де в мене носик, зубки і то все решта. То я вже трохи і погойдуюсь з ним і підспівую, щоб швидше заснув.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Dashko » 22 січня 2014, 00:27

Дівчата, якщо вам щось не підходить - треба не дозволяти це робити дитині.
Якщо мова йде про засинання - спробуйте щось змінити, наприклад, пізніше вкладати дитину, чи перед цим погодувати для заспокоєння, а через короткий проміжок - ве вклаати итину на ніч. Поексперементуйте.

Це загальні поради. Через деякий час пропоную організувати зустріч по темі : поведінка біля грудей старших ... молоцмоків, як каже мій Ярік. Щось не моюу провідміняти слово груднічок :confused:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Natalinda » 22 січня 2014, 00:57

Дівчата, хотіла запитати, то вам так добре?
Мене не влаштовувала така поведінка, тому я її присікала :pardon:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення TaniaPicaSSo » 22 січня 2014, 01:06

Абсолютно не влаштовує. А як ти присікала? Бо я маю один спосіб - тримаю її руки, але вона тоді ьак обурюється - сопе, пихтить, виривається, а коли відпускаю, то продовжує те саме. Ну і ще словами пояснюю, але то ще не помагає. Хоча коли десь лізе, і я кажу "не можна", то розуміє, але тут щось реакції ніякої.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Dashko » 22 січня 2014, 01:20

Потрібно відразу забирати грули і паралельно коментувати словами. Хоча би на декілька секунд, а потім знову давати груди, а не так, щоб в дитини почалася істерика.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення гра з вогнем » 22 січня 2014, 01:27

якщо провести аналогії
| +
тут интервью с человеком, который выращивал волчат с целью выпустить их на волю полноценными волками, цитата
"Оказалось, чтобы они нормально выросли, надо знать, как их выкармливать. Например, во время сосания щенок должен массировать лапами молочную железу матери — одной, другой. А если им не во что упираться, возникает тоническое напряжение мышц"

тобто я думаю така поведінка є нормальною на деяких етапах розвитку
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Natalinda » 22 січня 2014, 01:30

TaniaPicaSSo все як пише Даша робила
Сопіння і виривання з викручуваннями призводили до забирання грудей.
Не сильно пригадую щоб я там дуже коментувала та пояснювала, але "кожен зайвий рух" приводив до забирання грудей.
це як в Павлова)))) є хороша поведінка - є молочко)))) нема хорошої поведінки - молочка нема))))
Грубо, але факт)
Ну і звісно щоб без істерик. Я дивилася по дитині завжди, як бачила що можуть бути плачі, то моментально відволікала, тобто забираючи дитину від грудей пропонувала щось таке, що відразу б відволікло від плачу, якщо бачила що настрій менше більше нормальний - "давала можливість подумати над поведінкою"
Але найголовніше як на мене, це не запускати) Я про те що робити знала ще до початку такої поведінки
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Natalinda » 22 січня 2014, 01:32

гра з вогнем ти вважаєш що це стосується і
TaniaPicaSSo написав:копати мене ногою, здирати з мене окуляри, тягнути мене за волосся, пхати свої пальці мені в очі, ніс або рот, ще може мотнути головою з цицьою в зубах.
чи саме
гра з вогнем написав:массировать лапами молочную железу матери — одной, другой

є нормальним?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Поведінка біля грудей

Повідомлення Dashko » 22 січня 2014, 01:35

Думаю, це важливо в перші місяці. Дуже часто, коли приходжу до молодих мамусь, в малюків на ручках рукавички - обовязково раджу знімати. Правда не так через мязи, а для того, щоб краще запускалися вроджені механізми.

А для старших діток, думаю, в цьому вже немає такої необхідності :confused: Зі свого досвіду, мені теж така поведінка була дуже некомфортна :pardon:
Гра, а як в тебе було?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей