Глобальні оголошення!



Що і коли ви давали пити своїм діткам, які на ГВ?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Перлинка » 27 липня 2011, 01:08

Dashko написав:Перлинка, якщо хочеш розібратися в своїй ситуації, заводь тему в консультативному розділі або пиши мені в пп. Будемо детально розбиратися.
Мені для досвіду було б дуже корисно :roses: і тобі, думаю, теж.



Дашко ,та ж нема ніякої ситуації ,то було зі старшими дітьми ,насправді тепер вже це неважливо,просто дратує коли говорять,що не буває мало молока,або молоко пропало,і ні в якому разі не можна догодовувати
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Dashko » 27 липня 2011, 11:38

Перлинка, я зрозуміла, що ти пишеш про старшу дитину. Але поговорити про це, теж може бути корисно. Наприклад, щоб не зробити ті самі помилки, якщо вони були.
просто дратує коли говорять,що не буває мало молока,або молоко пропало,і ні в якому разі не можна догодовувати

До мене часто звертаються з випадками, коли дитину вже почали догодовувати. Але ще ні одного разу, я не чула, щоб догодовували через те, шо дитині справді не вистачало молока через результати тесту на мокрі пеленки. В основному починають догодовувати, через причини, які не є ознаками того, що дитині не вмстачає молока.
Крім того, якщо і потрібне догодовування, то є багато варіантів, яким чином можна догодувати дитину. Соску варто використовувати лише тоді, якщо мама не збирається зберігати хоча би частково ГВ. Ну і в тих випадках, якщо справді дитина нічого іншого не бере.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Nin4ik » 27 липня 2011, 14:31

Перлинка написав:Nin4ik
ломитись налагоджувати мені гв ,не варто ,в нас з цим все ок ,і криз ніяких досі не було

Перлинка, зовсім не хочу втручатись в твоє життя, та я й не косультант, і взагалі, то банальна жіноча цікавість :lol:

Перлинка написав: якщо тебе цікавить мій попередній досвід попкопайся в темі про нянь,там про це написано багато,читатимеш до ранку :grin:


Буду мати натхнення то може й почитаю. :P По дописах розумію, що вік меншої дитини приблизно як моєї, тому і запитала :tipok: Бач є у мене така погана риса "збираю чужі історії" :grin: :lol:
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Alisa » 27 липня 2011, 15:24

В мене з допоюванням була зовсім інша історія.
ГВ в мене було безпроблемним, дитині всього вистачало, і я була налаштована годувати виключно грудьми до півроку. але малий народився на літо, що видалося неймовірно спекотним.
Тому оточуючі постійно говорили мені про допоювання. Дитина плаче - хоче пити, не плаче - теж хоче пити.
Комаровський теж говорить про те, що дитина хоче крім молока води.
Я дуже сумнівалася в той момент, чи правильно я роблю, даючи дитині лише груди.
І якби не моя недовіра до питної води (дитячій бутильованій я недовіряю, долинам - 1000 разів ні, перекип*ячена фільтрована з під крану на той момент теж видавалась не варіантом для раннього немовлячого організму), то швидше за все я б дала воду.
Знайомі грудні мами, які давали з ложечки діткам водичку, кажуть, що ті споживали її з надзвичайним захватом. І ГВ в жодної з них від такої дрібниці не постраждало.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Mary Awa » 15 жовтня 2011, 12:02

Alisa написав:Комаровський теж говорить про те, що дитина хоче крім молока води.


І тут той Комаровський :dash: , як вже він мене дістав :x

По темі: нічого досі крім молочка не давала (лише один раз "укропну водичку"- здалася під тиском мами, коли в малого були коліки)і не збираюся до 6міс. Сочки також в останню чергу, чим пізніше, тим краще. Ліпше вже компотики із сухофруктів :)
Mary Awa Офлайн


 

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Mary Awa » 15 жовтня 2011, 12:05

Спочатку дитина смокче переднє молоко (п'є, в ньому більше води), а потім заднє молоко - їсть, воно більш поживне. Розказувати це всім,хто радить мені давати водички дитині - вже набридло, то я просто мовчу, але своє знаю :tipok:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Допоювання дитини

Повідомлення flower » 15 жовтня 2011, 17:44

я літом в жару допоювала, зараз ні...лише молоко ;-)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Sawwku » 15 жовтня 2011, 17:54

Mary Awa написав:
Alisa написав:Комаровський теж говорить про те, що дитина хоче крім молока води.


І тут той Комаровський :dash: , як вже він мене дістав :x


перепрошую, але Комаровський ніц такого страшного не радить!
він каже не пхати в дитину воду, а ЗАПРОПОНУВАТИ!!! :!: якщо вона буде пити, то мучить спрага. вирішувати можна по різному: не кутати, більше гуляти, зробити нормальний клімат в квартирі, давати частіше груди! тому я не бачу в даванні води якусь панацею чи обов"язковий захід. проте це чудовий метод діагностики для попередження зневоднення!

моя не хотіла пити, я була щаслива, бо це означало, що Анюті ніц не бракує!

Комаровський класний діагност, і більшість його порад мають цілком логічне підгрунтя. але як і в будь-яких питаннях потрібно думати ще й своєю головою.
тобто він запропонував метод виявлення проблеми (з нестачею рідини в організмі наприклад), запропонував вихід (який знає). не подобаються його варіанти - ніхто не боронить шукати свої. головне - щоб проблема зникла :!:

і ще...сорі за офтоп...МаріАва, а ти спробуй взяти і перечитати про що говорять "доброзичливці". можливо, вони вириваю куски тексту і говорять лише те, що їм вигідно?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Mary Awa » 15 жовтня 2011, 21:38

Sawwku написав:і ще...сорі за офтоп...МаріАва, а ти спробуй взяти і перечитати про що говорять "доброзичливці". можливо, вони вириваю куски тексту і говорять лише те, що їм вигідно?


Та я й не проти Комаровського, сама іноді дивлюся його передачі :) Просто останнім часом знайшлось ціла купа радників, і кожен раз вони посилаються на Комаровського :) В мене на його імя скоро буде алергія :grin:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Sawwku » 15 жовтня 2011, 22:17

так в тому і проблема, що вони радять з посиланням на якийсь авторитет (в даному випадку лікаря). а ти не в силах сказати вагомий контраргумент для них, бо посилаєшся на...ЩО?
я його читаю і викручую ситуацію так як вигідно для мого бачення. і працює! спочатку впиралися всі, не вірили, але коли я почала ним прикриватися, то позамовкали :clapping:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron