Глобальні оголошення!



Ще раз про Г.В. Висновки, спостереження, ситуації...

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Ще раз про Г.В. Висновки, спостереження, ситуації...

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2010, 13:52

це я знов так щоб виговоритися (виписатися)
Вчора телефонірувала знайома, дитині півтора рочки, вона вже півроку пробує відлучити дитину від грудей. І знаєте по якій причині???!!! "зараз стільки хвороб жіночих! більше року годувати на можна!!! в мене так грудей не було, а тепер то взагалі!" Я пробувала розповісти про призначення жінки і її грудей зокрема, про користь для дитини... та шо ви! глухо як в танку!
Добре що дитинка в неї хитра і все просікла: зубки то ще досі лізуть, от вона й відмовляється їсти в цей час будь-що, тільки цицю, нікуда мамаша не дінешся!
Як переконати? Як донести достовірну інформацію щоб тебе почули?

Чи ще одне: "ти не зціджуєшся? :shock: ? та ти шо? :idiot: та я по півлітри молока як мінімум в день зціджувала!!!!" (пригадую в дитинстві козу бабця тримала, то вона по півлітри молока за раз давала :D ) Пробуєш щось говорити... "та що ти там заєш, менше читати треба, вони понаписують всякого"

Вкотре пригадую слова Іванни про те що нам "школяркам" важко буде з тими що не ходили в школу говорити...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Liza » 26 лютого 2010, 15:15

приєднуюся. я теж в шоці!

одна жінка сказала мені, що малого відлучила в 1 рік і 4 місяці, бо "після року в молоці й так нічого корисного немає..."... і це ж вона ще медсестра за освітою!..
і ще, одна жінка з родини свою дочку годувала лише 3 місяці. другій дитині (малчик) зараз приблизно стільки ж, то, як мені переповіли "вона вже хоче давати йому кашку"!
йомайо, нема сил говорити з ними!

зате моя близька родичка, котра розповідала мені про ту "кашку", теж в шоці, бо вона в мене "росте" свідомою в плані ГВ - хоч досвіду ще не має і ще не має кого годувати (на жаль, бо була невдала вагітність), але вона вже теоретично підковується в цій темі і має книжечку з нашої Школи.
моя розумничка.

друже Natalinda, а твоїй знайомій відомо, що кажуть про те, що ГВ знижує ймовірність раку мол.залози?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Natalinda » 26 лютого 2010, 15:32

Liza написав:
друже Natalinda, а твоїй знайомій відомо, що кажуть про те, що ГВ знижує ймовірність раку мол.залози?


Та от пробувала пояснити, та де там. Її теж медсестра таке сказала, щоб вже не годувати, то куда там мені :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Ira » 26 лютого 2010, 15:46

А питання "Ти ше годуєш????!!!! Після року в молоці нема нічого корисного!!! Воно як вода", а ше: "Годувати після року шкідливо для організму жінки!!" Як мене це вбиває. І чому настільки багато людей переконані у вище сказаному?!!! А найбільше мене вбиває, що рідні також притримуються подібних позицій і капають, капають, капають на мізки!!! Вже навіть не знаю, як з цим боротись :roll:
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Melisa » 26 лютого 2010, 16:11

Natalinda написав:(пригадую в дитинстві козу бабця тримала, то вона по півлітри молока за раз давала :D )


Ой, тримайте, бо впаду з крісла. Natalinda, це треба бачити, сиджу, годую дитину, читаю паралельно те, що ти написала. Доходжу до рядка про козу і починаю заходитись сміхом, дитина, дивлячись на мене, починає реготати собі, ще й підморгує. :lol: :lol: :lol:
заходимся тепер обоє, годі зупинити.

А по темі, мені самій важко з такими мамусями спілкуватись, от вчора, наприклад, зустріла знайому, яка доказувала, яка вона мудра мама, бо не привчала дитину до рук :ugeek: , то тепер та дитина на руки і не хоче. Що буде далі можна тільки догадуватись.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення mala-karta » 26 лютого 2010, 16:27

ой, і я ту знайому вчора зустрічала :)

от може б Даша щось мудре сказала б, чи ссилку кинула
зара може я пориюся
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення Melisa » 26 лютого 2010, 17:31

mala-karta, ти звісно ж пробуй, але я не буду. Саме через те, що на 85% переконана, що саме її не переконаєш. Відколи моя мала народилась, я старалась уникати спілкування з нею (нашою спільною знайомою), оскільки її "а чого твоя дитина так мало важить?" і т.п. сіяли в мені сумнів щодо ГВ і всяких РОЗУМНИХ речей.
Успіхів тобі. :fine:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення гра з вогнем » 26 лютого 2010, 18:23

Як вам добре всі знаєте один одного :)

Я вже своїх родичів начебто переконала. кажу: "ма. а ти хвастайся, що твій внук все ще їсть молочко! хай їм завідно буде!"
ну не чіпають вже мене ніби.

зате які перли можна почути! особливо з сексуальним підтекстом! багато хто як чує про годування хлопчиків то їм дуйно робиться! а я собі думаю, що кожен судить про інших в міру свлєї зіпсованості.

мене більше вражає інше. дуже багато наших однолітків вже не годуються. під різними причинами, але на початку так всі казали: годуватиму, годуватиму! і що? залишили те годування, витіснили прикормом і т.п.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення mari » 26 лютого 2010, 20:38

За 6 років існування пректу нашої школи- хочу сказати, що й найсправді лише 10 відсотків годують дітей після року. Переконати ви їх не зможете, бо ви для них знайомі. От якби ви були чужою для них тіткою чи лікарем, а ще й дільничим- тоді можливо, та й то лише наполовину. Перейматись цим питанням, те саме що воду в ступі товкти, але говорити їм все рівно потрібно! А може якраз сумління їх совісті та природного інстинкту проснеться. Дива трапляються. Щодо особистого оточення рідних-їх нерозуміння-ЇХ власні проблеми. Змінити їх не зможете,то слухайте себе і свого малюка. Так і нерви збережете. І здоров"я дитини. А книжку нашу обов"язково прочитайте ще раз,особливо добре,якщо вона у вас нового редагування! :rose:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Я в шоці!!!

Повідомлення TanenRom » 26 лютого 2010, 21:59

Ой дівчата, що я вам напишу, ну неможливо донести якусь інформацію людині, яка в "школу" (маю на увазі материнства) не ходила і нічого не читала.
у мене в вересні співробітниця народила донечку, був екстренний КР. так її усі в пологовому переконували, що молока у неї не буде, а якщо і буде, то вона хоча б до 3 місяців дитину погодувала.
я на той час будучи на 30 тижні вагітності, переконувала її в протилежному, але це було без толку, вона мої слова так і не почула... :(
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron