Глобальні оголошення!



Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Marichka » 24 грудня 2015, 16:16

Ну і слава Богу,що так.Все у вас буде добре!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Тиха » 25 грудня 2015, 01:02

А ми завершили гв майже чотири місяці тому, за п"ять днів до двох років. Хлопчик в мене був дуже пристрасний до циці, дати б йому волю, він би там висів нон-стоп. І от ближче до двох років ця його наполегливість почала трохи напружувати. Ще й лікарка сказала, що потрібне лікування, а для того треба завершити гв. Тижні зо два кожен раз, як годувала його грудьми (на той час годувались тільки на сон, вночі один-два рази і вранці) як мантру повторювала, що коли діткам виповнюється два рочки, циця стає недобра і гірка, бо дітки вже дорослішають. Потім забрала ранкові прикладання, наступні - на обідній сон (засинали надворі). Так минув ще тиждень. Більше не витерпіла, бо тоді було жарко, і той сон на вулиці виснажував і мене, і дитину. Ну і наступив день, коли я сказала - все, циця сьогодні вже гірка і недобра. Синок не повірив, перевірив (тут допомогла настоянка полину) і спокійненько заснув на обід. Те ж саме було ввечері. Вночі проснувся, знайшов родимку біля грудей, погладив її і заснув (до речі, ця звичка залишилась, і, ззається, надовго). Ще кілька днів перевіряв, чи дійсно циця гірка.
Тиждень після відлучення мене груди не турбували взагалі. Я вже втішилась, яка я молодець, що так легко з цим справилась, як груди сильно наповнились, затверділи, руки неможливо було підняти. Трохи допомагала тепла ванна. Прикладала капусту і кілька разів робила компреси з камфорного масла. Не знаю, що помогло, але за два чи три дні минуло.
Не скажу, що я абсолютно задоволена процесом відлучення (хотілося б обійтись без побрехеньок :crazy: ), але рада, що зловила момент, коли синок був відносно спокійний і все обійшлося без істерик. Якби я не зробила цього тоді, зараз ми б це так спокійно не пройшли.
З ніжністю згадую моменти годування грудьми :dreams: А для синочка груди досі спосіб заспокоїтись/втішитись - як що не так - рука біля грудей :hi:
Ну а для мене велика незручність з моменту відлучення - весь наш графік поплив. І я практично перестала читати, бо читала, коли годувала, а іншого часу знайти зараз не можу :impossible:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення erinaceus » 25 грудня 2015, 01:36

Тиха І мені здається, що два роки - найкращий момент для відлучення. Хоча тут і багато індивідуальних факторів відіграють роль...
А мені якось не хотілося наголошувати на тому, що циця недобра і т.д. І мене то нервувало, як оточуючі намагалися так малому пояснити, що пора з годуванням закінчувати. Бо такий довгий період це було для нього і їжею, і заспокоєнням, і зв'язком зі мною, що так в один день сказати: все, тепер воно бе і фу, я не могла. Я розумію, що з віком він то пам'ятати не буде, але все ж хотілося завершити на позитивній ноті :kiss: Ну а може то в мене мухи такі :pardon:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Тиха » 25 грудня 2015, 01:45

Мені теж дуже не хотілося, але іншого переконливого для дитини аргументу я знайти не могла
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Vikibee » 28 листопада 2016, 17:47

Дівчата, хто там завершив грудне, діліться методами, прийомчиками, я вже реально втомилася, нам зараз - 2,8. Їмо на денний сон, на ніч і всю ніч (разів 5-6). Розмови, казки не допомагають, все закінчується цицею з криками. Тато вкласти не може, молодша сестричка теж, бабусів - дідусів в радіусі 200 км теж немає. Хотіла б закінчити до 3-х, ато й швидше. Хто що порадить, але таке ліберальне))) бо то вразлива дитина дуже(
3
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення olgakr » 28 листопада 2016, 19:47

Я от пару тижнів назад відлучила Богданчика. Розпочала цей процес уже давно. Спочатку забрала годування "дай мама цицю,бо нам нудно", або "ну раз ти вже сіла, то давай погамаєм".Запаслись терпінням і намагалась відволікати:старалась не сідати за комп, коли вилізав на руки--ми гралися, я його лоскотала, читали книжку,коли просив цицю--пропонувала банан. йогурт, яблуко. Так поступово лишили годування лиш на сон, вночі.Зранку намагалася встати раніше.Згодом він звик і уже не просив .Ще дуже важливо дотримуватися режиму сну.Дитина має лягати спати в один і той самий час. Ще паралельно я намагалася вводити ритуали на сон.Щоб засинання у нього асоціювалося не тільки грудьми..Ми пробували читати, співати,розповідати казки .Найкраще подіяла історія про маленького зайчика,якому холодно в лісі і мама ховає його в нірку і співає йому колискову.Так ми під ту колискову засинали.Коли Богданчик починав крутитися, я казала: тихенько, бо вовчик знайде зайчика і вікусить за хвостик.Дитина принишкла і засинала.Вдень вперше заснув в тата на руках(ще важливо добре нагулятися надворі перед сном). Звечора всі полягали я виключила світло, взяла його на руки і кажу :все циці вже немає, давай я тебе полюляю і казочку розкажу, бо вже нічка.
Він трохи похникав і заснув.Я й не сподівалася, що все так пройде.Я певно переймалася більше,ніж дитина!Вночі ще кілька раз прсинався,хникав, потім пригортався до мене ізасинав.Груди не набрякали. Бажаю всім легкого відлучення!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення erinaceus » 28 листопада 2016, 20:00

Vikibee Я б радила спочатку забрати на денний сон. Принаймні, мені так було легше. Засинали під час прогулянки в колясці. Потім на ніч перестала годувати, вночі ще їв. Мені здається, що спросоння важче домовитися, забалакати. А коли лягали, то книжку читали, пісеньку співали, щоб зайнятися чимось іншим. Теж погоджуюся, що то в мами більше страху і переживань, ніж в дитини. Може малюк вже і готовий, але сам про це не здогадується :wink: Треба лиш підштовхнути.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Vikibee » 28 листопада 2016, 22:54

Дякую, дівчата. Ох....
Я як заберу на денний сон- то він не спатиме, а він мені ой як потрібен, той сон, я як лишаю з чоловіком або з хрещеною то він не лягає, нормально себе почуває.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення nelly » 29 листопада 2016, 00:01

Вікібі дивися по ситуаціі, ми якраз місяць назад відлучилися в 2.5. При чому що до вeрeсня груднe було по 100раз влeнь і вночі. Спочатку забрали (а пишу в множині бо по мірі можливості мeні поміг чоловік) проміжні дeнні, на сон ніяк нe давалася бeз циці. Потім якось за тижніа три забрала по разочку нічні, за ніч 5раз, потім за пару днів 4і так далі, коли будилася то я тихeнько спи—спи в засинала. Вжe за два тижні спала цілу ніч, головнe щоб гарно наілася на вeчeрю. В кінці лишилися на сон в обід і ввeчeрі, то ваeчeрі чоловік вкладав, вона бeз проблeм з ним засинала а в обід якось пару разів мусіли по гуртках спати у возику. Я дужe боялася відлучeння, алe трeба наважитися і бeз насилля над собою та дитиною цe зробити, ні в якому разі нe нeрвуватися що от було мeншe а потім лишній раз просить. Алe в нас щe був аргумeнт, що трeба цицю братику подарувати. Залучай до процeсу чоловіка по максимуму і шоб він тeж нe нeрвувався від відлучeння :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення flower » 29 листопада 2016, 10:07

Ох, ті дітиська, маніпулятори. Мій вночі встає тоже енну кількість раз і це мене найбільше напрягає, я не висипаюсь і хожу потім зла. Я вже би відлучала, але обіцяла чоловіку ще до весни потерпіти.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron