Глобальні оголошення!



Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення 1Liliya » 01 травня 2015, 17:21

Я також планую зараз відлучати, взимку не хотіла, бо вірусів дійсно багато
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 травня 2015, 17:30

1Liliya а дитині скільки, можна поцікавитись?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення 1Liliya » 04 травня 2015, 00:39

TaniaPicaSSo, я двох годую, синові 3,2р а доці з дня на день 2 виповниться
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Marichka » 07 травня 2015, 13:12

і як плануєте відлучати?
І взагалі,як тендем?чи не шкодуєте за це?
А як вкладаєте спати,бо в мене як присосеться,то чуть не годину з ним мушу лежати
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Русік » 22 червня 2015, 11:03

Все, справилась)
Меньшому 2 роки 9 місяців. Відлучались настільки повільно, наскільки могли - спочатку забирала годування "просто так" (вдарився, скучив і просто немає що робити), але дуже довго залишались годування на сон. Як пригріло сонечко, то фактично перестав спати вдень - багато часу на вулиці, і додому затягнути тяжко, тому просто стали лягати ввечері раніше.

Залишилось годування на нічний сон. Якщо щось турбувало (живіт, кашель), то міг ще прикластись вночі та під ранок спросоня.
Останні пару тижнів вирішила не давати вночі - якщо просинався і просив, то клала його на себе в те звичайне положення, в якому він їв, але при цьому не давала груди, а просто обнімала.

4 дні тому вперше заснув на ніч без грудей, під книжку. Відверто кажучи, то було випадково - просто він був дуже втомлений і відключився не досллухавши казку. Я вирішила скористатись ситуацією і наступного вечора вже спеціально зачитувала його до засинання. Перший 2 дні відлучення пройшли абсолютно спокійно, без жодної сльози.

Наступного вечора (третій день без грудей) мусили трохи покачати на руках, а тато в цей час щось монотонно говорив - заснув трохи зі сльозами, але без істерики.
Вчора на ніч попросив груди: "Мама, а цицю даш?" Кажу: "Синуля, в циці молочко закінчилось". Він дуже здивовано на мене подивився, перепитав, чи буде завтра, обняв мене і за 5 хвилин спокійно спав.

Не так все страшно пройшло, як я собі уявляла) І з грудьми проблем ніяких - не набрякли, ніяких виділень. Я страшенно задоволена таким розвитком подій :dance: :dance: :dance:
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення 1Liliya » 22 червня 2015, 16:38

Marichka написав:і як плануєте відлучати?
І взагалі,як тендем?чи не шкодуєте за це?
А як вкладаєте спати,бо в мене як присосеться,то чуть не годину з ним мушу лежати

Один з одної сторони, другий з другою і чекаю поки заснуть. Якщо натовчуться, то шкидко можуть заснути, а буває що по мені ще скачуть :hi:
Як відлучити навіть не знаю, думала що то простіше буде, але мала така піявка :ha:
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Оксанютка » 22 червня 2015, 17:10

І ми вже відлучились :dance: Вже більше тижня.Нам минуло 3 рочки.Готувались ми до цього довго.Спочатку планувала минулого року в цей час відлучати, але якось не вийшло( в якійсь темі я писала про це).Цього року навесні забрала денні годування і на обідній сон.Деякий час не лягав спатки вдень, але лягав скоріше на ніч.Поті забрала ранкове годування після сну.Так нам залишилось лише на нічний сон і десь під ранок прокидався.щоб забрати вечірнє годування, синочку потрібна була аргументація(хоч інколи теж міг і сам заснути, але на наступні спроби вкласти без циці бурно реагував).Отож, я придумала легенду, що бачиш,надворі так сильно гріє сонечко, мама молочко, сметанку кладе в холодильник, щоб не зіпсувались, а цицю сонечко може нагріти і вона може скиснути, а ввечері (ну така я вже бека,але інакше ніяк)намастила полином, так наша циця вже зіпсувалась.Сприйняв дуже спокійно,ми читали і заснув.Перших десь дві-три ночі будився в звичний час, але легко засинав.А тепер вже,тьфу-тьфу спить всю ніч.Правда, сьогодні і ще кілька днів тому вранці закатав істерику, що хоче цицю санькати :impossible:
В мене все теж пройшло добре, хоча морально готувала себе і до зціджувань, і до масажистки, і, навіть, до таблеток.Та , дякувати Богу, все добре!Перші ночі прикладала листок капусти про всяк випадок, але навіть не було відчуття наповненості :dance: Зараз якщо натиснути, то ще виступають крапельки молока, але, наскільки знаю, це нормально,так може бути і декілька місяців.

Всім бажаю успішного грудного вигодовування і успішного його завершення!
Оксанютка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 286
З нами з: 19 березня 2012, 11:19
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 210 раз.
Подякували: 150 раз.
Діти: Два хлопчики-горобчики

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення nadusha » 22 червня 2015, 20:53

Моя подруга має двійню, то годувала до півтора року обох. Зараз теж якраз відлучила. Всім, що писали тут вдячна за поради, помогли. Відлучала поступово, по одному годування забирала, як дуже набирали груди, то два рази підціджувала, не перев'язувалась. Хлопчик швидше забув за цицю, а дівчинка ще пам'ятає і згадує, що циця не має молочка :nea:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Галинка 13,06 » 23 червня 2015, 01:18

Ми спочатку відмінили обіднє годуванняю, швидше засинали під мультики)))) Найскладніше виявилося відмінити вечірнє і нічне годування))))) На ніч чоловік почав ложити спати дитину а я виходила із кімнати))))))А в ночі це була катастрофа)))) Плакали кричалит, але перетерпіли і вже більше місяця як ми закінчили грудне вигодовування)))) Чесно кажучи не хватає мені цієї ніжності :cry:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення erinaceus » 24 грудня 2015, 15:48

Нарешті і я пишу в цю тему! Перечитувала і все думала, ну коли вже, коли? От і відбулося! Не все так страшно, як мені здавалося. Просто треба прийняти остаточне рішення і набратися терпіння.
Кінцевий етап у нас тривав біля 3 тижнів. Найбільше мене лякав процес засинання на ніч. Бо вдень ми не годувалися вже дуже давно, на денний сон засинав надворі, ну і дуже зрідка міг прокинутись поїсти під ранок. А от на ніч їв завжди. І оті засинання без гв по 2-3 години до пізньої ночі мене дуже лякали, бо і так втомлюєшся за цілий день, і ще й не спати півночі. Але прийшов час, що він ввечері 10хв поїсть, а потім годину товчеться по ліжку і засинає з великою неохотою. Так само і зранку. Я годую (з надією, що ще можна буде доспати), а він поїсть хитрюга і вже не спить. От тоді я і зрозуміла, що можна завершувати гв.
Перші дні кричав, нервувався. Але недовго. 5-10хв і розумів, що з того нічого не вийде. Або я казала, що потім/пізніше, і він на таке вівся. А тоді забував :ha: Після того лиш дуже зрідка годувала на ніч (коли хворий був), ну і деколи під ранок, бо так спросоння важко пояснити йому, що молочка вже нема. А потім і це забрали. Він пововтузиться 5хв, похникає і спить далі. Зараз спить цілу ніч без проблем. Засинає довго (це мене, звичайно, не радує), але як я вже писала, нема різниці що з, що без :hi: Трохи більше хоче вночі тілесного контакту. Ще деколи казав так хитро: хоцю цицю, але то лиш так подурачитися, подивитися на мою реакцію.
Я пила чай з м'яти і більше нічого такого. Слідкувала, щоб не була загрубінь. Ну і в нас не було раптового завершення гв. Так щоб в один момент і все. Годувалися наприкінці раз в 2-3 дні, і потім звели на 0. Закінчили гв в 2.6. От така моя історія :aplo:
Про процес відлучення нікому не казала, бо думала, раптом не вийде, то ще продовжимо. Але вже зараз є чим похвалитися!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей