Глобальні оголошення!



Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Vikibee » 29 листопада 2016, 17:32

nelly, ох, не той варіант, каже чоловік, що треба було в рік забирати, як дитина ще нічого не розуміла, або годувати до самовідлучення, бо йому шкода. В нас як доходить діло до сну, то все, мами шукає, а як мене немає то не спить взагалі, навіть якщо пізно ввечері, буде сидіти чекати і не ляже. От сьогодні, перед сном, кажу, давай казочку, те, се....кричить, нервується, плаче, не заспокоїш. Поїли груди, заснув, сну нормального немає, просинався і крізь сон: "циці!!!". Я помітила, що мої діти дуже емоційні, малу відлучила не дуже по доброму, але годувати 3-4 роки не мала як, була вагітна вдруге, після відлучення ще досі нормально не спить, може вночі хотіти казочки або ще щось, менший, бачу, таке саме, капець 6-й рік сну немає :cry: :cray: :cry:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення vikilandi » 29 листопада 2016, 18:06

В мене також в травні буде 6 років без сну. То тільна, то дійна. Двічі вагітніла під час гв. Старшого відлучала в 2,3. То клеїла на день лейкопластир, і говорила, що циця уже спить. Він цицю шкодував, співав їй колискові, гладив і не будив. Лишились тільки на нічний сон. Вночі як прокидався, давала водичку з пляшечки. Остаточно забрала цицю на ніч, як приїхала бабуся, то він з нею засинав під чух-чух спинку, шийку і животик. Старшу донечку відлучала в 1,8. Мастила полином, бо наклейки з лейкопластиру зривала. Вдень багато гралися на вулиці з друзями, то вона забувалась. А на ніч припинила годувати при несприятливих умовах. Маленька мала гінгивіт (запалення ясен), то взагалі відмовилась від їжі,майже три доби пила лише трішечки тепленької водички. Якось після одужання вже і не дуже просила цицю. А коли згадувала я переводила її увагу на щось інше (яблучко, мультик, тато, друзі, іграшки, книжечки, купатися, гойдатися...)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення nelly » 29 листопада 2016, 20:51

Вікібі, шкода що так, алe коли ГВ напрягає то на мою думку його нe трeба я вдe осінню ловила сeбe на думці що страшнe псіхую коли мала просить цицю, значить то був сигнал. Головнe для мeнe щоб нe було якраз полину, пeрeвящувань таблeток або шe гіршe щоб мама на пару днів втeкла :scare: мусиш пробувати варіанти, бо моя тeж нe здавалася і була щe та сосунка думала що тeж буду поза 3годувати алe так як є. Пояснюй чоловікові щоб жаліаюв тeбe в пeргe чeргу а нe дитину, мусиш пeрeконати щоб він допоміг,мeні здпється що у відлучeнні так як і у налагоджeнні ГВ має бути підтримка :rose:
Тримайся і нe впадай в паніку всe будe ок, шукай ключик до Глібчика :wink:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення TYulia » 29 листопада 2016, 22:19

Я вже певно десь вище писала свою історію. Відлучились в 1.10, перейшли на книжки з засинаннями, то ніяких практично історій про цицю я йому і не розказувала. На той час він вже спав переважно всю ніч. То останні тижні могла його з два рази на тиждень вночі грудьми погодувати, а потім якось сам і ночу просунувшись почав просити казочки.
Чесно кажучи, за полин, зеленку, пластирі теж думала, але якось не прийшлось. Але думала, що то буде для мене якись найкращий аргумент дитині, що вже циці не можна. Категорично проти того, щоб мама їхала на кілька днів. Але то всі діти різні, кожному своє.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення vikilandi » 29 листопада 2016, 23:03

І ще. Коли сезон грипів і вірусів (як зараз), то краще не відлучати.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення TYulia » 29 листопада 2016, 23:10

vikilandi написав:І ще. Коли сезон грипів і вірусів (як зараз), то краще не відлучати.

ну і то правда. Я от через то відлучала десь в вересні-жовтні, бо якби не відлучила, то певно до весни ще годувала. :wink:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Vikibee » 29 листопада 2016, 23:44

Дякую, дівчата, за підтримку, буду щось пробувати, ще маю кілька місяців в запасі))) тікати не буду, нема куди)))
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення erinaceus » 30 листопада 2016, 13:05

Я теж остаточно рішилася, коли вже почало мене дуже напрягати. Бо то вже задоволення ніякого не приносило. І мабуть, є в тому логіка, що чим дитина менша, тим легше відлучити. Ну так мені виглядало. Бо вже в районі двох з половиною трохи хитріша дитина стає і не так легко забавити/обманути і т.д. Ну а самовідлучення то для мене взагалі з зони фантастики :crazy: Мені здається, якби вони малю волю, то б до школи смоктали :hi: З моїх знайомих, то самовідлучалися ті, хто і не був таким ревним смоктуном: кому активніше вводили прикорм, догодовували сумішшю час від часу, надовго залишали з нянями/бабусями. А хто їв за вимогою, мама постійно була поруч і молочко наше все - то не можуть в один день раптом сказати: фе, більше не хочу, дай краще борщику і книжку наніч :hi:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Тиха » 30 листопада 2016, 15:35

Ми теж відлучились, коли мене це почало дратувати. Але і дитина вже була готова до того. Свій досвід описувала в цій темі. І так, разом з читаннями/засинаннями на вулиці/співами і т.д. в нас була історія про "циця недобра", бо інших переконливих варіантів відмовитись від смоктання для своєї дитини не знаходила. Час від часу думаю про те, як би можна було зробити процес відлучення без брехні і завжди приходжу до висновку, що у випадку з моєю дитиною те, як все відбулося, було найоптимальнішим варіантом.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Як відлучити дитя від грудей. Ваш досвід.

Повідомлення Vikibee » 18 лютого 2017, 16:12

Ну, що ж, прийшов і наш момент))) син вчора зранку сказав, що циці вже не хоче (трохи з моєї ініціативи, я минулий тиждень питала, чи не хоче він попрощатися з цицею :) ). Останнє годування було позавчора ввечері на сон 1 раз, груди не набирали, м'які, але сьогодні відчуваю дискомфорт під соском, як натиснути там, то болить трохи. Що то робити з тим всім, чимось мастити, типу камфори, п'ю шавлію, чи зцідити?
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron