Глобальні оголошення!



Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Як вважаєте, грудне годування сприяє кращому здоров'ю малюка?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення yultsya » 16 вересня 2013, 16:44

гра з вогнем десь є опис, як ви відлучилися? можна і в пп, бо ми ще годуємось і нема тому кінця краю...))))
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення sky » 16 вересня 2013, 23:20

Можливо гв і сприяє, але в мене дитина часто хворіла хоча до 1 року були на гв. Може є і винятки.
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення taranjka » 16 вересня 2013, 23:25

ГВ це не основа імунітету. хворітиме чи ні дитина залежить від багатьох факторів - спадковість, вроджений імунітет, зовнішні чинники... але ГВ - одна з ланок, яка сприяє зміценню імунітету, кращому перенесенню тих же хвороб. в деяких випадках знижує можливість захворіти на якусь хворобу. ще є кілька захворювань (пошукаю список) на які діти на ГВ практично не можуть захворіти.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення sky » 16 вересня 2013, 23:38

Ви праві.
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Nadija » 17 вересня 2013, 00:50

Ми в липні припинили годуватися - синові було 1 рік і 7 міс. Припинили через похід до стоматолога. Я замітила що в малого почали псуватися зубчики, і ми пішли до стоматолога.
Наш сімейний був у відпустці, тому пішли в дитячу стоматологію, і там молоденька лікарка здивувалась, мов як ви ще годуєтесь? Припиняйте, бо всі зубчики попортяться, і ще й радила мастити груди чимось гірким, щоб зразу припинити. Вона ще зубчики пофторувала (за недешево, хоч потім вони ще й далі псувались). А ще мене зачепило що вона сказала, що якби стоматологів запрошували на заняття до вагітних, то вона б все розказала, як вберегти зубчики, і не годувати довго.
Через місяць ми пішли до нашого сімейного стоматолога, і коли я йому все розповіла, він сказав що зубчики псуються через погану емаль, трохи спадковість, і молоко тут невинне і сказав що ми даремно припинили годуватися.
От мені цікаво як можуть лікарі говорити що молочко мамине не корисне і що через нього всі проблеми.
Nadija Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 12 вересня 2011, 13:27
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 168 раз.
Діти: Назарчик 28.11.11

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Marichka » 17 вересня 2013, 08:43

Мене теж дивує,що наші лікарі в цих питаннях допускаються грубих помилок,не живуть в ногу з часом,не підчитують якісь нові дослідження.Часом,справді,тупіші від людей без мед.освіти.Вибачайте,хто медик і вчився 7 років.Просто зараз є багато інформації по ГВ,кордони відкриті:))) Навіть в пологових,з власного досвіду,бачила,що неонатолог спокійно мені пояснила,що ми самі докормлюєм часто(в мому випадку було,коли дитину взяли на лампу від жовтушки і дитина там себе "погано вела"-так пояснили і самі докормили)-для мене це груба помилка.Також лікар в інфекційній лікарні теж порадив мені відлучати дитину,їй було 1р7міс,січень місяць і лізли ікла-казав,що вона не їсть,а грається.А дільничому педіатрові мусіла показати груди,що молочко є(то я зі своєї ініціативи),бо дитина недобирала у вазі.І про спадковість там і близько не йшло,їм головне їх табличка,хто зна яка.Друга дитина їсть менше і молочка менше,а набирає забагато-то що не годувати?!За перший місяць набрав 1700,в два міс-7 кг.Думає,це гени і нічого більше.З будинку дівчата на вулиці годують сумішшю,цицю тримають на вечір,на сон-бо молока мало.Бо слухають педіатра певно і ще свою бабцю...
В моєму житті був лиш один лікар,який підтримав ГВ-уролог Ковальов В.В.В нас в старшенької миска нирка була дуже збільшена одна.Це було швидше за все від моїх гормонів,які потрапляли з грудним молочком.Але лікар казав,що це не привід,щоб припинити ГВ,а навпаки годувати скільки зможу,бо це є дуже корисне.(Хоч проблемка була непроста).Тоді дитині було 3 міс.З часом все стало на свої місця,нирки стали одинакові.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Ksenija » 24 вересня 2013, 21:59

Ось, натрапила на статтю на тему:

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення TYulia » 18 жовтня 2013, 22:45

Сьогодні говорила з сестрою, вона зараз в Москві і вагітна, вона мене питає чи я ще відлучати від грудей не збираюсь, бо в них педіатри кажуть до року і хватить. "кажуть що потім те молоко по суті ніякої користі не приносить, а дитина так довше і тупіше буде розвиватися" (скопійована її мова, ми переписувались). Я питаюсь де вона таке начиталась, а вона каже, що то їм на курсах для майбутніх мамочок так казали і книжечки з таким змістом дали :scare: . Я їй одразу ссилку на цю тему дала. Та й кажу, що на даний момент, я собі за відлучення навіть не уявляю як то.
Але вкотре переконуюсь, що то дуже залежить від оточення на рахунок тривалого ГВ. Так звичайно, ми- мами- самі вирішуємо. Але (суджу по собі) думка близьких дуже впливає. Я в чоловіка ще до народження дитини просила, щоб підтримував мене в питаннях ГВ. А от свекор, то вже кілька місяців каже що от вже скоро будеш відлучати (то він за мене так переживає, бо я дуже похудала), свекруха вже сама бачить, що малий іншу їжу практично не їсть, то вже нічого не каже. І взагалі в них в селі, то дуже з здивуванням говорять про тих мамочок які кормлять більше року грудьми.
Добре, що є наш форум, почитаю тут і знову наберусь азарту-ентузіазму на тривале ГВ. Та й сама бачу, що малому то необхідне і який він гарненький і здоровенький на циці росте :dreams:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Olyana » 25 лютого 2014, 19:36

скажу по власному досвіді. донечці вже рік підходить і ми на ГВ. і ще жодного разу, дякувати Богу, не хворіли так серйозно. було, день-два носик пошворгає, чи від зубиків темп. а так - нічого серйзного! тому я справді оцінила ГВ! і всім рекомендую годувати якнайдовше, якщо є змога. :wink:
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Параїл Юля » 25 лютого 2014, 20:08

Нам 1,2 ми на ГВ і також ще жодного разу не хворіли. Один раз два дні була температура тому що на вулиці сильно плакав і холодного повітря надихався. А так слава Богу в нас не було ні коліків, поносу, сопельків, зубки лізуть без температури і плачу. Я думаю, що заслуга ГВ в цьому є.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron