найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Спільний сон

12 січня 2014, 20:28

Перший місяць-півтора я переложувала доцю в окреме ліжечко - годувала, тоді знов перекладала. Чого я не хотіла разом спати, я сама тепер не розумію. Схоже, що просто так вирішила собі і все. Але я страшно не висипалась тоді і відколи вирішили спати разом, все стало чудово! З вечора я ще клала її в своє ліжечко, а після першого прокидання забирала вже до нас. І дуже довго ми прекрасно разом спали і ніхто нікому не заважав. А останнім часом стало напряжно. Доця дуже крутиться, більше того - любить лягти поперек ліжка, виставивши чоловіку ноги на голову (може по фен-шую так добре, не знаю). То ми тепер вигнали татка в іншу кімнату і знову всі чудово висипаємось! Тільки не знаю, чи довго нам тепер так спати... :confused:
І ще, раніше вона менше вночі прокидалась. Маленькою, то було що перший раз за ніч прокидалась в 5-7 ранку, а тепер через кожні годину-півтора деколи :sad:

Re: Спільний сон

12 січня 2014, 22:00

TaniaPicaSSo пробуй переводити в окреме ліжко. Моя теж спала з нами і в один час почала дуже часто будитися, копатися, навіть битися, тепер спить в окремій кімнаті на власному дивані- всю ніч без криків і прокидань. І нам з татом краще спиться, без ляпасів :crazy:

Re: Спільний сон

12 січня 2014, 22:50

TaniaPicaSSo написав:Перший місяць-півтора я переложувала доцю в окреме ліжечко - годувала, тоді знов перекладала. Чого я не хотіла разом спати, я сама тепер не розумію. Схоже, що просто так вирішила собі і все. Але я страшно не висипалась тоді і відколи вирішили спати разом, все стало чудово! З вечора я ще клала її в своє ліжечко, а після першого прокидання забирала вже до нас. І дуже довго ми прекрасно разом спали і ніхто нікому не заважав. А останнім часом стало напряжно. Доця дуже крутиться, більше того - любить лягти поперек ліжка, виставивши чоловіку ноги на голову (може по фен-шую так добре, не знаю). То ми тепер вигнали татка в іншу кімнату і знову всі чудово висипаємось! Тільки не знаю, чи довго нам тепер так спати... :confused:
І ще, раніше вона менше вночі прокидалась. Маленькою, то було що перший раз за ніч прокидалась в 5-7 ранку, а тепер через кожні годину-півтора деколи :sad:


У мене у такому віці також таке було :crazy: , бувало що майже всю ніч висів на циці, так десь тиждень, дуже замучувалася, але то потім пройшло, може у дитини тоді був якийсь такий період, що дуже був чутливим. Я думаю, що не варто зараз перекладати дитину у інше ліжко, якщо подумати, їй зараз також важко, напевне, що більше ніж мамі, бо ж крутиться в ночі, щось турбує і не в сенсі тілесному, а в духовному, може було багато емоційних подій і тепер все це переживається щн раз у сні, а може щось міняється на психологічному рівні, хто зна, але дитину, на мою думку, зараз самою залишати не варто :sad:
у мене малий зараз не дуже крутися, хоча розкопується і спить біля нас голий :ha: , ми з чоловіком висипаємося, малий спить між нами. Правда було таке, що малий і ноги на чоловіка виставляв і навіть попісяв на спину чоловіку серед ночі, (якось так ліг Юра) то чоловік так спочатку злякався спросоня, а потім ще хв.10 ми з того сміялися (не користуємося підгузниками)

Re: Спільний сон

13 січня 2014, 01:16

Вдень мала може спати в люльці, тим більше так її зручно підколихувати і займатись якимись своїми справами. А вночі... Пробувала лишати декілька разів до наступного пробудження, то мені в той час починали снитись якісь кошмари. :scare: Довелося припинити цю невдячну справу. :hi:

Re: Спільний сон

13 січня 2014, 01:26

Tajga До речі так, спершу я хоч не хотіла з дитиною спати, мені здавалось, що то незручно, зате потім так звикла, що мені вже стало її невистачати збоку, і я не могла без неї заснути, а з нею відразу так солодко засинала :love: Але то було до того, як вона почала лягати поперек ліжка :nea:

Re: Спільний сон

13 січня 2014, 11:50

а ми навчені спати окремо, але чесно кажучи, деколи я б і хотіла з ним разом поспатки, але думаю, що він буде будитись з нами. Іна лежачи ми цицю майже не гамаємо. А спить зараз то головою вверх, то не просинаючись брикає, і вже голова там де ножки були, не знаю якби він спав з нами. А ви тоді з чоловіком під окремими одіялаии спите, чи всі втрьох під одним?

Re: Спільний сон

13 січня 2014, 12:19

TYulia ми мали 2 одіяла -1 для тата і 1 для нас з малою

Re: Спільний сон

13 січня 2014, 12:27

TYulia написав: А ви тоді з чоловіком під окремими одіялаии спите, чи всі втрьох під одним?


ми втрьох під одним великим.

Re: Спільний сон

13 січня 2014, 17:14

Я ні з ким раніше не ділила своєї ковдри - завжди з чоловіком спали під різними. Але з доцьою я готова була її ділити, та от біда - не накривається вона зовсім. Десь з 2 місяців то почалось, я ще тоді не могла зрозуміти, в чому річ - вона плакала і махала ніжками під ковдрою, а тоді я зрозуміла, що як ковдру зняти - все ок. І так по нині. Я вже з тим змирилась, хоч все одно якось мені не по собі, коли на неї дивлюсь, як вона ненакрита, а я по вуха під теплою ковдрою, але це також дуже незручно при спільному сні, бо коли вона близенько лежить, а особливо коли ще й цицю гамає, то дуже важко собі так накритись, щоб на неї ковдра ні на сантиметр не попадала, бо інакше ми такі невдоволені зразу, що нема ради :mamba:

Re: Спільний сон

13 січня 2014, 19:28

А в нас аж три ковдри: моя, чоловіка і доніна маленька. Мені принципово така кількість. Я в свою замотуюсь по шию, бо мала так сильно крутиться, часом ноги мені на живіт викладе, а так я надійно замотана і руки постійно на животі, якби що)
Відповісти