Глобальні оголошення!



Спільний сон

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Спільний сон

Повідомлення kamisia » 10 травня 2010, 10:47

Люди поможіть!!!! Спали разом і все було супер, поки ми не почали у сні крутитись і повзати :lol: Так доця пів ночі повзала а я на її всі рухи просипалась і в пів ока за нею спостерігала, результат на ранок я в повній відключці, дитина безконтрольно повзає по ліжку і гупс, ми впали :scare: З того часу боюсь до нас класти, а то так добре...... Шо робити??? Спимо на дивані, з потужними боковинками, і до певного часу вони служили бортиками, але не зараз(((( Будувати з обіял додаткові бортіки не пробувала, але підозрюю шо ми успішно подолаєм усі перепони у прагнення досягнути бажаного :lol: Був подібний досвід.
Нам 6,5 міс, і ми тільки на ГВ. Вагу набираєм добре, зараз 8500, 3300 родилась. В ночі прикладаємся, зараз вже меньше, до 2-3 рази, але як коли. Нічим не допоювали, ніякі пустушки не давали.
:sos: :sos: :flag: :flag: :flag:
Востаннє редагувалось kamisia в 10 травня 2010, 11:05, всього редагувалось 1 раз.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Спільний сон

Повідомлення Melisa » 10 травня 2010, 13:11

Може їй жарко з вами? Я не маю досвіду по спільному сну, але бачу, що в мене картина подібна. коли мала встає (спить в свому ліжку), то я її беру до нас і годую, поки знов не засне. потім перекладаю. але були ночі, що вона спала з нами. а деколи, як от останні дні, зпросоння злазить з дивану і йде сама до свого ліжечка. я її туди кладу і вона собі спить далі. тому думаю, може просто їй жарко, все-таки тепло від мами-тата "плюс" одіяло.

Але то моя думка, хай краще Даша скаже, що робити.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Спільний сон

Повідомлення mari » 10 травня 2010, 13:19

Дитина однозначно на грудному годуванні важко буде відвикати від спільного сну. Вам потрібно придумати надійніші умови сну! Включайте фантазію. Може диван можна до стіни приставити?Чи до її ліжечка?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Спільний сон

Повідомлення Dashko » 10 травня 2010, 13:56

Оксана, згідна з Марією, що тобі просто потрібно придумати умови надійного комфортного сну. Ми, наприклад, спимо на підлозі на матрасах. :D А чому дитина стала безпокійно спати, як думаєш?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Спільний сон

Повідомлення kamisia » 10 травня 2010, 16:34

Вона завджи неспокійо спала, просто раніше її рухлва активність була іншого напрямку, о як загнула, а зараз вона навчилась повзати і то всьо капець. стовосно матрасів і якихось пересувань мебелі.... в кімнаті місця малувато, та і нема куди подіти диван. коли вона їсть з лівої груді то не проблема, поруч чоловік, а от права....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Де спить ваша дитина?

Повідомлення happymami » 10 травня 2010, 16:48

Люди поможіть!!!! Спали разом і все було супер, поки ми не почали у сні крутитись і повзати :lol: Так доця пів ночі повзала а я на її всі рухи просипалась і в пів ока за нею спостерігала, результат на ранок я в повній відключці, дитина безконтрольно повзає по ліжку і гупс, ми впали :scare: З того часу боюсь до нас класти, а то так добре...... Шо робити??? Спимо на дивані, з потужними боковинками, і до певного часу вони служили бортиками, але не зараз(((( Будувати з обіял додаткові бортіки не пробувала, але підозрюю шо ми успішно подолаєм усі перепони у прагнення досягнути бажаного :lol: Був подібний досвід.
Нам 6,5 міс, і ми тільки на ГВ. Вагу набираєм добре, зараз 8500, 3300 родилась. В ночі прикладаємся, зараз вже меньше, до 2-3 рази, але як коли. Нічим не допоювали, ніякі пустушки не давали.
:sos: :sos: :flag: :flag: :flag:

Аналогічна ситуація і в мене була.Малий вночі аза два падав. Але потім якось само собою сталотак, шо він почав спокійніше спати. Тепер може повзати, коли після ГВ моститься спати. В мене так і було, шо я не спала по пів ночі, слідкуючи за ним. Теж боковинки в дивані служили бортиками. Але пройшов місяць-два і він перестав повзати. Правда, я таки налякалася і клала його спати в окреме ліжечко. Годувала вночі і вставала, перекладала. Але то буквально місяць. Тепер вже спимо вночі разом і він якшо й повзає, то навчився злізати сам задом. Десь з 9-ти місяців я його так вчила. Можу тепер спати і не боятися шо впаде))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Спільний сон

Повідомлення mala-karta » 10 травня 2010, 16:51

Оксана, коли в нас були схожі вечори, то просто сама лягала в другу сторону (головами в різні сторони з чоловіком).
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Спільний сон

Повідомлення lore1ei » 10 травня 2010, 17:18

як мала почала повзати, то неспокійно спала десь з тиждень, ніби випробовувала свої нові вміння)
було і таке що залазила на мене)))
щоб не впала з ліжка, я її на край не ставила, тобто ми спали коло стіни, а чоловік з краю.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Спільний сон

Повідомлення kamisia » 10 травня 2010, 17:33

а якшо засне біля правої груді а потім до лівої перекладати то будиться((( короч то певно по спільному сну((( бо якшо цілу ніч давати лише ліву то права така як камінець, я не можу заснути поки хоч троки не підціжу, замкнуте коло((( :crazy:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Спільний сон

Повідомлення mala-karta » 10 травня 2010, 17:34

kamisia написав:а якшо засне біля правої груді а потім до лівої перекладати то будиться((( короч то певно по спільному сну((( бо якшо цілу ніч давати лише ліву то права така як камінець, я не можу заснути поки хоч троки не підціжу, замкнуте коло((( :crazy:

Оксана, ти перекладай, коли збудиться :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron