Глобальні оголошення!



Спільний сон

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Спільний сон

Повідомлення Vikibee » 31 жовтня 2014, 20:53

А в нас спільний сон перетворився на щось страшне, в мене сну немає взагалі. Малий переповзає через мене або через чоловіка, падає з ліжка, спимо пообкладувані подушками, щоб малий не міг перелізти, я 100 раз встаю годувати малого вночі і ще 100 раз перевіряю, куди він заповз))))) реально подумую про те, щоб принести малої ліжко, стоїть новеньке, майже не користувались і поставити його збоку, але не вмію я так спати і годувати, лінькииииии)))
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Спільний сон

Повідомлення Sms » 31 жовтня 2014, 20:58

Vikibee написав:А в нас спільний сон перетворився на щось страшне, в мене сну немає взагалі. Малий переповзає через мене або через чоловіка, падає з ліжка, спимо пообкладувані подушками, щоб малий не міг перелізти, я 100 раз встаю годувати малого вночі і ще 100 раз перевіряю, куди він заповз))))) реально подумую про те, щоб принести малої ліжко, стоїть новеньке, майже не користувались і поставити його збоку, але не вмію я так спати і годувати, лінькииииии)))


А якщо зняти бокову стінку з колиски і присунути до вашого ліжка. Коли час годувати - присунула його до себе і все:)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Спільний сон

Повідомлення Vikibee » 31 жовтня 2014, 22:02

Sms, в нас так: заходиш у кімнату, під бічною стінкою одне велике ліжко, маленький прохід, далі ліжко малої справа. А зліва можна було б поставити ліжечко маленьке, але там мало місця і батарея(((( один вихід, ставити в ногах.....
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Спільний сон

Повідомлення Sms » 31 жовтня 2014, 22:13

Vikibee написав:один вихід, ставити в ногах.....

В Вас одна кімната? В квартирі маю наувазі?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Спільний сон

Повідомлення Vikibee » 31 жовтня 2014, 22:18

Ні, у нас будинок, але поки мала з нами, ще не готова вона в окрему кімнату переходити, вночі переходить під ранок до мене часом на ліжко, то як на даний момент відселю окремо, то ще бігатиму до малої :crazy:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Спільний сон

Повідомлення Sms » 01 листопада 2014, 00:06

А більшої кімнати в будинку нема? Може переїхати в більшу за розмірами кімнату всією сімєю? :confused:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Спільний сон

Повідомлення Vikibee » 01 листопада 2014, 09:28

То - таки найбільша, просто там по - інакшому розташуватися неможливо, я вже реально починаю готувати старшу до переселення)
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Спільний сон

Повідомлення Marichka » 01 листопада 2014, 09:32

Ми спимо всі разом.Стоїть півтораспальне ліжко старшенької і наше двоспальне присунуте до її ліжка.Дуже падала і мені теж надоїло її піднімати,бо як впала,так і могла далі спати на землі.З іншої сторони ще є колиска,ставила часом дитину на денний сон,поки з ліжка міг впасти.А так то спить між нами з чоловіком,буває що на нас:) але ми звикли.Вже чекаю того часу,щоб менший підріс і перейшли обоє в дитячу кімнату
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Спільний сон

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 листопада 2014, 12:47

До року дитина спала в свому ліжечку з вечора і до моменту перршого прокидання. Це могло бути як в 2 ночі, так і в 7-8 ранку. Але місця вона тоді багато не займала, тож ми могли спокійно спати всю ніч втрьох разом, і всім було комфортно.
Ближче до року вона стала дуже крутитись в ліжку, розкидати руки-ноги, а ще стала дуже чутливою і прокидалась, коли її переносили назад в її ліжко, і довелося спати з нею разом цілу ніч. Але втрьох було вже тісно, то чоловік пішов спатиив в іншу кімнату. І так було майже рік, аж поки не завершили гв. Тоді я ще тижнів три почекала, поки вона перестала вночі прокидатись, і відселила в її ліжко. Тепер прокидається лише під ранок 7-8 год, після чого йде до мене в ліжко обніматись, і ще досипає.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Спільний сон

Повідомлення oksana_tern » 08 грудня 2015, 21:33

Я також перший місяць після пологів спала з малою разом, потім до нас перейшов чоловік з другої кімнати і ми малу в ліжечко ставимо спати. А мала пів ночі стогне і крекче хоче до нас )))
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron