Глобальні оголошення!



Спільний сон

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Спільний сон

Повідомлення TYulia » 13 січня 2014, 21:18

а дітки не будяться, як ви чи чоловік повертаєтесь? Бо я деколи сиджу, кормлю майже повністю сплячого малого, а чоловік як пововтузиться на ліжку, то і малий може більше збудитись. І ще одне питаннячко... вибачайте вже мене допитливу :=): А ви всю ніч тільки одною груддю кормите завжди чи як?
До всього напевно привикається. Ваші дітки певно як просинаються, то муркають і шукають цицю під боком, хто на ГВ, а мій зразу на ноги в свому ліжечку встає :hi:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Спільний сон

Повідомлення Dashko » 14 січня 2014, 00:46

TaniaPicaSSo, в такому віці в діток часто прикладань стає вночі більше. Так може бути аж до відлучення. :pardon: Зате денних стає менше. :wink: Я б зараз не клала в окреме ліжко, в першу чергу тобі буде не зручно вставати-годувати.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Спільний сон

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 січня 2014, 00:58

Dashko написав: Я б зараз не клала в окреме ліжко, в першу чергу тобі буде не зручно вставати-годувати.

Та я і не планую поки класти в окреме, як раз в першу чергу через те, що це буде незручно бігати брати-класти серед ночі.

TYulia написав:а дітки не будяться, як ви чи чоловік повертаєтесь?

В нас ліжко не скрипуче, то не будиться. Хоча сон різний буває у доці - буває такий полохливий, що як не будиться, то принаймні порухається від якогось шуму, а буває такий міцний, що навмисно будиш - не добудишся.
TYulia написав:А ви всю ніч тільки одною груддю кормите завжди чи як?


Чому ж, в нас стільки рокіровок за ніч відбувається :hi: Ми переставляємся на різні боки, але якщо що, то я навчилася годувати і іншою груддю на тому ж боці, дівчата раніше вже писали в цій темі про такий спосіб :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Спільний сон

Повідомлення taranjka » 14 січня 2014, 01:02

в нас Дарця теж якийсь час сильно крутилася, і розкривалася - тобто взагалі не визнавала ковдри :hi: а нам якось подарували шось типу дитячого спальника - внизу суцільне, як мішок, вверху як "маєчка". їй воно сподобалося і дилема про потребу накривати зникла. а ще воно трохи рухи сковує - то ноги на голові в тата вже не лежали :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Спільний сон

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 січня 2014, 01:19

taranjka Мені цікаво, а як у вас спільний сон відбувається? Старших "виганяли" з ліжка з появою менших, чи всі продовжували спати разом?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Спільний сон

Повідомлення taranjka » 14 січня 2014, 01:30

Даринка в рік і сім заявила, що буде спати окремо, то ми звільнили ліжечко від іграшок і з того часу вона там спить. а Амалія досі з нами :hi: ліжко, тобто матрац на підлозі (щоб ниже падати) в нас велике. Амі спить спокійно, під улюбленою ковдрою і поближче до Даринки (її ліжко впритул) і по ліжку майже не мігрує. Ну а Нестор як поклали так і спить :hi: нам нормально, напевне вже звикли і не уявляється, що в ліжко може не бути дітей :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Спільний сон

Повідомлення Marichka » 14 січня 2014, 09:57

в нас дитина часом може прокинутися від татка,але то не проблема поусміхаються один одному,далі я даю цицю і маленький знову засинає.Щоразу може бути по різному.Я годую двома грудьми з одного боку завжди.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Спільний сон

Повідомлення Катруся » 14 січня 2014, 16:11

Мій малий в 2р теж заявив, що буде спати у своєму ліжечку, так і спить. Ліжечко стояло коло мого ліжка впритул, а тепер почав відсувати собі сам колиску подалі від мене. Ми вже задумуємося над більшим ліжком, тоді колиску віддамо сестричці і вернемо татка мамі під бочок :wink: А то зараз донечка спить коло мене на дивані, а татко в іншій кімнаті. Але коли це буде ще не знаю, бо з малою під боком спиться якось спокійніше і довше :yes:
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Re: Спільний сон

Повідомлення Фіона » 31 жовтня 2014, 17:43

Я проти, приколихати і положити в дитяче ліжко.
Фіона Офлайн


 

Re: Спільний сон

Повідомлення Sms » 31 жовтня 2014, 20:22

Малій 2,6. В нас немає дитячого ліжка. ГВ закінчили давніше. Але спали і спимо далі разом. Коли 2 місяці тому мала пішла в садок, почала сама засинати у ліжку і спати всю ніч . А я йшла на диван у вітальню. Через тиждень такого спання, я почувалась геть виснаженою, бо кожної ночі просиналась по 2-3 рази і перевіряла чи накрита, чи не мокра. Тому завершила цей експерімент і ми далі спимо разом. Засинаємо в обнімку. В садку проблеми зі сном нема. Лягає, заплющує очі і спить. В бабусі теж проблеми нема. А вдома тільки разом. Так мені поки що спокійніше. :pardon: Планую після ремонту, коли обладнаю їй кімнату спати окремо. Однак, не бачу поки що проблеми :)
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron