Глобальні оголошення!



Подолання труднощів під час ГВ

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення krapk@ » 10 квітня 2010, 14:40

Я пробувала так, але ні одною цицьою ми не наїдаємося. Плаче вигинається. Не даю. Приклладаю пізіше ще раз до тієї ж знов істерика. До другою-5 хв і дитя наїлося.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Dashko » 10 квітня 2010, 19:21

Це свідчить якраз про те, що дитина лінується (чи не вміє) смоктати заднє молочко. В таких ситуаціях я рекомендую поступово переходити до годування з одної груді. Тобто, дитина поїла і далі не хоче, тоді пропонуємо ще раз, якщо не хоче, відволікаємо на пару хвилин, носимо на ручках, і знову пропонуємо першу грудь. Можна повторити так декілька разів. Якщо дитина не наїлася, даємо другу грудь. Але поступово таким чином переходимо на годування з одної груді під час одного годування.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Natalinda » 10 квітня 2010, 23:27

krapk@ написав:Молоко є, але щоби я відчула оту благодатну повноту, чи щоб воно залишилося після годування (дитина вже 2 місяці їсть 2 циці за 1 раз і після годівлі мааксиму що можу зцідити це чайну ложку).


krapk@" думаю то нічого страшного, та й Даша вже багато написала. Я вже 7 місяців годую, а після годування і чайної ложки сцідити не можу.
Та що там після...я і до годування не можу...
А в синочка получається якось :unknown:
Прикладай, прикладай і ще раз прикладай Юрочку до грудей!!! І нехай все у вас буде добре!!! :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення mala-karta » 10 квітня 2010, 23:43

krapk@, малому рік і два, а зцідити я навіть ніколи і не пробувала. Груди місяців з 5 точно ніколи не були "повними", а малий он, шось та виїдає :)
Так що повнота - то не показник.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення krapk@ » 15 квітня 2010, 18:58

просто цікаво чому в мене попит не підсилює пропозицію, коли я молоковідсосом сціджую. І максимум що можу зцідити це 60 грам з обох. Самій дивно як дитині хватає. І їсть він в мене 3 хвилини одну цицю і макисмум-5 другу. А вночі то капец. Просинається що 40 хвилин. Поцямкає 3-5 хвилині і далі засинає, потім по новому.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Dashko » 15 квітня 2010, 19:52

Молоковідсмоктувач не збільшує попит дуже сильно, бо при зціджуванні ним груди спорожнюються НАБАГАТО гірше, ніж при смоктанні дитини. Ви ж самі пишете, що не можете зцідити багато. У вас організм дуже гарно пристосувався до потреб дитини, тому не виробляється надлишкового молока.
Просто в деякі жінки схильні до гіперлактації, тому в них незначне зціджування призводить до суттєвого збільшення лактації.
Дитина висмоктує більше ніж можна зцідити молоковідсмоктувачем. Тому це не показник.
Про часті просинання в ночі. У вас дитина спить в підгузнику? Можливо він прокидається попісяти, ви його годуєте і він засинає так і не попісявши, але дуже швидко прокидається, бо хоче пісяти. Це один з можливих варіантів. Але часто зняття підгузника вирішує проблему, бо дитині дискомфортно пісяти в підгузник. Без підгузника буде ось так: дитина хоче пісяти, прокидається, починає їсти, пісяє, їсть далі і надовше засинає.

Напишу тут ще, чому не потрібно збільшувати лактацію другорядними засобами(лактаційними чайками, додатковими зціджуваннями і под.). ВАЖЛИВО!
Наш організм дуже мудрий, він максимально підлаштовується під потреби дитини. Якщо молочка стає менше, або в дитини зростають потреби, малюк просто починає частіше смоктати, і молока буде вироблятися більше.
Якщо Ви збільшуєте лактацію спеціально, на всяк випадок., відбувається ось що: молока виробиться більше, ніж потрібно дитині, груди будуть переповнені, організм отримає сигнал, що молока він виробляє забагато, і лактація зменшиться, може почати вироблятися молока менше, ніж до стимулювання лактації.
Тобто мама і дитина саморегульована система, і не треба туди втручатися.
Вважаю необхідних додаткову стимуляцію тільки при переході від змішанного або штучного годування на виключно грудне, або в інших індивідуальних випадках.

krapk@, ви визначте, чи вас щось справді хвилює, саме вас, без порівняння з іншими. Якщо потрібно, завітайте в розділ консультацій :sos: :)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення IREN » 17 квітня 2010, 17:17

В мене після кесеревого розтину були проблеми з грудьми великі, проте все обійшлось і годувала я до 2,1 р. Після того як я відійшла від наркозу дитину принесли через 1 год, приклали до грудей і вона заснула, бо була сита- завдяки старанням доглядалиць в роддомі, потім мені принесли її через 4-5 год, смутно зараз пам'ятаю, і вона знов не хотіла їсти. Мені це дуже не сподобалось, бо я відчувала що груди в мене тріщать вже. Коли мене перевели в палату- я сказала- "принесіть мені дитину і вона буде зі мною"!!!! Мені сказали-" ви шо жіночко відпочити не хочете?", я кажу- " Я якщо тут відпочивати почну, то молоко пропаде з вашим догодовуванням. Принесли,і тоді почались муки. Груди були як камінь і вона не хотіла ссати, чи не могла. Я попросила мені зцідити- за 30 грн, і мені зцідили, не дуже вміло, в одній частині ніби розімяли, а в іншій були тверді гарячі гулі. на наступний день, дитина їла по трошки , проте постійно нервувалась, бо молока і молозива було море, проте вона не могла захопити сосок, бо були такі тверді груди і страшенно починали пекти. На вечір прийшла інша акушерка, яка подивилаь на мої груди і сказала :"лягай, бо ти мучишся і дитину мучиш" і давай мені розминати, я ніколи в житті не відчувала такої болі, сльози текли горохом і я ледь стримувалась шоб не кричати. Коли вона закінчила, то груди були зовсі нші, проте швидко молоко знов прибувало.масажувала потім ще раз. Доця вже їла нормально- відносно. Я мастила кремом "Бепантеном" ніби, але постійно тріскали соски і навіть текла кров. вже аж на 7 день все було майже нормально. і головне така ж аналогіча ситуація була в дівчини шо на пів години швидше прооперували, і я рада шо наполягла, шоб вона також забрала малого до себе так як я, в той самий день.
IREN Офлайн


 

Re: Пододання труднощів під час ГВ

Повідомлення Dashko » 21 квітня 2010, 11:49

LeeLoo написав:Даша!!!А може таке бути-що в одн1й груд1 б1льше молочка,а в друг1й менше-1 так весь час?

Вибач що не відповідала, тільки зараз побачила запитання.
Так, може бути. Тому бажано годувати більше з тої груді, де менше молока, щоб стимулювати в ній лактацію.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення LeeLoo » 21 квітня 2010, 21:53

Дякую Даша-буду так робити як ти кажеш :) :) :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення Зоряна » 02 лютого 2012, 17:14

У мене були дуже тяжкі розриви,тому дали загальний наркоз.Відійшла від нього я через 2 години,тоді і попросила дитину,яка розривалася від плачу,приклала,воно собі поцямкало трошки і заснуло.Зате я була на 7 небі від щастя,що годувала грудьми :). Тиждень в мене прибувало молоко і дуууже боліли груди,соски потріскали і кров запеклася(допоміг бепантен,але той пробнік,що з роддому),зцідитися немогла.Годину,а то й дві цідила по капельці,гарячий душ,масажувала легенько-не помагало.Масажистку боялася,бо знала -що то дуже болить.Купила молоковідсмоктувач за 500 грн.,він не поміг,бо спочатку цідилося трошки ,а потім просто нічого не текло,а сосок по-моєму травмувався і болів ще більше.Тоді я вночі ,після годування,ставала в гарячий душ,там і масажувала,потім сідала собі на ванну і цідила прямо туди,так ставало легше.Почала носити малу на руках постійно і прикладала завжди,вона мені і розсмоктала по трошки,протоки відкрилися і стало легше.Також дуже добре пробувати цідити відразу ж після годування,бо циця м"яка і "промасажована".
Зоряна Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron