Глобальні оголошення!



Подолання труднощів під час ГВ

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення Гість » 22 лютого 2012, 18:49

Моя маленька має 5 місяців і відмовляється ссати молочко. Голодна, вередує, але грудей не бере, хіба як засне, то спросоння я її нагодую(((( Може хтось стикався з такою проблемою.....
Гість Офлайн


 

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення Tajga » 23 лютого 2012, 13:10

Схоже ніби як на спробу відмови від грудей. Можливо, був якийсь стрес, щось турбує малу( животик, зубки), фізіологічна недостача молока (буває періодично на скачках розвитку дитини, швидко проходить). Головне, не панікувати. Продовжуйте пропонувати груди, коли мала має настрій, не силуйте, але більше носіть на ручках, розмовляйте. Годуйте спросоння, якщо по-іншому не виходить, якщо зовсім буде важко, то тільки з ложки (шприца) зціженим молочком. На сайті Молочних рік серед інших є така стаття, можна задати питання нашому консультанту в відповідному розділі.
Успіхів вам і терпіння!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення vita_if » 21 березня 2012, 09:03

Підкажіть, будь-ласка. Синочку 1 рік і 3 міс, годую груддю переважно вночі і трошки вдень. Мені необхідно на декілька днів від нього поїхати. Як зробити так, щоб молоко не пропало і синочок сам після мого приїзду не відмовився від грудей. Бо годувати планую до 2-х років. :help:
vita_if Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 127
З нами з: 25 червня 2011, 21:35
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення Kskz » 21 березня 2012, 14:07

vita_if написав:Підкажіть, будь-ласка. Синочку 1 рік і 3 міс, годую груддю переважно вночі і трошки вдень. Мені необхідно на декілька днів від нього поїхати. Як зробити так, щоб молоко не пропало і синочок сам після мого приїзду не відмовився від грудей. Бо годувати планую до 2-х років. :help:


Найкраще, звичайно, взяти дитину з собою. Якщо не получається - тоді Вам потрібно буде підціджувати груди, хотя би до полегшення, коли будуть переповнюватись. Можна пару раз повністю сцідити. Щоб дитина не відмовилась від грудей, потрібно під час вашоі відсутності НЕ давати бутилочку і пустушку, тоді після повернення продовжити годувати і все. Кількість молока може трохи зменшитись, але то не страшно, дитина своє насмокче і молока знову буде більше - скільки потрібно дитині.
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення vita_if » 21 березня 2012, 15:01

НЕ давати бутилочку

Я навпаки хотіла б тепер трохи привчити до бутилочки (бо він зовсім не вміє з неї пити). Що ж моя мама буде з ним вночі робити, якщо захоче циці. Може хоч пляшечка поможе.
vita_if Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 127
З нами з: 25 червня 2011, 21:35
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення Kskz » 21 березня 2012, 15:47

vita_if написав:
НЕ давати бутилочку

Я навпаки хотіла б тепер трохи привчити до бутилочки (бо він зовсім не вміє з неї пити). Що ж моя мама буде з ним вночі робити, якщо захоче циці. Може хоч пляшечка поможе.


Не треба привчати до бутилочки. В такому віці дитина вже спокійно може пити з кружки. Ви ж самі написали, що хочете годувати до 2 років. А з бутилочкою/пустушкою це завжди ризик.
Бабця нехай настроіться, що все буде добре. Немає мами - немає і циці. Бабця має знайти своі методи вкладання, заспокоєння дитини (поносити на руках, заспівати пісеньку, погладити по голівці тощо).
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення ЗІрка » 21 березня 2012, 17:18

не давати пляшку. ми відмовилися з трьох місяців (спочатку я невіглас поїла чаями від животика). мій власний досвід показує, що з кимось чужим дитина не така вимоглива, як з мамою. але трошки тяжко буде - то факт, бо без привички... терпіння та лагідність - ось найкращі замінники циці:)
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення Tajga » 22 березня 2012, 01:18

З досвіду подруги: звичка до пляшечки гірша ніж до грудей (в плані відвикання), це по-перше.. Дитина може вимагати ту пляшечку цілу ніч, частіше ніж груди за таких же умов, це по-друге. І по-третє, пляшка дуже шкідлива для маленьких зубчиків. При смоктанні грудей молоко попадає прямо в горло дитинці, в порожнині рота не затримуючись. Натомість при смоктанні пляшечки, підсоложена рідина стимулює ріст кількості бактерій, щкідливих для зубчиків...
Бабусі - терпіння і позитиву!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення vita_if » 22 березня 2012, 14:58

Дякую за поради.
vita_if Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 127
З нами з: 25 червня 2011, 21:35
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Подолання труднощів під час ГВ

Повідомлення westa » 13 лютого 2013, 01:20

Прочитала темку і вирішила поділитися своїми "труднощами".
Настрой на ГВ в мене був бойовий Начиталася різної літератури ) , але я і подумати не могла , що мій синочок відмовиться брати груди. Дві години , що ми провели в родзалі я тицяла його ротиком в цицю , а він відвертався і репетував. Молозива було мало , цідила і давала зі шприца . Груди вперто не брав. Кричав день і ніч.Молоко з"явилося на 4-ий день. Цідила і плакала (за годину могла націдити 60-80 мл ), масажувала :scare: .А потім мама принесла накладки і малий почав смоктати . Яке це було щастя - дитина взяла груди ! Хай неповноцінно , але хоч якось. Він в мене "лєнтяйчиком " був , працювати не хотів .Смоктав довго, по 1- 1,5 год і все одно не наїдався . Решту доціджувала , давала з шприца. За місяць поправився тільки на 400 г.
Як на мене всі кричали і вимагали догодовувити сумішами ! Ледве втрималася. Таки перевиховала. З 3-ох тижнів почала давати цицю без накладок : не хотів , кричав , але мусів. Спочатку доїдав з накладками , а через 2 тижні я їх викинула. За другий місяць ми набрали вже 1400 г
Зараз нам майже 9 місяців і ми ще гамаємо цицю. :yes:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей