Глобальні оголошення!



А ви годували грудьми на вулиці?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення loljka » 30 липня 2012, 14:28

ми теж якось в маршрутці захотіли, скоріше за все просто попити, а не поїсти, водичку забули вдома, а жара - нестерпна була... ну і попили молочка, люди загдядали, але навряд чи щось побачили))))
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення mari » 01 серпня 2012, 17:53

Девід Хорсі підготував чудову статтю на підтримку годуючих матерів для Los Angeles Times, «Годівля грудьми заслуговує поваги і розуміння в громадських місцях», в якій він наводить вражаючі дані:

«В інтернеті я виявив дані про те, що 12 000 жінок в рік притягаються до кримінальної відповідальності за годування грудьми в громадських місцях. Навіть якщо ця цифра перебільшена, навіть якщо таких жінок було всього 12 - сам факт просто дивовижний! Анна Квіндлен теж написала статтю на цю тему, в якій говорить: «. Прихована Причиною всього цього суспільного протистояння щодо грудного вигодовування в нашій нездатності побачити очевидну різницю між« жіночим »і« сексуальним », між« непристойним »і« життєво необхідним »»

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення lenochka » 21 вересня 2013, 22:29

а я також годую на дворі коли треба:-) звичайно не вивалила цицю,а йду де менше народу. шоб мені не мішали і дитині увагу не відвертали. а то малий любить пустити цицю і заглядати. а так раз було на базарі він так розкричався мені шо аж дурно робилось,лавочок немає поблизу. а до машини йти далеко,стояла коло Лямуру,чого нас на той базар поперло в той час,не знаю:-) але суть в тому,шо завернула на базарі де менше народу витягнула цицю і годувала. малий заснув а циця в роті. то я не думаючи і кажу до чоловіка шо йдемо. і так я від базару до Лямуру йшла солодко сплящого свого принца несла і годувала грудьми:-)а то якось всьо спонтано було:-) ехххх.... але це того варте шоб дитину нагодувати своїм молочком. в мене малий як баче цицю то такий довольний,а як гамає то аж звуки видає,а очки які дивляться на мене це просто шось з чимось не зрівняти :-)
lenochka Офлайн


 

Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення Галлинка » 21 вересня 2013, 22:43

одного разу бачила таку картину... йде мамуся, в одній руці несе хлопчика (вже старшенького, що сам тримається), витягнула йому цицю, і той із задоволенням смокче, в другій руці по мобільному розмовляє, а збоку ще друге дитя доганяє :hi: мужики всі аж очі повитріщали на неї, а в мене якось посмішка аж виступила, як я її розумію :wink:
Галлинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 194
З нами з: 28 липня 2013, 00:49
Звідки: тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 184 раз.
Подякували: 434 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення Галлинка » 21 вересня 2013, 22:48

ми на вулиці годуємось вже в крайній потребі, було так коли в парку довго загулялись... , малого в маршрутці годувала... а з базару раз із двома тікала, такий шум підняли, правда добігли до машини, тоді вже годувались
Галлинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 194
З нами з: 28 липня 2013, 00:49
Звідки: тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 184 раз.
Подякували: 434 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення lenochka » 21 вересня 2013, 22:49

Галлинка ми жінки розуміємо все:-)як треба то треба :-) я вже і в барах годувала... раз було шо чоловікам було не зручно,але нічого не казали :-)
lenochka Офлайн


 

Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення westa » 21 вересня 2013, 22:50

А ми сьогодні гамали цицю на людях. Нам вже 1 рік і 4 міс. , то я вже стараюсь без особливої потреби не давати . Але сьогодні в церкві ні з того , ні з сього розкричався :" Мама , ціці ! Ціці дай !!!!" Мало хор не перекричав. Вийти нереально.На вулиці дощ. Прийшлося їсти на людях .Сіли в лавку , погамали хвилини 2 і були чемні до кінця Служби.
А раніше , десь до 4-ох міс.( поки було тепло) , то ми щодня їли на вулиці :і в парку , і в дворі ,і в марщрутці, і навіть на базарі.Зауважень ніхто не робив .
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення lenochka » 21 вересня 2013, 22:51

Галлинкаа в мене хлоп як хлоп,йому як вже то вже :-) і буде кричати поки циця в роті не буде :-) тай сама я трохи з прибамбасами :-) тому від мене можна шо хоч очікувати :-)
lenochka Офлайн


 


Re: А ви годували грудьми на вулиці?

Повідомлення Галлинка » 21 вересня 2013, 22:59

lenochka в мене хлоп також такий був, вимогливіший, і як старший був то сам діставав собі своє добро, всі вже казали досить, а нам було так добре :ha: з малою тепер трошки інакше, акуратніше, делікатніше в тому ділі, вдома їмо майже все лише на лежачи, ще сама не дістає, не вимагає так сильно
Галлинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 194
З нами з: 28 липня 2013, 00:49
Звідки: тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 184 раз.
Подякували: 434 раз.
Діти: синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей