Глобальні оголошення!



Яка норма ваги при ГВ?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Lesya » 06 травня 2015, 10:57

Ото дожилася, що поняття не маю, як дитина повинна набирати вагу і ріст при ГВ. Діти то певно єдина річ в житті в чому ніколи не матимеш поняття скільки б не було досвіду.
Дитина в 2,5міс важить 4700, а народилася 3400. Молоко достатньо жирне, молока багато. Було спершу дууууже багато, що аж старші пили свіженьке і заморожувала. За перший місяць набрала з натяжкою 600г.
Де норми? Бо одні дають таблички з конкретними цифрами, інші кажуть що кожна дитина індивідуальна і якщо молока дитині вистарчає (нормально пісяє і какає), нормально розвивається то дати спокій собі і дитині. Вона сво набере трохи пізніше.
А я до такого не звикла. Звикла до пампухві які набирали по 1кг за місяць, мали купу складочок і великі рум"яні щічки. Панікую. Педіатр настояла на догодовуванні. Ну от ми вже тиждень після кожного годування крім нічних їмо суміш. А ефекту не помітно.
Що мені робити? :cry: :cry: :cry:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Любов » 06 травня 2015, 11:25

Леся, спочатку розслабитись і, як ти пишеш, дати спокій собі і дитині. При правильному прикладанні кожна мама здатна вигодувати своїм молочком власну дитину. Не звертай увагу на норми, якщо пісяє більше 9 разів за добу. За новими дослідженнями, то немає ніяких норм ваги для дитини до пів року, яка виключно на ГВ. Не давай суміш, частіше прикладай і все у вас буде чудово.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення TattyMummy » 06 травня 2015, 11:44

Lesya перш за все заспокоїтись! Спеціально відкрила журнал - Перший рік життя. Моя дитина. Перший місяць - 600 г. Другий місяць 800 г (приріст може коливатися в межах 100-200 г). Основне - хороше самопочуття дитини! Третій місяць - 800 г - це з журналу.
На мою думку, якщо в дитини хороше самопочуття, пісяє не менше 9 разів на день, то все нормально. :yes: Педіатр вам завжди буде казати догодовувати, бо то на її відповідальності. Я би суміш не давала, а просто частіше б прикладала дитинку. З трьома малими дітьми не просто, але все у вас буде добре, головне позитивно налаштуватись :dance: :aplo: :dance: :aplo: :dance:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення TYulia » 06 травня 2015, 13:05

А то хлопчик чи дівчинка?
Зі мною в пологовому була жінка, мала дівчинку, молока мала понад норму, а мала не поправлялась ніяк. Так само в моєї сестри дівчинка, завжди недобором, і вже навіть з прикормом, все одно мало їсть, ходять за нею з ложкою. В рік навіть 10 кг не важила. А в нас навпаки, вже в півроку мав повних 10. Педіатр казала переставати годувати грудьми. Називається: і так зле і так не добре. Веду до того, що у всіх все індивідуально, так що не переживайте!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення erinaceus » 06 травня 2015, 13:50

Lesya Нічого страшного в цьому нема. Все одно ж приріст є. А може навіть бути взагалі без прибавки, це все одно норма. А взагалі, Любов правильно писала. Для гв норм нема. Всі таблички складені для дітей на штучному. Мені у півтора місяці педіатр теж казала догодовувати, бо за 2 тижні набрав лиш 200грам. Вони всім це говорять, їм легше перестрахуватися. Але якщо пісяє нормально і добре почувається, то який сенс давати прикорм? Це може лиш в подальшому призвести до зменшення лактації і дитинка може повністю надати перевагу суміші. Консультанти по гв говорять, що змішане годування це лиш питання часу, бо згодом більшість випадків закінчується повним припиненням гв. Тому не переживайте, все у вас добре. Не слухайте лікарів і менше беріть до голови :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Параїл Юля » 06 травня 2015, 14:15

TYulia в мене хлопчик і в рік важив 9,6 кг. Хоча на вигляд ніби не худий. Такщо стать також не показник. Мій малий родився 2700 в 1 місяць набрав 1.2 кг. 2 місяць 1 кг., а дальше було і 500 гр. І 300 гр. в місяць. Але дільнича ніколи не казала догудовувати. Навпаки заспокоювала що грудні діти набирають меньше норми і меньше ніж діти на штучному годувані
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Nin4ik » 06 травня 2015, 14:57

Lesya, згідно офіційно прийнятих даних (розміщених на АКЕВ, це така асоціація консультантів природнього вигодовування в Росії, можете пошукати, там є форум, завдяки якому моя знайома, матуся двох близнят, зі змішаного годування перейшла виключно на природнє!!!) дитинка до 6 місяців, повинна набирати вагу не менше 500 гр, тобто 125 г в тиждень. У вас наче все гаразд!!!! Не поспішайте догодовувати. Тривале годування більше 20 хв, щоб добиралась до заднього молока, і все у вас буде гаразд. Міцного вам здоров"я і і хороших прибавок.
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Галина » 06 травня 2015, 15:03

Lesya, не панікуй! В мене Вероніка в перший місяць набрала 1100гр, 2-й 500 гр, 3-4-й по 400гр, а далі взагалі по 200-300гр, в рік навіть 9кг не мала. Але розвивалася нормально, не хворіла, в неповних 9міс. вже сама ходила. Кожна дитина індивідуальна і розвивається по різному. Зараз нам 3роки і 7міс. вага 12кг 400гр, в той час як в сусідки 16кг. Але моя мала з шилом в попі, навіть поїсти спокійно не може.
Так що все в вас добре. Якщо дитина добре їсть, спокійно спить, пісяє і какає, то нема чого хвилюватися.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Lesya » 06 травня 2015, 20:46

З роддому нас виписали на день пізніше бо мала ніяк їсти не хотіла. перші 30 годин взагалі не прикладалася, потім почала їсти з перервами в 6-9 год. 3 рази на добу. неонатолог хотіла нас в обл дитячу класти з таким годуванням. почала нормально їсти на 5 день.
Перший місяць набрала 600 г, другий 500, потім майже 200г за 2 тижні. Завтра йдем важитися, що наїли з Наном за 9 днів
І певно проконсультуємось в гастроентеролога. Бо педіатр налякала недостачею ферментів або цукром. Діабетиків в родині наче нема.
Трохи тішить що не одна така. Дякую.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Яка норма ваги при ГВ?

Повідомлення Marichka » 07 травня 2015, 09:28

Та у вас все в нормі!!!І ще в якій:) В нас з старшенькою було подібно як в Галі.На рік навіть 8 кг не важила.Але груди їла більше 2 р.До 6 міс і мови не було про догудовування.Хоч педіатр рекомендувала теж.
Леся,а де ви зараз?цікаво просто таким серйозним підходом педіатра.Не думаю,що через таке від тепер треба ходити до гастроентеролога.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron