Глобальні оголошення!



Що і коли ви давали пити своїм діткам, які на ГВ?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Перлинка » 24 липня 2011, 09:19

але ж головне що вчинок тої мами героїчний ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допоювання дитини

Повідомлення TanenRom » 24 липня 2011, 16:32

Перлинка прочитай уважно мій допис :o

TanenRom написав:о згадала ще історію, яку розказувала дівчинка в Школі материнства (може за неї десь писала, але напишу ще раз):
у неї з першою дитиною була така лактаційна криза, що вона три дні не бачила ні каплі молока - дитинка цілий день ні какала, ні пісяла, але вона все пережила - три дні від дитини не відходила - постійно давала їй груди. і вони разом все пережили, і молочко повернулось .



тут пише про день, а не про три - сама криза тривала три дні.
кожна мама самостійно вирішує, як їй діяти в тій чи іншій ситуації - одна при кризі віддається дитині, інша дає суміш.
ніхто нікого не збирається засуджувати - мама має сама обрати, що краще для її дитини.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Перлинка » 26 липня 2011, 00:36

я твій допис не міняла,процитувала як було написано
мені дуже сподобалось слово пережили
і три дні ні краплі молока

так ,кожна мама вирішує сама,зокрема лікувати пневмонію в дитини ,чи дати їй кави понюхати

тобто це не значить що у всіх мам буває з головою все в порядку

і те що дитинка вижила за таких обставин-не значить що то закономірність,а не чудо

а на рах. мама віддається дитині
от мешканка знає,що дитину ,яка розривається від плачу важко щприцом чи ложечкою допоїти,а ще важче їй в такому стані дати груди

до вашого відома і таке буває,коли дитина категорично відмовляється від них.
тобто не всі діти в кризу висять на циці,навіть якщо мама й готова
віддаватись


цікаво які допустимі норми,скільки треба слухати крики малятка чекати і недогодовувати ? день,два,три ? чи до втрати свідомості?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допоювання дитини

Повідомлення tetyana » 26 липня 2011, 01:47

під час годування грудьми бувають такі періоди, коли молока так мало, що здається ніби його зовсім нема. в такому випадку варто зберігати спокій і продовжувати годувати, а не бігти в магазин за сумішшю. про це нам казали ще колись на занятті в жіночій косультації. зовсім не обов'язково, що дитина в той період буде кричати. і нічого з дитинкою не станеться, якщо вона проводячи час біля циці, отримає менше молочка ніж звичайно, зате воно збережеться для неї надалі. про виживання тут ні в якому разі мова не йде.
tetyana Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 21 березня 2011, 22:59
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 98 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: три хлопчики

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Natalinda » 26 липня 2011, 09:15

Перлинка написав:от мешканка знає,що дитину ,яка розривається від плачу важко щприцом чи ложечкою допоїти,а ще важче їй в такому стані дати груди

до вашого відома і таке буває,коли дитина категорично відмовляється від них.
тобто не всі діти в кризу висять на циці,навіть якщо мама й готова


Я теж знаю шо важко шприцом чи ложечкою допоїти. В мене була на поготові суміш і пляшечка. Були такі періоди що в прямому значенні лазила рачки по землі і стогнала від болю в животі, про які груди могла йти мова....А дитина яка б голодна не була так і не взяла в рот пляшечку, як не наполягали татко і бабуся.....
Звісно це була не криза в мене....але досить довго дитина була голодна.....Так шо справді бувають діти які й від пляшечки відмовляються категорично, хоча й мама готова проміняти її на груди :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Nin4ik » 26 липня 2011, 10:45

Перлинка, а скільки твоєму меншенькому дитяткові? А ви на ГВ? у вас є пляшечки, пустушки? Мені цікавий особисто твій досвід.

І до речі, кризи ми долаєм досить легко, так, малий трохи нервує, що молока менше, але добами я крики не слухаю! Просто частіше пропоную груди... і ще не буває такого (у мене не буває), що молока немає ні крапельки! Злиться, то поношу на ручках, повідволікаю, а через пів години вже є чим трошки підгодувати, а на наступний день молоком хоч залийся.

Перлинка написав:цікаво які допустимі норми,скільки треба слухати крики малятка чекати і недогодовувати ? день,два,три ? чи до втрати свідомості?


Та навіть той самий Комаровський каже, що дитині треба давати висіти на грудях три дні. Тобто якщо через 3 дні ситуація не зміниться, то треба вживати кардиальних заходів як-то догодовування сумішю.
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Dashko » 26 липня 2011, 12:46

Коли виникає потреба у вигодовувані :!:
(якщо коротко):


Якщо ви сумніваєтеся, чи вистачає дитині молока (через будь-які причини), робимо тест на мокрі пеленки.
Якщо є 12 разів - молока вистачає :!:
Якщо менше 12 разів, тут залежить від попередньої організації ГВ.
Наприклад, якщо дитина пісяла 6 разів, але мама годувала раз на три години і не годувала вночі + давала пустушку, то можна спробувати почати годувати втричі частіше, прикладати вночі, забрати пустушку і виправляти правильність прикладання. Можливо відразу буде помітний результат, тоді спокійно можна обійтися без суміші.
Якщо дитина пісялаза добу 4 рази, при тому що мама часто годувала і вдень і вночі - тоді є потреба в догодовувані. Але догодовувати не через соску :!: :!: :!: А далі шукати причину :!: і вертатися на повне ГВ.

Ще багато значення має стан дитини. Дитина, якій не вистачає молока - в'яла, багато спить. В цьому випадку хвилюватися треба більше, ніж коли дитина постійно висить на грудях :!:
Також, зовсім не привід хвилюватися, якщо:
:!: мама не бачить ні краплини свого молока,
:!: не відчуває приливів чи наповненості грудей,
:!: малий набір ваги за день чи тиждень
:!: дитина неспокійно їсть (проблема в іншому)
:!: дитина не спить без мами
:!: молоко синього кольору ;-)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Перлинка » 27 липня 2011, 00:09

Dashko

я якщо дтитина не висить на циці ,а без перестанку кричить днями і ночами і груди відмовляється брати ?

Nin4ik

ломитись налагоджувати мені гв ,не варто ,в нас з цим все ок ,і криз ніяких досі не було

якщо тебе цікавить мій попередній досвід попкопайся в темі про нянь,там про це написано багато,читатимеш до ранку :grin:

просто ,власне, зі свого доссвіду знаю що не завжди все залежить від бажання мами годувати

згідна,з другою дитиною варто було поборотись,просто все було один в один як з першою,коли я приклала багато зусиль ,і в результаті нічого не вийшло,тому я подумала,що й тут буде те ж саме,тобто тут я визнаю свою помилку
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Перлинка » 27 липня 2011, 00:23

Dashko написав:Коли виникає потреба у вигодовувані :!:
(якщо коротко):


Якщо ви сумніваєтеся, чи вистачає дитині молока (через будь-які причини), робимо тест на мокрі пеленки.
Якщо є 12 разів - молока вистачає :!:
Якщо менше 12 разів, тут залежить від попередньої організації ГВ.
Наприклад, якщо дитина пісяла 6 разів, але мама годувала раз на три години і не годувала вночі + давала пустушку, то можна спробувати почати годувати втричі частіше, прикладати вночі, забрати пустушку і виправляти правильність прикладання. Можливо відразу буде помітний результат, тоді спокійно можна обійтися без суміші.
Якщо дитина пісялаза добу 4 рази, при тому що мама часто годувала і вдень і вночі - тоді є потреба в догодовувані.


тобто ,в тому випадку,коли дитна добу не пісяла ,правильно було догодовувати?

і не правильно наводити такий прклад як повчальний?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допоювання дитини

Повідомлення Dashko » 27 липня 2011, 00:24

Перлинка написав:Dashko

я якщо дтитина не висить на циці ,а без перестанку кричить днями і ночами і груди відмовляється брати ?



- спробувати визначити причину такої поведінки,
- налагоджувати нормальні годування (тут залежить від ситуації, наприклад, тут я писала детальніше про відмову: http://mamusi.org.ua/forum/viewtopic.php?f=38&t=2465),
- груди пропонувати часто, але не примушувати смоктати, якщо дитина не хоче,
- зціджувати молоко (для догодовування та стимуляції лактації),
- рахувати скільки дитина пісяє за добу,
- залежно від кількості попісів догодовувати дитину зцідженим молоком або сумішшю через м'яку ложечку.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість