Глобальні оголошення!



ГВ - скільки ж йому тривати?

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Olenka » 23 листопада 2010, 03:57

Та як... На вулиці - знає, що "циця дома", хіба якісь есктремальні ситуації (переїзд в автобусі 6 годин).
Вночі о 3 ночі - обов"язкова циця, але десь раз на тиждень може провисіти на циці пів ночі. Зранку - "циця ам", часом получається швидко встати і частково замінити іншою їжою. Серед дня регулярно згадує про цицю, часто якщо нудиться, але відволікти від циці практично нереально. Стоїть і ниє біля мене ;). Коли кажу "не дам", то піднімається страшенний скандал, і допомогає тільки мультик Тачки :D )))) Тільки на нього може проміняти цицю і все на світі :crazy: , але ж "підсаджувати" на мультик замість циці - не вихід.
Зараз вже прогрес, чоловік може лишатись з Назарчиком трохи часу. Але заснути - тільки з цицею. І чоловік не завжди в хаті, хоча часто. Бабусь біля нас нема, нянь також нема можливості наймати.
Коли падає боляче - то цілком без циці може обійтись. А ось, коли приймаю горизонтальну позу - то точно циця :D ))) Намагається вказувати яка циця і де - в якій кімнаті і позі :D В основному, роблю як я хочу, а не як він. Стараюсь не переодягатись при ньому. Їсть нормально.
Часом, ще народу в хаті багато буває, і тоді мені простіше дати цицю, ніж якось інакше заспокоювати.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення mala-karta » 23 листопада 2010, 11:43

а відволікати до того, як попросить?
типу бачиш, що почав нудитись - чимсь порозважати. Нам помогли всякі "бурбузюкання" - я його лоскотала, ми літали ракетами і т.д. (типу і тілесний контакт, і розвага).
Ще були ввели ритуал - тільки з закритими дверима на стульчику. Ромка сам йшов закривати двері, підсував стульчик.
З часом залишилось тільки на сон.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Marta » 24 листопада 2010, 00:03

Ото, Мала- Карта, правду кажеш- ті бурбузюкання дуже допомагають, а ще просто цьомчики, обнімання, щоб був тілесний контакт і такі моменти любові, то коли вже ГВ закінчене (як в мене) в нас ті бурбузюкання замість ГВ, можна сказати.
Тобто дитина вчиться виражати любов і отримувати ласку без циці, а ефект той самий.)
І вночі, коли просинається, то я її просто беру до себе і обнімаю, цілую, так вона заспокоюється і засинає.
Marta Офлайн


 

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Olenka » 24 листопада 2010, 04:01

Сьогодні рахувала, виявляється, не так вже все у нас запущено. Від 10 ранку до 8 вечора згадав про цицю 3 рази, і то все навколо снів. Ну зато ввечорі відірвався :D - за 4 години 4 рази захотів цицю, але то вже капризував і не знав куди себе діти. Та ще й зуби у нас ріжуться...
Він більше на цицю нападає, коли багато людей в хаті, певно, як захисна реакція. І ще, коли я гітару чи флейту до рук беру :crazy: - ревнує, чи шо... :)))

Почала вводити певні "ритуали", сподобалась мені ця ідея. А "бурбузюкання" у нас і так є - то хороша річ, але коли хоче цицю, то знає хлопець що він хоче :D
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення Sweetlanka » 29 листопада 2010, 18:20

happymami написав:Тут є кілька історій тернополянок про відлучення http://te.20minut.ua/news/141872 і там же ж коментарі лікара-гінеколога жіночої консультації №2 Людмили Флентей.

Капєц...яка стаття негарна..на мою думку.
Відлучати, переводячи на суміш - це ж дикість!!
А про кусання дітей, то тут треба розбирати причини такої поведінки і долати це, а не терпіти і відлучати...
Я взагалі проти любих неприродніх способів, саме слово "відлучення" говорить про те, що дитину позбавляють ГВ, а я за гармонію - щоб ГВ припинилось саме тоді, коли воно вже не потрібно, або коли його можна припинити і дитина майже не помітить цього!
Ось тут гарна інфа про це:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Sweetlanka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 24 березня 2010, 13:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 126 раз.
Діти: Катруся і Ігорчик

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення happymami » 29 листопада 2010, 18:29


інфа дійсно цікава :good: . Вроді і багато вже знаю, але таки ще не все, як виявилося :???: .
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення гра з вогнем » 23 грудня 2010, 01:19

до шести месяцев только грудное молоко,
до года прикорм
дальше, пожалуйста,
особенно дальше надо, если у вас антисанитария, взбученость (?), грязь, распостряненность инфекций

дохтур всія країни
:lol:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення mala-karta » 23 грудня 2010, 01:36

комаровський? :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення гра з вогнем » 23 грудня 2010, 02:05

ага :)
але це тре було бачити, спершу така запиночка, а потім тирада про антисанітарію :)

я ще не додивилася. можливо ще цитат запишу, за 15 хв передачі, присвяченій грудному годуванні ні одного годування і 2 рази пляшечка :) цікаво чи хоч раз годування покажуть.
але говорить так як вооз. тільки робить запинки і таращить очі, коли про тривале годування каже.
він після цієї цитати казав, що типу лікар приходить в сімю і бачить ужас-ужас, бруд і миші, тому радить гв, бо кашка, зготована в таких умовах шкідлива. а як приходить і бачить, що чисто, то зачем грудь?

:zybu:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: ГВ - скільки ж йому тривати?

Повідомлення mala-karta » 23 грудня 2010, 02:09

єслі в домє, гдє жівьот сємья, тєпло, уютно, єсть вкусно покушать і, главноє, есть дєті (а тєм болєє нєсколько) - зачєм женє спать с мужем??? :scare:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість