Глобальні оголошення!



Годування за вимогою

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: Годування за вимогою

Повідомлення olgakr » 12 серпня 2013, 21:36

Я годую за вимогою -завжди годую, коли дитина тривожна, плаче, хоче спати і т д. Роблю це в любому місці. Однак діти різні - і вимоги в кожної дитини - свої. Перша дитина буквально висіла на циці до 1,5 року. Могла їсти що 15 хв, або протягом 2 год безперервно (вона то дрімала, то їла, але груди не випускала).Я так і вязала і вишивати примудрялася :crazy: . Циця для неї була все! Вона в мене дуже ніжна, емоційна і мамина дитина.Синочок їв з народження приблизно що 3 год і подовгу висіти на грудях уже не хотів - зовсім інший характер - самостійний, енергійний, бойовий хлопець! Третя дитина їсть приблизно що 3 год і за грудьми також не трясеться, як перша :nea:
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Годування за вимогою

Повідомлення sv-ls » 13 серпня 2013, 12:05

Ми також годувалися за вимогою. Можливо це було пов"язано з лінивістю смоктання. Ми могли їсти і щогодини і раз в 3 години, було по різному. Якби я годувала як пише книжка то молоко пропало б мабуть десь на 3-4 місяці. А так ми прогодувались 1рік 4 місяці. Я дуже задоволена, при тому що перший прикорм ми почали вводити десь в 7-8 місяців.
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Dashko » 21 серпня 2013, 18:04

Malavka написав:Маю на увазі, що першим ділом на кожен піск треба запропонувати груди, якщо дитина саме хотіла заспокоїтись смоктанням, то візьме, якщо ні - шукати інші способи заспокоєння і втішання. А пустушка - бо переважно, коли йде мова про режим, в перервах між прикладаннями "заради їжі" дитина все одно хоче смоктати, бо взагалі в новонароджених і відчуття голоду-то нема, а є смоктальний рефлекс, який по ходу справи дозволяє їм ще й отримати поживу. Ну і коли до годування ще година чи скільки там, то йде в хід пустушка.


Дуже згідна! Прикладати дитину до грудей треба не тому, що дитина голодна, а тому, що прикладання до грудей в першу чергу заспокоює дитину. Мені здається, якщо
мама повноцінно годує дитину за вимогою, в неї взагалі не буде (або дуже-дуже мало) прикладань, щоб нагодувати дитину. Ситість дитини - це як побічний ефект годування. :pardon:

Не завжди те, що турбує дитину - можна "зняти" прикладанням. Згідна. Але в багатьох випадках все-таки прикладання допомагають, а в інших випадках сам процес годування (те, що мама взяла дитину на руки, те, що зконцентрувалася на ній і т.п.) - допомагає мамі визначити причину дискомфорту. Крім того, якщо дитину хвилює щось інакше, то вона грудьми не заспокоїться. (І це насправді добре, бо мама буде шукати причину дискомфорту далі, в той час як качання-відволікання могли б дитину заспокоїти, а причину дискомфорту не усунути). А ще, навіть, якщо причина була в чомусь іншому (грудьми не вирішувалася), то усунувши справжню причину, дитину все-одно необхідно заспокоїти грудьми.

Як на мене, це все дуже цікаво. Можна розглянути на конкретних прикладах.

І ще такий момент прийшов в голову. Якщо дитина не в мами на руках - вже це є достатньою причиною для занепокоєння в дитини.

З іншого боку, в дитини постійно, вірніше регулярно, виникає потреба в задовільнені смоктального рефлексу. Тому часто дитина хоче прикладатися до грудей не через голод, не через дискомфорт, а просто тому, що це базова потреба.

п.с. я говорю про перші місяці життя малюка :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Тетяна371 » 25 вересня 2013, 00:45

Годую за вимогою
Тобто переважно через 3-4год, але графіку в нас немає, тобто коли хоче тоді і їсть
Тетяна371 Офлайн


 

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Nin4ik » 25 вересня 2013, 04:13

я якось слабо уявляю собі годування за вимогою яерез 3-4 год... це гіперлактація?
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Годування за вимогою

Повідомлення taranjka » 25 вересня 2013, 11:21

Nin4ik а в чому проблема? :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Marichka » 25 вересня 2013, 16:08

І в мене тепер дитина не висить на грудях,як перша.Теж перерва може бути 3-4 год,буває і менше,звичайно.Щоб не втратити лактацію я просто не забуваю за пиття,часто п"ю чай,воду чи компот.Часом буру сонного і годую.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Shalimar » 25 вересня 2013, 21:42

Dashko написав:якщо дитину хвилює щось інакше, то вона грудьми не заспокоїться. (І це насправді добре, бо мама буде шукати причину дискомфорту далі, в той час як качання-відволікання могли б дитину заспокоїти, а причину дискомфорту не усунути

то есть вариант, когда грудью успокоишь, но причину дискомфорта не обнаружишь (и не устранишь, естественно) - исключен?
Откуда это - качанием-отвлечением можно успокоить, а грудью - нет ))) (если проблема не в желании покачаться и не в желании посмоктать/перекусить молока)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Годування за вимогою

Повідомлення Dashko » 26 вересня 2013, 00:45

Дуже цікаві питання ;)

:confused:

Взагалі-то я в тому повідомлені нічого категорично не стверджувала, а навпаки казала, що тут є, що обговорити і чекала на ваші приклади.
Як на мене, це все дуже цікаво. Можна розглянути на конкретних прикладах.


Тому пропоную знову, порозбирати це питання на конкретних ситуаціях, а потім спробуввати знов підсумувати, можливо, я поміняю свою думку, або зможу коректніше написати :wink:

Сама ж почну собі заперечувати ::Р:

то есть вариант, когда грудью успокоишь, но причину дискомфорта не обнаружишь (и не устранишь, естественно) - исключен?


Може і таке бути. Сама приведу приклад: дитина спить, захотіла пісяти - прокинулася, мама погодувала грудьми, дитина заснула, але не попісяла. Але це швидше вийняток з правила, який підтверджує правила. ::Р: А ще підтаверджує те, що висаджування потрібні малюку. :yes:


І це насправді добре, бо мама буде шукати причину дискомфорту далі, в той час як качання-відволікання могли б дитину заспокоїти, а причину дискомфорту не усунути

Откуда это - качанием-отвлечением можно успокоить, а грудью - нет )))


З практики :wink:

Дитину багато що, може хвилювати, починаючи від голоду закінчуючи емоційними переживаннями. Дитина починає плакати. Якщо дитину покачати, вона в багатьох випадках плакати перестає, але дискомфорт в неї не зникає. За годину таких ситуацій може виникнути більше десятка.

А з грудним ... знову ж таки, чекаю на ваші приклади, поки що я тільки один варіант запропонувала :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Годування за вимогою

Повідомлення LJALJA89 » 26 листопада 2013, 01:44

Годувались за вимогою, це могло бути і що 30хв, синуля дуже засинав біля груде і відповідно не наїдався, тому часто прикладався. Але як на мене, то не бачу нічого поганого в цьому.
LJALJA89 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron