Глобальні оголошення!



ГВ після кесарського розтину

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення janusja » 30 березня 2012, 14:27

Я теж після кесарського годувала дитину 1 рік 9 місяців, хоча дитину підгодовували і вона не хотіла брати груди, але вдома все налагодилось, теж велике значення мали заняття в школі материнства і настанови Іванни Євгенівни.
janusja Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 06 квітня 2010, 23:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 10 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Дівчинка і хлопчик

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення ketti » 31 березня 2012, 17:07

У мене зявилось молочко на другу добу, хоча кажуть у кожного індивідуально. Єдина порада, якщо буде молозиво або молока не надто багато одразу, всерівно не віддавайте дитинку щоб догудовували. Мені за перший день дитину так нагодували сумішами (ви ж розумієте вони щоб маля не плакало будуть годувати й годувати), що потім синочок ригав. Хороший педіатр і медсестра сказали не давайте на догодовування, такій крихітці в перші дні життя вистачає того що є у матусі (5-10 гр.) Частіше прикладайте і все буде добре.
ketti Офлайн


 

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення Malavka » 20 липня 2013, 15:48

Цього тижня мене чекає плановий КР, може й в понеділок, ще точно не знаю. Дуже переймаюсь тим, щоб якнайшвидше забрати дитинку до себе і не віддавати в дитяче відділення. Зі старшою ГВ запорола , правда після 2х місяців, але помилки зробила в перші тижні, то потім після спаду післяпологової хвилі пролактину - про що я прочитала вже тепер, готуючись народжувати вдруге - молоко не зберегла, "дура патамушта"( . Тепер не маю права схибити. Сподіваюсь, що дадуть прикласти в перші 2-3 години - має бути епідуральна анестезія. В першу ніч хотіла б вже лишити коло себе, мабуть в своєму ліжку, оскільки вставати не зможу, але й спати - хто там зможе спати з включеним світлом і відкритими дверима. Настроєна воювати з ким треба, лиш би дитя було при мені, щоб з самого початку налагодити ГВ і не мати потім проблем. Єдине, турбують мене ліки, не все з того, що капали минулого разу, знаходжу на е-лактанції, наприклад, орнідазол. А на амоксицилін в мене алергія(. Хоча, той самий метронідазол в наших інструкціях не можна при ГВ, а по е-лактанції ризик О. І не знаєш, чи вірити лікарям, чи ні, але відмовлятись від ліків, а потім недайбоже втрапити до гінекології з ускладненнями теж не ризикнула би...
Словом, побажайте мені удачі, щоб через кілька тижнів я тут писала, як нам гарно гамається цицю після КР. :():
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення taranjka » 20 липня 2013, 15:54

Malavka у тебе точно все вдасться, з таким бажанням :rose:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення irinka » 20 липня 2013, 16:26

Malavka успіху, головне не відступати! :yes: Головне щоб з вами було все добре :+++:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення Галина » 20 липня 2013, 22:13

Malavka, я бажаю вам успішного ГВ. Я першу після КР годувала півтора року, 2-гу вже 1,9. Так що у вас теж усе вдасться, головне в це вірити і цього хотіти!!! :yes:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення Natalinda » 20 липня 2013, 23:03

Malavka все буде добре :(): ТИ он скільки всього знаєш :wink: (я після КР годувала до 2-х, приклала далеко не відразу, бо заг. анастезія) Головне настрой!!!! :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення Marichka » 22 липня 2013, 10:10

Малавка,в тебе точно все вийде!!!Здоров"ячка вам обом!!!А за догудовування,то до тих медсестер-санітарок треба построгіше.Мені тепер догудували,бо дитина "неспокійна" була на процедурі в ультрафіолетовій лампі(мала трошки жовтушку)То я такого там наробила,що лікарка чуть не перепрошувала,казала,що всім так роблять.А чому не прийшли до мене,щоб я сцідила молочка?!Бо прикладати їм носити заважко...Минулого разу,три роки тому мала ускладнення після пологів,то теж дитина була в дитячому перші дві ночі,вдень зі мною.То ми домовились з черговою,дали їй 20 грн і вона носила,коли дитина прокидалась декілька разів до мене до циці і молока тоді ще не було,молозива хватало і гамала гарно!!!Так,що,якщо дуже хотіти і є трохи знань,то все вийде обов"язково!!!!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення Malavka » 29 липня 2013, 17:11

От ми і виписались з пологового. Був таки загальний наркоз, про що в силу певних обставин не шкодую(
Малу принесли в інтенсивну терапію приблизно за 4 години з хвостиком і носили мені, коли вона прокидалась, груди взяла, молочко прийшло на 3 добу, дитя так розсмоктало протоки, що лікарки питали, хто мені так розцідив груди. Правда, поки що маю трабл, бо малявочка їсть рідко і недовго, хіба під вечір виїдає 3 груді підряд, буджу її, 12 раз за добу виходить, але груди дуже набирають. В ПБ казали цідитися, а я так розумію, якщо цідитися, буде ще більше... Словом, то вже в інший розділ. Наразі я щаслива))
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: ГВ після кесарського розтину

Повідомлення Natalinda » 29 липня 2013, 17:21

Malavka а во бачиш :wink: То й добре, що все добре!!! Пішли тебе вітати :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron